Bu da benim Ak hikayem

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve sakardeniz tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sakardeniz
  1. sakardeniz

sakardeniz işten çıkan ev hanımı Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    25 yaşındayım. 2008 ve 2009 un başlarında hüsranla sonuçlanan birliktelikler yaşadım. çok kandım çok kandırıldım. görüşmelerr, tanışmalarr... artık kimseyi yeniden tanıma ve sevme gücünü bile bulamıyordum kendimde.
    2009'un yaz başlarında herşey okadar hızlı ve güzel başladı ki. çünkü, liseden beri bana aşık olan ve benim her kötü zamanımda yanımda olan adam tekrar çıkıp geldi hayatıma.. askerlik ve çalışma dönemlerinde şu anki yaşadığımız şehirde değildi, ara sıra telefonda görüşüyorduk ama; ben neden olduğunu bilemediğim bir şekilde kendimi ondan uzaklaştırıyordum.
    yaşadığım sıkıntılı günler ve darbelerden sonra aşka küsmüştüm. her alanda kendi kendime yetmeye çalıştım, bazen de başardım. ve çevremdeki arkadaşlarım evlilik ve mutluluk haberlerini verdikçe, "benim öyle haberlerim olmayacak" diye iç sesimi yükseltiyordum kendime.
    bir telefon konuşması resmen aklımı ve ruhumu aydınlatmıştı. o gelmişti ve hemen (herzaman olduğu gibi) beni aramıştı. buluşma teklifini kabul ettim. çok güzel bir gün geçirdim. gezdik, dolaştık, sinemaya gittik. bu buluşmanın tadı damağımda kalmıştı resman. tabii ertesi hafta yeniden buluştuk. ama kimse kimseye açılamıyordu. sinemaya gittik yine. sinemada mısır yerken elim yağ olmuştu ve çantamdan ıslak mendil çıkartıyordum. ıslak mendilden bir tane aldı ve benim ellerimi silmeye başladı. o sırada şunu düşündüm: ben hiç haketmeyen insanlar için neler neler yapmıştım da bir güzel söz, bir yakınlık duyamamıştım; şu anda ben beklemeden benimle ilgilenen, bana aşık ve adam gibi bir adam var yanımda ve ben istersem her zaman yanımda olacak. filmde mutlu son yaklaşıyordu. ellerimi tuttu ve gözlerime baktı. kulağıma eğilip utangaç bir şekilde "seni seviyorum" dedi. o an sinemanın sonuna kadar sarılarak öylece kalakaldık.
    ve harika bir aşk yeniden başladı. şu anda evliliğe adım adım ilerliyoruz. Allah her iki cihanda mutlu etsin bizi ve ayrılık vermesin rabbim. herşeyden daha da önemlisi en az kendim kadar güveniyorum ona.
    ve bunu okuyup da aşk için dua edenlere şunu diyorum: aşkı uzakta aramayın. belki de burnunuzun ucu kadar yakındır. dış çevreyi değil kendi yuvanızı ön planda tutun ve güzel hayatlara güzel hikayelere yelken açın...a.s. :nazar: :asigim: Şeniz :1hug:

Son düzenleme: 16 Aralık 2009
  2. 9 Aralık 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :)) çok güzelmiş.. inşallah çoook mutlu olursunuz :KK66:

4. 9 Aralık 2009
  5. Huysuz

Huysuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ömür boyu mutlu olmanız diliğiyle:nazar:

6. 10 Aralık 2009
  7. usevda

usevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten çok güzel bir hikaye bencede doğru olanı yapmışsın dilerim mutluluğunuz daim olur ...

8. 10 Aralık 2009
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Çok duygulandım mutluluğunuz daim olsun inşallah :asigim:

10. 10 Aralık 2009
  11. sakardeniz

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim. güzel dilekleriniz çok mutlu etti beni. Allah herkesi mutlu mesut yapsın.
    a.s.

12. 10 Aralık 2009
  13. Hatshe

Hatshe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oy oy oy nasıl bir zevkle okudum anlatamam...
    aşk gerçekten güzel birşey...
    çok özel ve güzel bir duygu...
    sinema bölümünü okurken kendi aşk hikayem aklıma geldi :a015:
    ömür boyu mutluluklar dilerim tatlım...
    umarım aşkınız solmadan bitmeden devam eder hep :kedi:

14. 10 Aralık 2009
  15. sakardeniz

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları: