Bu bir kabus olmal..Aldatldm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yakaib tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yakaib
  1. yakaib

yakaib Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    113
    yeni üye oldum ve aldatılma konusu açabilecegimi kırk yıl düşünsem inanmazdım..kafam o kadar karışıkki nasıl yazacagım bilemiyorum..3 yıllık severek evlendigim,çok iyi giden bi evliligim vardı ta ki 4 gün öncesine kadar.eşim bana resmen bebek gibi bakardı.2 yasındada bi oglumuz var.eşimimn 10 yıl öncesinden eski kız arkadası vardı,gecenlerde eşimin tlfnunu incelerken (kontrol etme amaçlı degil,çünkü bana göre benim eşim asla yapmazdı)6 tane msj gördüm,aşk msjı tabiiki..canım uyudunmu,bitanem bende seni seviyorum,aşkım falan diye.beynimden vurulmuşa döndüm resmen,eşime sordugumda panik halinde ne diyecegini şaşırdı ve yüz ifadesinden herşey belliydi.uzun tartışmalardan sonra bana eski kız arkadasına gönderdigini o anda sarhoş oldugunu,ne yazdıgını bile hatırlamadıgını,bu kızla normal arkadaş oldugunu ama o akşam neden öyle yazdıgını hatırlamadıgını,boşluk anına geldigini(bu arada ben bu msjlaşma zamanında ailemin yanında 1 aydır tatildeydim)söyledi.tabi beni sevdigini falan filan işte.ben boşanacagımı söyledim ve ben seni bırakmam afffet falan demeler,herşeyin üzerine yemin etmeler ona karsı sadece arkadaşlık hisleri oldugunu söyledi ama ben kesin kararlıydım boşanmaya.ertesi gün kızı aradım,kızda bana eşimle normal arkadaş olduklarını,ona hatta erkek arkadaşlarını anlattıgını,ama o gece ki msjlar konusundaki açıklamasıda şöyleydi,güya bu kızımız o gece çok üzgünmüş,benimkine keşke yanımda olsaydın gibi mjlar atmış,seni seviyorum kelimesininde teşekkür etme amaçlı oldugunu(bende inandım)eşimin beni ve oglumu çok sevdigini ve hep bahsettigini ,kesinlikle ayrılmamamı,kendisinini bunu için degmeyecek bi insan oldugunu anlatıyor ama tabi bunları msjlaşarak konuşuyoruz,annesi hastanede yatıyormuş,tlfnu açamıyormuş,annem hastaneden çıkmasınki aramızda hiçbir ilişki yok diye yeminler ettti yalvardı resmen ayrılmayın diye..gurbette oldugum için evdeyim hala ama bittigini söyldim,tanıdık avukat aradıgımı söyledim eşime,bırakmam diyor...ne yapayım ne olur bi akıl verin çıldırmak üzereyim..lanet olsun banaki eşimi hala çok seviyorum,nasıl bir sevgiyse bu.oglumda bu olaydan sonra babasına öyle bir düşkün olduki anlatamama.iyice çıkmaza girdim

2. 8 Haziran 2009
  3. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kizla eşinizi yüzleştirip konuşun
    yüz ifade ve mimiklerinden ne kadar doğru ne kadar yalan anlarsiniz en azindan
    kizi da iyice soruşturun beraberlerse bilen duyan olmuştur illaki
    şimdilik aklima gelenler bunlar
    ha birde eşinizin tel.dökümanina bakin ne siklikta ariyor o kizivereliniortak

4. 8 Haziran 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Anlayamadigim bir sey...esin nasil oluyorda bunca mesajlari telefonunda birakiyor? Yani bu kadar safmi bu adam? Senin görebilme ihtimalini hicmi düsünmemis?benneyaptımki

Allahim cidden bu erkeklerin beyni hic calismiyor?:1no2:

Güzelim ne deyim....sakin ol öncelikle...tamam esin iyi bir halt yemedi..fakat kizlada konustun esinlede...niyetleri belki ciddende kötü degildi!:nazar:

Tabiki esini sen tanirsin sen bilirsin...fakat lüften cok iyi düsün

6. 8 Haziran 2009
  7. yakaib

yakaib Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    113
    kızla eşimi yüzleştiremem çünkü ayrı şehirlerdedeyiz kızla çok uzagız,ama eşim herşekilde yüzleşmeye hazır oldugunu söylüyor,aynı şeyleri söylüyorlar normal arkadasız,eşin benim derdimi dinler sadece diyor ama bu bile beni sinir ediyor

8. 8 Haziran 2009
  9. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızmakta boşanmak istemekte kesinlikle haklısınız.Ama olaya birde başka yönden bakmak lazım belki gerçekten dedikleri doğrudur,her ne kadar dedikleri doğru olsa bile o kızın nosunun eşinde bulunması bile hata ama boşanmadan bir kez daha düşünün ve burnunu iyice bir sürttürün.

10. 8 Haziran 2009
  11. yakaib

yakaib Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    113
    msjlar iletim raporlarının oraya kaydolmuş,ilk cümleleri kaydolmuş ama ,ben bile tesadüfen gördüm.gönderilmiş kısımlarından falansilinmiş tabii msjlar ve erkek ismiyle kayıtlı ve ben bı kızla arkadaşca bile konuştuklarını bilmiyordum,bu bile yetmezmi herşeye

12. 8 Haziran 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Of çok üsüldüm bişi diyemiyorum yaaaaa mafoldumben

14. 8 Haziran 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Canim tabikide haklisin...seninle dertlesmek varken, ne diye baskasina ihtiyac duymus anlamiyorum!!

Esine bir sor bakalim sana anlatamayipta eski kiz arkadasina anlattigi derdi neymis

16. 8 Haziran 2009
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.671
    Ödül Puanları:
    163
    Aşkım diye yazılmış bir mesajın açıklaması ne olabilirki. Kimse arkadaşına aşkım diye hitap etmez. Bu erkekleri boş bırakmaya gelmiyor anlaşılan.

18. 8 Haziran 2009
  19. yakaib

yakaib Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    113
    ve bi insan sarhoş bile olsa birine hiçbişey hissetmese neden aşkım bitanm der aklım almıyom,kafayı yemek üzereyim,çıkış yolu bulamıyorum..biz evlenirken herşeyi kendimiz yaptık,bütün zorluklara katlandık,eşim bir dedigimi iki etmedi ama şimdi herşey yerle bir oldu