Bu bendeki ak m ? anlamadm...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar daha önce derdimi anlatmistim,internette biriyle tanistim bir yil önce,bulusmaya hic gelmedi o bir yil icinde,halbuki aradaki mesafe 3 saatlik yoldu,ama hep bahaneler buldu,ben hep gel dedim,bu hep cesitli bahanelere sigindi,sonunda baska bir kizla görüstügünü falan ögrendim iste, baska olaylarda oldu anlatmasi uzun sürer.
    Yani bitti demek daha dogru olur.
    Ama o gecen bir yil cok güzeldi,evet benim bütün israrlarima ragmen yanima hic gelmedi,ama yinede cok güzeldi,beni her gece aramasi,bana hergün mesaj yazmasi,ilgi göstermesi,güzel sözcükler söylemesi,o beni aradigi zaman 4-5 saat konusurduk,ama tek anlamadigim sey,gelmedi ne dediysem,gelmedi,hep gelicem gelicem diyerek oyaladi,bekle bir gün gelirim ama ne zaman bilmiyorum dedi,bir gün sesizce msn'de engelledi bende farkettim,hatta o günün sabahi mesajlasmistik,olaylar engelleme ile basladi,birden degisti o,ortaya baska bir kiz cikti vs...
    Aslinda ondan nefret etmem gerekir,bana söyledigi sözler hakaret sayilir,kalbimi kirmasi da cabasi amaaaa ben aptalim,hemde cok aptalim,onu unutamiyorum.
    Simdi asil mesele ben bu kisiyi nedense unutamiyorum,bir yil icinde sadece sesini telefonda duydum,ve birkac resmini gördüm,msn'de kameradan görmedim onuda söyleyeyim,cünkü beyefendi kameram yok diyordu hep.
    Yani sadece sesini ve resimlerini.
    Resimlerine asik oldum desem, yalnis olur, cünkü benim tarzim degil,yani resimdeki insani begenmedim,sesinemi asik oldum ben bunun,olabilir sesi cok etkileyici idi.
    Yada 1 yil icinde sevgili gibi olmamiz yüzünden mi asik oldum,yada bana gösterdigi ilgiye mi.
    Kizlar aklim cok karisik,aylar oldu ve ben bu adami unutamadim,neden aklim hep onda,bu ask mi yoksa aliskanlik mi,yada hic bulusmadigimiz icin bir takintimi oldu bende,yada baska kiz ile görüstü diye bir hirs mi oldu icimde.Anlamis degilim ask olabilirmi,görmeden etmeden,ask degilse bu ne peki...
    Yani bana sorarsaniz sanki ona asikmisim gibi geliyor,cünkü sonucta telefonla olsa bile 1 yilimi gecirdim onunla,bir cok seyi telde paylastik,ama bir yandanda mantigim bu ask olamaz diyor,ee bu ne peki...
    O neden benimle 1 yil telde görüstü,neden benim yanima hic gelmedi,hicmi merak etmedi beni,eger ben onun icin sadece bir eglence idiysem,peki neden bir yil sürdürdü bu oyunu,anlamiyorum,halbuki telefonda ne vaatlerle kandirdi:KK46:

Evlidir belki bu yüzden yanima hic gelmedi diye cok düsündüm ben, ama evli olan insan gece beni saat 12 de aramazki,sonra benimle 5 saat konusmazki,yani bunun karisi birseyi olsa,olayin farkina varirdi,ama bu cok serbest konusurdu benimle,sadece bazen biri uyandi diyerek sessiz konusurdu,bana annem babam ile yasiyorum demisti...

Son Erkek arkadasimdan ayrildim,iliski zaten 2 haftalik kadardi,ben bu adami bana unutturur diye cikmaya basladim bununla ama olmadi aklimda hala o var,bari bu cocuga yazik etmeyeyim diye uzamadan,iliski daha yeniyken bitirdim,kalbim dolu cünkü ...

Son düzenleme: 17 Ağustos 2009
  2. 5 Ağustos 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    hiç anlamıyorum. nasıl aşık oluyorsunuz. bir kaç resim ve tel daki ses. msnda konuşma..
    ya buadam o resimdeki değilse ya bu adam 65 indeyse ya bu adam evliyse ya bu adamla tanıştığında hiç bir şey hissetmeyeceksen ya bu adam yalancıysa ya bu adamın kız arkadaşı ,sözlüsü ,nişanlısı varsa.
    ya, bu nasıl aşk
    biri bana bir anlatıversin.
    hemde biri varken hayatınızda......

4. 5 Ağustos 2009
  5. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birseyler hissetmiyorum demedim,hoslaniyorum dedim,ama bir haftalik iliski daha asik olamadim,ama öteki 1 yil sürdü nedense aklim hala onda,asik miyim degilmiyim anlamadim iste...

6. 5 Ağustos 2009
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

onunla yaşamayı isteyipte yaşayamadıkların yüzünden böle düşünüosunn.yeni bi aşk unutturur dicem ama oda warmışş.aklım ona kayıo demişsin. gönlünü gün edeni sewmez sewda ,ister hep onu üzeni misali.acı çektiren ilgi göstermeyen aldatan kısaca sewgili yerine koymayan yaranıo. düşünme güselimm.unut gitsin.eminim sen daha iilerine layıksındır

8. 5 Ağustos 2009
  9. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    alışkanlık desek bu duruma??? hayatında bi boşluk vardı ve bilmediğin etmediğin bi insan tel.ile hayatına girdi..bişeyler paylaştın,alıştın onunda tel.dede olsa konuşmaya..hepsi bu işte cnm..belki fotolar bile ona ait değidir..kendine güveni yoktur belki o yüzden karşına çıkmak istememiştir yoksa insan merak etmezmi?

10. 5 Ağustos 2009
  11. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    çok haklısın okypetem bende senin gibi düşünüyorum .zamanımızda aşk ve sevgi kelimesinin içi okadar boşaldıldıki artık tek gecelik ilişkilere bile aşk denmeye başlandı .

Konu sahibi arkadaşımızda sanırım bu 1 yıldır görüştüğü adamın kendisine gösterdiği ilgilya alakaya tav oldu ve aşık olduğunu zannediyor.Oysaki aşk sevgi çok başka şeyleropuyorumnanaktan çünkü düşüsenize adamı kamerada dahi görmemiş gördüğü sadece bir resim,dokunmamış koklamamış sadece sesi ve hayalinda yaşatmış onu. bu durumda arkadaşımızı etkileyn tek şeyin adamın ilgisi olduğunu söylemek zor olamaycak sanırım.Belkide adam evli bile bunları bilmek okadar imkansızki

arkadaşım biraz zaman ver kedine bir da gerçekten okadar takma kafana "unuttum unutacam mı" diyerek düşünme hayatı akışına bırak...

12. 5 Ağustos 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ]ben bir şey hissetmeyeceksin belki derken ,çıktığın kişiden bahsetmedim ki.
    msn daki ve tel.dekinden bahsettim. yani,karşılaşacaksın belki o elektrik olamayacak aranda. onu demek istedim... çünkü hiç karşılaşmamışsın ki..

14. 5 Ağustos 2009
  15. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla aşk nedir benim de kafam karışıkkafamçokkarıştı ama seninkinin olduğunu zannetmiyorum pek.

16. 5 Ağustos 2009
  17. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ulasılamayan cekıcı gelır ya ınsana sendede ona baglı bı etkı yaratmıs bence

18. 5 Ağustos 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne mi bu

saçmalık
    :kahve: