bu boşluktan çıkamıyorum günden güne kötü oluyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yine yazmıştım konuyu okuyan arkadaşlar bilir..biten ilşkimin ardından,çok içimin acıdığı dönmeler,bana sevgi gösteren,değer veren,gösterdiği ilgiyle,boşluğumu dolduran,bu sayede acımı biraz olsun hafifleten birinin olduğunu ve bu hassas dönemimde onunla yakınlaştığımızı,ardından facede saçmalayan bir arkadaşım yüzünden beni yalnış anlayıp irtibatı kestiğini yazmıştım..ve bunun üzerinede,kullanıldığımı düşündüğüm için kendimi dahada kötü hissettiğimden bahsetmiştim..yaa arkadaşlar çıldırmak üzereyim.lütfen yadımcı olun,herşey üst üste geliyor,hergün ağlamaktan,kahrolmaktan,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum..deli gibi sevdiğim isan 1 yılın ardından terk ediyor,ardından oşluğumu doldurup acımı hafifleten diğer insanda bir bahaneyle hayatımdan çıkıp gidiyor..bunları hakedecek ne yapmış olmlaıyım..ben bu dünyaya fazlamıyım bilmiyorum..aynı zamnda depresyon tedavisi görüyorum ama hiç iyileşemiyorum..çok yalnız ve çaresizim neden bunları yaşıyorum neden??

2. 5 Şubat 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    başta neden diye sorma kendine
    insanız hepimiz herşey başımıza gelir
    olanları sindirip kabullenip yoluna bakmalısın
    başka türlü istersen 10 kutu ilaç yut yine de çare olmaz herşey beyinde gizli

4. 5 Şubat 2010
  5. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ah be cnm bırak yaralarını kanasın..
    Kimseye ihtiyacın yok, nolursun acını çek ama kimseye sarma yoksa daha çok üzüp incitirler seni.. Nolursun ayağa kalk ve tekrar başla hayata kimseyi düşünmeden..
    Erkekler güçlü kadınları hep farklı görürler, güçlü ol değilsende öyle görün kimseye ağlama saçıını boyat yeni saç şekli yap makyaj yap alışveriş yap kafanı dağıt .. En yakın kız arkadaşlarınla dışarı çık kaynat
    Yeni bi hayat çiz, karşına çıkmalarına izin verme

6. 5 Şubat 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    elacım zaman her şeyin ilacı sabırlı ol bak geçicek bunlar, inan herkese sorunlar gelince hepsi birden geliyor ama sen neden diye sormaktansa güçlü olmayı öğren ağlamayı hemen bırakıyosun bi uyku hapı alıp güzelce uyu sabah güzel güzel giyin makyajını yap aynaya bak kendini sev inan bunları dalga geçmek için söylemiyorum gerçekten insan kendine bakınca kendini daha mutlu hissediyo hayata yeniden bağlanmış gibi oluyo Allah kimseye dayanamıyacağı acıları vermezmiş sen kendi yolunda eskisi gibi mutlu ela olarak güçlü adımlarla ilerleyebilecek bi kişisin bırakma kendini canım toparlanmaya çalış biz yanındayız :teselli:

8. 5 Şubat 2010
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    böyle olumsuz düşündükçe hersey ters gider tatlım inan bana.. o yüzden işi beyninde hallet. hayata gülümseyerek bak.. bi defa mutlu olman için hayatında bi erkeğin olmasına gerek yok bunu kafanda bitir.. sana sadece sen lazımsın.. kimseye ihtiyacın yok senin hayata gülümsemen için.. o yüzden düştüğün an seni ayağa kaldıracak tek şey sensin.. kendi ellerinden tutup tekrar ayağa kalkacaksın ve kendi kendine mutlu olabilmeyi kendi kendine yetebilmeyi öğreneceksin.. aynı durumları yaşadım.. iyi ki de yaşamışım.. nişanlımdan ayrıldım.. sonra birine aşık oldum.. antidepresan kullanırken o da terketti.. ailem nişandan ayrılınca bana tavır aldı.. abim bana küstü.. baktım giden gidenee.. ooo... daha beter olacam derken bi baktım ben ne güne duruyorum.. giden gider ben bana lazımım ya dedim.. kımse olmasın hayatımda.. sevgili dost aile.. hepsi gitsin.. ben lazımım kendime dedim.. baktım herkes yanımda.. ailem bağrina bastı dostlarım yanımda oldu.. toparladım kendimi.. silkindim.. bıraktım attım bütün antidepresanlarımı.. oh bee dedim erkeksiz de yaşanır.. sevgilisiz de hayat çok güzel.. aşk acısı çekip ömrümü çürütemem.. giyindim kuşandım dostlarımla çıktım gezdim.. içtim yeri geldi bağira bağira ağladım ama hepsinde ben kendime sahip çıktım ve kendi değerimi anladım.. artık bu hayatta beni hangi aşk acısı üzebilir... ben değerliyim ben bana kendim için lazımım gerisi boşşşşşşş.. inan bana boşşş... sen kendini terketme de bütün terkedenlerin yeri dolar..

10. 5 Şubat 2010
  11. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel duygularınızı ifade etmişsiniz..içtiğim ilaçlar gördüğüm terapide fayda etmiyor artık..çıldıracağım..yaa cnm sadece özel hayat değil..düşünüyorum ve tüm bunları haketmedim kabullenemiyorum.hazmedemiyorum..yere çakıldım kalkamıyorum..çok yalnızım 43 kiloya düştüm cnm

12. 5 Şubat 2010
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olmuyor toparlanamıyorum arkadaşlar olmuyor..yaa insanlar bu kadar kötü olabilirmi??ben karşımdaki insana dğerr veriyorum..önemsiyorum..sevgimi sunuyorum..ama sonu hüsran ve yalnızlık..ailem annem perişan durumda..çok üzülüyorlar..çok mıtsuzum ve hep bu böyle devam edecek..her gün gözyaşı,hergün umutsuzluk yalnızlık..sinir krizleri..her geçen gün tükeniyorum sanki

14. 5 Şubat 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

öyle düşünürsen olmaz tabi ki.:mymeka:
    gececek bu günlerde böyle düşünsen biraz daha sakinleşirsin belkibuyrunnnnnnnnn

yaşadıkların kimsenin hoşnut kalmayacağı şeyler ama bunların senin başına gelmesinin sebebi , bi hata yapmış olduğun değil meldaela:1closedeyes:
    her an herkesin başına gelebilecek şeyler. bir hata yaptığımızdan değil , bu yaşadığımızın bir sınav olduğundan kaynaklanıyorbuyrunnnnnnnnn
    günlüük gülistanlık yaşamak için bu dünyada değiliz ki güzelim
    her insanın yaşayacağı şeyler var, bu yaşadıklarımız bize eziyet için var değil, sınav için varşutarafagitti
    dünyaya geliş amacımız mutluluğu bulmak değil ki anacım diğer tarafta mutlu olabilmek için erzak toplamak :lepi: ( ki bu düşünce bana göre herkes için aynı olmak zorunda değil)

hayatın inişi de olacak çıkışı kadar ki adı "hayat" olsun. sıkıntılar olacak sabretmesini bileceğiz ki adımız "insan" olsun. sengözlerimebaksanab
    insan adı "nisyan"dan gelirmiş , yani "unutmak"a.s

gececek bu günlerde ama zaman geçmesi gerek, zamanı sağ salim atlatmak için de sabır gerek, sonra unutup gideceksin. buyrunnnnnnnnn
    şu an sancılı bir süreç ama bu günlerinde gececeğine inan a.s

insanlara değer verebilirsin ama her insan verdiğin değeri hak edecek diye bi kaide yok güzelim. seni hak etmeyen biri olduğunu 1 yıl sonunda öğrenmişsin Allah'tan, ya 2-3 yılı heba edip öyle gösterseydi aasıl yüzünü?:kızgın:

insanoğlu çiğ süt emmiş , güvenmeyeceksin. hele erkeklere hiç güven olmaz

erkeklerin ardından bu kadar üzülmeye değer mi? hele sen hak etmeyen biri için?
    belli ki ileride seni mutlu edemeyecekti , kurtuldun ondan şöyle düşünmeye çalış rahatlarsın:teselli:

şunlara inan
    1. bu sıkıntılı günler de gececek
    2. seni çok fazla üzecek birinden kurtuldun
    3. senin güzel sevgini hak etmeyecek biriydi, çok geç olmadan asıl yüzünü gösterdi

16. 5 Şubat 2010
  17. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    facede saçmalayan bir arkadaşım yüzünden beni yalnış anlayıp irtibatı kestiğini yazmıştım..

Cnm bence bu arkadaşını hemen hayatından çıkart. Neden böyle bir saçmalık yapma gereği duymuşki? Senin yeniden düzeliyor olman onu hiç hoşnut etmemiş sanırım. Şu hayatına giren, seni yeniden hayata bağlamaya başlayan arkadaşına gelicek olursamda, demekki doğru kişi değilmiş cnm. Sakın ağlayıp üzülme bu kişi için. Belki sana çok daha beter şeyler yaşatacaktı. Hayırlısı olmuş bence cnm. Çok üzgünsün biliyorum. Senin geçtiğin yollardan bende geçtim. Çok daha beterini yaşadım hemde. Ama biliyodum eğer beni seviyosa geri gelecekti. Geldide bitanem opuyorumnanaktan Şimdi yapman gereken tek şey kafanı dağıtıp, Allah'a sığınmak. Biz de her zaman yanındayız cnm.

18. 5 Şubat 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bi kere hayata bakış açısı olarak kimseye en başından 100 birimlik güvenme ve değer verme
    herkesi 0 dan başlat bırak zamanla yaptıklarıyla o 100 e çıkmaya çalışsınlar
    böyle yaparsan emin ol daha az üzülürsün
    ben bütün hayatıma böyle endeksledim ve artık kime güvenebilirim kime güvenemem daha rahat biliyorum
    ayrıca bi erkek yüzünden bu hale gelmene çok üzüldüm
    biliyorum ayrılık zor bişeyler yaşadın ama kendini suçlama
    hobiler bul kendine canın sıkıldıkça yaz bize biz sana yardımcı oluruz
    ara arkadaşlarını al anneni de gidin şöyle güzel bi elbise al kendine
    süslen püslen gezin akşama bi yerlere çıkın şöyle müzikli ooh
    onlar da kimmiş bee
    neler var bi gör etrafa bak ne yakışıklılar ne anlayışlı erkekler var
    hem gözün hem gönlün açılsın
    o aptallar da kendileri üzülsün asıl seni kaybettikleri için
    sen hiç bişey kaybetmedin emin ol sadece onları harcıcağın zamanı kazandın
    ilerde iyi ki gitmişler diyip gittikleri için teşekkür ediceksin onlara :)
    toparla kendini tatlım yaa aç bak güzel bi müzik 2 göbek atıver annene de söyle şöyle güzel güzel sevdiğin yemeklerden yapsın tatlı fln yapsın yumyummm :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.