Bu da benim hikayem ama bir kabus

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ege08 tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ege08
  1. ege08

ege08 Guest

aslında çok uzun bazen bu yaşadıklarıma bende inanmıyorum.. eşimle ünv tanıştık 7. senemizde evlendik onun yaşadığı şehre taşındık işi iyi olduğu için memurluk yapıyordu eşim çok da iyi bir konumda bende iş bulmuş çalışmaya başlamıştım. ama eşim değişmeye başladı çok para harcayıp sürekli borç yapar oldu. hep açıklaması vardı. onun borçları için ailem çok yardımcı oldu biz kapattık o yaptı. ama borç dışında bi sorun yoktu. oğlumdan sonra iyice zıvanadan çıktı.. hep şunu söyledi ben sizleri çok seviyorum yada senle sorunum yok seni seviyorum. bitirmeyi düşündüm aileme anlattım onlar hemen boşan dediler. ama hani bir yol ise bu birlikte çıkmıştık zor zamanda bırakmak olmaz bana yakışmaz dedim. ama eşiim bir türlü bulunduğu cevreden yaptığı harcamalardan kurtulamadı yanlış bir yoldaydı ve bunun farkındaydı. bu arada ben doğum nedeniyle işten ayrılmıştım. bir süre ailemin yanına gittim uzaklaşmak iyi gelecek diye. her gün aradı özledim gel seviyorum falan filan bişeyler dank eder diye tam 2 ay kaldım.. almaya geldi. yoluna sokucam dedi.. bu arada ben çalışmıyorum ama ailem bana hep desdek oldu. oğlumun bir çok şeyini onlar karşıladı..ama direndim direndikçe abartıı. peki sonra eşim yanlış yollara sapmış..ben bunları çok geç öğrendim yasal olmayan şeyler yapmış. ve şuan tutuklandı.henüz mahkemesi olmadı ama cezaevinde işte.ve acı tarafı zaten hasta olan babasının eşimden 3 gün sonra ölmesi. cenazesinde olmaması.. nerdeyse 6 ay olucak tek gelişme yok. aslında haketmiyor hiç birşeyi. ama böyle bir durumda bırakıp giden olamadım yinee. oğlum büyüdü. 14 aylık şuan en çok ona üzüldüm sanırım farkında değil olanların mutlu bir bebek kendime bir hayat kurdum tek başına yaptım ayaklarımın üzürindeyin şükür güçse evet güçlüyüm ama yazıkk işte yazıkk. bu bir kabus diyorum bazen ama gerçeğin ta kendisi oysa

2. 22 Ağustos 2009
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok Üzücü bir durum
    Eşiniz Sonunu kendi elleriyle hazırlamış
    Siz uyarmışsınız Destek olmuşsunuz
    Ama o inatla devam etmiş...

Ailenizde size destek
    Bence iyi düşünün ve kararınızı verin
    Ya eşinizi beklersiniz
    Zira Hapishanede insnalar hatalarıyla yüzleşiyolar...

Yada Ailenizde size destekmiş.Ayrılıp.yeniden bir hayat kurarsınız.
    Allah sabır versin.

4. 22 Ağustos 2009
  5. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Elinden geleni yapmışsın..
    Şimdi çocuğunla mutlu ol..
    Eşini de bırak istediği hayatı yaşasın..
    Şimdi de hapisten çıkmasını bekleyip,
    Belki değişir diye ümitlenmeyi hiç düşünme bence..

6. 22 Ağustos 2009
  7. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    çok üzüldüm ama yalnız değilsin ailen destek.Allah yardımcın olsun.

8. 22 Ağustos 2009
  9. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşiniz kendi sonunu kendi hazırlamış yalnız değilsiniz aileniz destek sağlıklı bir bebeğiniz var hayatınıza başka yön verin eşinizi bekleyip cıkmasını değişmesini hiç unmayın bence

10. 22 Ağustos 2009
  11. huriye_hb

huriye_hb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah sana sabır oğluna sağlık versin dediğin gibi kendi ayaklarının üzerinde durman gerek oğlun için ... gerçekten bir kadının başına gelebilecek en ağır durumlardan birini yaşıyorsun Allah yardımcın olsun iyikii ailen yanında...

12. 22 Ağustos 2009
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Eşinizle çıktığınız yolda o nu yalnız bırakmak istememişsiniz, ama kusura bakmayın da eşiniz o yolda sizi çoktan yalnız bırakmış.
    Kendi etmiş ama malesef kendi bulduğu yetmiyormuş gibi sizede çektirmiş. Yani zorluklar olur yanında olursunuz ama eşiniz bile bile lades demiş, şimdi onun cezasını siz çekiyorsunuz.
    Durumunuz zor ama ben sizin yerinizde olsam eşinizin bu sorumsuzluğunu çekmezdim. Sizinde bir hayatınız, bir evladınız var. Sizi böylesine zor durumda bırakan, kendisiyle birlikte yakan birini bence beklemeyin. Kendinize bir yön verin.
    Zaten gereken sabrı ve desteği fazlasıyla vermişsiniz ama karşı taraf anlamamış, öyleyse size yapacak fazla bir şeyde bırakmamış oluyor.

14. 22 Ağustos 2009
  15. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz kendi sonunu kendi hazırlamış kendimi sizin yerinize koyuyorum zor hayat geçirmişsiniz birde bebiş var eğer eşini seviyorsan değişeceğine eminsen bekle ama değişmezse yoluna bak bebişinde sevgi dolu yuva kur

16. 22 Ağustos 2009
  17. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Siz bir eş olarak yuvanızın dağılmaması için elinizden geleni yapmış eşinize destek olmuşsunuz, ama o ne yapmış hata üstüne hata, insan hatalarından ders almalı ve bugüne kadar almadıysa bundan sonra da alacakmış gibi gözükmüyor, ailenizde destekmiş madem çocuğunuzla mutlu olmaya bakın.

18. 22 Ağustos 2009
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Aynen..

Gereken fedakarlık zaten fazlası ile yapılmış..
    Bundan sonra parmak kımıldatmaya bile değmez..benneyaptımki