Bu çifte standart niye?Ne yapayım ben...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pammukprenses tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pammukprenses
  1. pammukprenses

pammukprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar,sabahtan beri pc başındayım bu bir sorunmudur yazsam mı yazmasam mı karar veremedim.4 yıllık ciddi bir ilişkim var ve okulum bittiğinde evlenmeyi düşünüyoruz.herşey iyi güzel ama 3 yıldır bi konuda bir türlü uzlaşamıyoruz sevgilimle.birlikteliğimizin ilk yılında farklı şehirlerdeydik.o ve 2 arkadaşı aynı evde kalıyorlardı.ben ondan uzakta bin bir türlü problem yaşarken bu bana hiç anlatmadan ''sadece arkadaşım'' dediği kızı evine almış,onunla sarmaş dolaş resimleri var,kız hatta onlarda kaldığı gece giysisi yok diye bunun eşofmanlarını giymiş.neymiş kızın peşine eski sevgilisi takılmış da zor durumdaymış,bunun kapısına gelmiş bu da kabul etmiş onu eve.kız o kadar kötüymüş ki o gece fotoğrafında 32 dişi görünüyor arkadaşlar,kahkaha atıyor resmen.ben sevgilime güveniyorum,son derece iyi niyetli olduğuna da inanıyorum.ama neden benim bu durumdan rastlantı sonucu o gece çekilmiş resimlerini gördüğümde haberim oluyor?ben gidip zor durumdayım diye 3 erkeğin bulunduğu evde kalsaydım kabul edermiydin diyorum hayır asla diyor.ben ne yapayım şimdi bana yapılan saygısızlık değildir de nedir?o kıza ne demeliyim onu da bilmiyorum sevgilisi olduğunu bile bile ne işin var o adamın evinde?hadi diyelim çoook zor durumdasın 3 erkeğin yaşadığı o evde kaldın,o gülücüklü sarmaş dolaş fotoğraflar ne öyle?3 yıldır bu konu bir türlü kapanmadı.bana de ki diyorum''evet benim yaptığım yanlıştı.sana anlatmam gerekirdi''hayır asla kabul etmiyor.her tartışmada olduğu gibi kendini hatasız görüyor.biliyorum abartılacak bir konu değil ama inanın ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan.ben yapsam terkedilirmişim ama o yapınca ben susup unutmak zorunda kalıyorum.bu çifte standart niye?bir de kız hala inatla buna ulaşmaya çalışıyor facebook tan bilmem ne.ben mi abartıyorum arkadaşlar,bir de siz söyleyin ne yapayım:çok üzgünüm:

2. 23 Ocak 2009
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    bu konun aynisini sanki daha öncede okumus gibiyim
    o arkadas ne yapti tam hatirlayamadim ama hic hos bir durum degil
    bir kadinla bir erkek ne kadar arkadas olurlarsa olsunlar ayni evde basbasa kalmalarini ben hic hos karsilamam

4. 23 Ocak 2009
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Kesinlikle abartmıyorsun ve kızmakta dert etmekte haklısın.
    Erkekler zaten hatalarını hiç kabul etmez hep sulu yağ gibi üstte çıkmaya çalışır....
    Kız için hiçbir şey söylemicem yoksa ince çizgiyi aşarım...
    Sevgiline gelince ne kadar güvenirsen güven her zaman açık bi kapı bırak hiç yapmaz hayatta yapmaz deme... Çünkü sonra daha çok üzülürsün..
    Ayrıca ister evli olsun ister sevgili olsun ben bu facebook işine karşıyım... İlişkin varsa uzak durulmalı çünkü her zmanbaşa bela olur böyle siteler.

6. 23 Ocak 2009
  7. NiDaa

NiDaa Guest

demişsin ki abartılacak bir konu degıl bence gayet abartılacak bır konu. boyle bırsey olamaz sahsen ben karsıyım..ne kadar ıyı nıyetlı olursa olsun atesle barut aynı yerde durmaz..hadı kaldı kaldı neden foto cektırıyorlar o anın ölümsüz olması ıcınmı..ya ne kadar sacma..bu kızın kalacak hıcmı kız arkadası yokmusta..erkeklerın evınde kalıyor..bence abart abart..

8. 23 Ocak 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    3 yıl uzatılacak bir sorun değil bence
    ne kadınlar var evli ve cocuklu olduğunu bile bile aşk yaşayan
    bu yanında nedirkii
    eğer sevgilinize güveniyorsanız ki güveniyorum demişsin
    bosuna tartısmaya gerek yok
    olan olmus 3 yıl gecmiş abartmaya gerek yok
    o kızın kendi terbiyesi
    asla kendinizle kıyaslamayın bende yapsam etsem diye

10. 23 Ocak 2009
  11. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kıza sinir oldum yaa
    mazeret demek ki sevgilisiyle kavga etmişte kötüymüş kızın morali fln bozuk değildi belkide öyle ayak yaptı
    kii niye hala bi şekilde ulaşmaya çalışıyor
    sevgiline güven tabi sonuna kadar güven ama kızın içini bilemessin
    belkide aklı senin sevgilinde o akşam da kalmış orda ne yaptığını bilemessin
    belkide kız orda burda anlatıyodur orda kaldığını
    belkide olayı abartıp sevgilisini takmadı bile diyodur

12. 23 Ocak 2009
  13. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Pardon ama, o kızın kalacak hiç mi başka kız arkadaşı yokmuş, gitmiş üç erkekli bir eve sığınmış.

Böyle şeyleri asla tasvip etmiyorum.... Masumluk meselesi ise tam bir muamma....

Ben kendi adıma şunu söyleyebilirim, bu benim için bir ayrılma sebebidir...
    Kimse kusura bakmasın.. Eğer sevgilim eve bir kız alıyorsa ve kendi pijamaları veriyorsa, bi de üstüne samimi pozlar çekiyosa gitsin o kızla birlikte olsun, ne işi var benim yanımda...

Bu denli rahatlık beni bozar.... Ayrıca başkalarıyla beraberlik yaşayan evli çiflerde beni hiç ilgilendirmez.. Ben kendi işime bakarım... Bunda masumluk da aramam...

Prensesin de dediği gibi, kız erkek arkadaşı yüzünden o kadar üzgünmüş ki, resimlerde şuh kahkahalar atmış. Sarmaş dolaş vaziyette... Hadi ordan...
    :eek:klava::eek:klava:

14. 23 Ocak 2009
  15. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sinir bozucu bi durum ama 3 senedir neden uzatıyorsunuz ya ozaman ayrılsaydınız
    ayrılmamışsınız 3 senedir neden aynı şey için tartışıyosunuz ki,ben bunu anlamadım şahsen

16. 23 Ocak 2009
  17. pammukprenses

pammukprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben durumu çok sonra öğrendim ama ilişkimiz gayet iyi gidiyor ufak tefek sorunların dışında.çok kez boşver,unut dedim kendime hani kızın dengesizliğine karşılık o da yapmış bir hata.en çok kızdığım yaptığını yanlış görmeyişi.diyor ki''ben evet hata yaptım dersem seni aldattım evet demiş olurum ama ben seni aldatmadım yemin ederim hiç başbaşa kalmadık 2 arkadaşımda evdeydi istersen kızla yüzleştireyim.aramızda en ufak birşey yok olmadı olamaz''diyor.ben sevgilimi seviyorum,onun da sevgisinden eminim,bu durumda hemen bitirme taraftarı da değilim her ilişkide sorun yaşanıyor aşabiliriz diye düşünüyorum ama artık konudan sıkıldım o yüzden sizlere sordum.acaba ben mi abartıyorum diye,hem belki benzer bir sorun yaşayıp aşmış olan vardır,yardım edebilir diye düşündüm.

18. 23 Ocak 2009
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar kizin terbiyesizligi vs demisler de orasini sornmuyor ki arkads. bizi ilgilendiren erkek arkadasinin tutumu.
    canim erkek arkadasin her erkek gibi elindekini tutup yeni birisi gelince de eyvallah demek istemis. fazla mal goz mu cikarir. masumca eve almis olabilir ama terbiyeli ve duzgun bir erkek sarmas dolas resim cekinmez. kiz ne kadar yakinlasirsa yakinlassin mesafesini koruru.

ben burada erkek arkadasini suclu goruyorum. abartilacak bir konu gercekten.

aldattin demiyorsun ki zaten. aldatmadi bence de ama yaptigi da terbiyesizlik. aynisini ben yapsam demissin. affetmem demis.o zaman affedilecek bir durum degil. sen de gozune gozune sok. burnundan getir ki bir daha bu gibi durumlarda yapamasdin. ayagini denk alsin. mesele cikar diye dusunsun.