Bu da benim Burnum :)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve elmali_turtam tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : elmali_turtam
  1. elmali_turtam

elmali_turtam Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fotoğraflarımı kaldırdım olumlu ya da olumsuz yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum :)
    op. dr yusuf can :)

Son düzenleme: 2 Haziran 2010
  2. 11 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

mrb canım ne zmn oldun ameliyatı, yani bu resimdeki halin kac aylık ameliyatlı halin?

4. 11 Şubat 2009
  5. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    amaliyattan önceki resminide eklesene birde sana maliyeti ne kadar oldu acı varmıydı sonrası zormuydu

6. 11 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ay fotoyu koyan baska kullanıcı yazıyı yazan baska kullanıcı kafam karıstı :1shok:

8. 11 Şubat 2009
  9. elmali_turtam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canım kusura bakma yaa :KK43: arkadaşımın bu nick o açmış en son kk farketmemişim yazmışım :) :eek:

10. 11 Şubat 2009
  11. EU3

EU3 Guest

önemli degil cnm benm de kafam karıstı bi an :) burnun cok güzel gözüküyor güle güle kullan ve gecmis olsun, sislik olmadıgı ve burnun oturmus göründügü icin sordum kac ay oldu diye...doktorun kimdi acaba? herkes bu forumda doktor adını paylasıyor bir sakıncası yok bence söylemende...

12. 11 Şubat 2009
  13. elmali_turtam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ameliyat sonrası bi acı hissetmedim. burnumda tamponlar kaldığı için sürekli ağızdan nefes alıp veriyosunz bu da ağız kuruluğu yapıyordu onun dışında herhangi bi sorunla karşılaşmadım.fiyat hastanın burun yapısına göre değişiyodur. ameliyat öncesi fotom var ama ben o görüntü mü beğenmedim için buraya koymuyorum. a.s.a.s.

14. 11 Şubat 2009
  15. EU3

EU3 Guest

elmalı_turta, özel msja kapalı oldugun icin sana yazamıyorum kusura bakma...beni bilgilendirdigin icin tsk ederim, burnun güzel gercekten cok begendim. ben de olmak istiyorum ama cesaret edemiyorum, ameliyat olma fikri korkutuyor insanı gercekten ya eski burnumu daha cok ararsam diye korkuyorum acıkcası...insallah bende cesaret edip sonunda bu ameliyatı olurum...

16. 11 Şubat 2009
  17. Perfectnose

Perfectnose Guest

doktorunuzun adını verirmisiniz lütfen. reklama girmez merak etmeyin sadece kafadan elicem ....

18. 11 Şubat 2009
  19. elmali_turtam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sebep