Bu da benim gck Burnum:)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve nem tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nem
  1. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kıslar benim kemik egikliginden dolayı nefes alma problemim var ayrıca şekilde güzel deil..burnumm bitaraf dogru egik..resimdede belli zaten..ailemm aşırı kötü burnun yok ellemeeee falan diyorrr amaaa sevmiyorum burnumuuuuuuuu..sizcede haksızmıyım bi bakarmısınız:)

2. 13 Eylül 2009
  3. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sağ ve soldakinde belli değil açıkçası.ortadakinde belirgin epey anlattığın durum.sağlık problemide yaratıyormuş nasıl olsa istersen iyice arastır ol ameliyat, düzelltirmende fayda var..ama deme öyle gıcık diye :eek:lmaz:

4. 13 Eylül 2009
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aslındaaa bukdr takılmasdım burnumaaaaaaaa bu son iki senedirrr acaip takıyorum nefes almada zorlnıyorum ama alıştımmm bu durumaa...sadece eski resimlerime bakıyorumda egrilik her gecen sene belirginleşiyorrrrrrrrrr..bi doktorrrr bu süreklii egrilecek demiştii hala aklım onun lafında daha kötü olmadan halletmek sitiyorum ama bu korkuda acaip bşyy....bu forumda bi arkadaş istedigi gibi geçmemiş ameliyatı şuanda eski halini arar olmuş onada çok üzüldümm:KK43:

6. 13 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben sen ameliyat oldun sandim...yoksa baskasiylami karistiriorum...:)

haklisin canim...ameliyat ol hem nefes problemi cözülür hemde dis görünüs düzelir...inan bende artik süper nefes aliorum ve nefes almak gibisi yokmus...sositososito

8. 13 Eylül 2009
  9. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen nasıl mutlu olacak ve kendini rahat edeceksen onu yap...aynalara küsüm diyorsan,barışmak için yaptır...

10. 13 Eylül 2009
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok cnm olcam daha ekim başında inşşş:)valla kimi zaman kalbim sıkışıyo nedeni şu başbelası burnummuş:)bende kalbimde problem var sanıyodum doktora gittim oysa burnum sebebiymiş..:):):)

yani cnm hep bi küçük güzel bi burna sahip olmak istemiştim...yüzüm küçük ben minyonum burnum büyük kaçıyoo ondan..böle saçlarımı sıkıca tepeden baglamayı istiyorummmmmmmm..resim çekinmekten kaçmak istemiyorum...biriyle birebir konuşurken burnuma bakıyomu diye sinir olmak istemiyorum..erkek arkadaşımın daha bi çok begenmesini istiyorum:)istiyorum allah istiyorum kısacası:)saymakla bitiremiycem valla:)

12. 13 Eylül 2009
  13. EU3

EU3 Guest

az kalmis desene...:) nefes alma sorunundan dolayimi kalp SIKISIO?...

14. 13 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

evet cnm benim eşimede dr egrilecek bu daha demiş kıkırdak yamuklugun var ama ilerleyecek demiş ...

allahın izni ile onunda ameliyatına iki gun kaldı :sinifsinif:

umarım sende biran once ameliyat olabilirsin ...

16. 13 Eylül 2009
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evett cnm yaa 8 sene önce kalbim acaip sıkışıyooduuu gecelerii çarpıntıyla uyanıyodum artık okdr kötü oldumki doktora ggittim komple muayene oldumm hiç bşyde sorun çıkmadı veee en son kulak burun bogaza yolladı doktor...vee bu kemik egikliginden dolayı bi burun deligim baya kapalıymışşş nefes almamı engelledigi için böle olabiliyomuşşş...kısacası 8 senedirrrr böyleyim daha önceside var ama doktor 17 yaşımdayken demişti:)şimdiii 25 oldumm:)bu korkaklık başa belaaaaa:)
    -iğneden
    -ameliyathaneden
    -narkozdan uyanamamaktan
    -ve burnumun kötü olmasından
    KORKUYORUM:KK43:

18. 13 Eylül 2009
  19. EU2

EU2 Guest

evet nem haklısın burun tıkanıklıgı nefes sorunu yani beyinde iltahap ve uyku apsesi yapıyomuş belki kalptede bi takım sorunlar yaratıyodur ...
    cunku burun tıkanıklıgı olan kişiler uyurken 3-5 saniye nefes alamadıkları oluyomus ...