Bu da benim hikayem arkadaşlar...........

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve kate_34 tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kate_34
  1. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar ben epudural sezaryenle oğlum emreyi dünyaya getirdim.Benim için doğum olana kadar hiç birşey yoktu asıl doğumdan sonra başladı herşey doktorumun tavsiyesi ile özel bir hastanede epudural anestezi ile doğumumu yaptım oğlumu ilk ben gördüm ve o duygu tarif edilemeyecek kadar çok güzeldi.Ancak eve taburcu edildikten sonra benim ağrılarım çoğaldıkça çoğaldı ameliyat yerim şiştikçe şişti ve ziyarete gelen bir komşumuz annemi mutfağa çekerek rengimin hiç iyi olmadığını söylemiş.Neyse bir kaç gün sonra tekrar doktora gittim ve olanları anlattım doktoruma o da anlam veremedi ve cildiyeye gösterelim dedi cildiyeci gördü ve ilaç verdi.ilacı alıp eve gittik eve gittiğimde ameliyat yerim patladı ve resmen bir çeşmeden su nasıl fışkırırsa iltihapta öyle fışkırdı.Çarşaflarla mı kapatmadık ve apar topar doktora gittik doktor sıkıştırarak ameliyat yerini 1 kova iltihap çıkardı.Tam 40 gün boyunca sabah akşam antibiyotik iğne yedim ama bu sütümüde etkiledi haliyle ve oğlumu ancak 4 ay emzirebildim.Bu yüzden tekrar hamile kalmaya çok korkuyorum ya birdaha olursa diye.Ama herşeye rağmen annelik çok eşsiz bir duygu iyi ki varsın emrem!!:KK46:

2. 1 Şubat 2009
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ayy canım çok geçmiş olsun, başına gelen istisanai birdurum olsa gerek ilkkez duyuyorum. Doktorlar ne dedi peki neden olurmuş...
    Allah birdaha yaşatmasın yavrunla uzun yıllar geçirmeni dilerim

4. 1 Şubat 2009
  5. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım önceli,kle allah bebğeni analı bablı büyütüsn.bir ömür huzurlu sağlıklı ve mutlu yasayın.bende epidural oldum ama hiç böyle bir sey basıma gelmedi neden öyle oldun ki.sana test yapmadılar mı öncesinde çünki herkese epidural yapılmyor.herhalde senin vücudun alerji yaptı aletlere.ben ne doğumumdan birsey anladım nede sonrasından zaten 2.günde banyo mu yaptım.çok rahatladımm.eve doktor ilaçda yazdı agrı kesici vb.ama onlara bile gerek duymadım.sana çok çok geçmiş olsun.ama bebeğinle teselli bulmussun ne mutlu sana.korkma her zaman öyle olacak diye birsey yok.

6. 2 Şubat 2009
  7. kate_34

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    canım öncelikle teşekkür ediyorum.Bana ne testi hiç bişey yapmadılar.Doktorum özelde yaptığım için benden 2 milyarda para aldı üstelik.Ancak birdaha doğum yaparsam kesinliklle genel anestezi isticem.:1hug:

8. 2 Şubat 2009
  9. kate_34

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Canım çok sağol öncelikle.Zaten doktorumda dedi böyle bişey ilk defa oluyor diye 90 kiloluk hastam vardı onda bile görmedim dedi sende olmasına şaşırdım dedi ama işte yaşandı.

10. 2 Şubat 2009
  11. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende özelde doğum yaptım ama hep test yaptılar kan değerlerime baktılar.öyle epidural oldum.sana tekrar geçmiş olsun.anlattıklarını okuyunca içim bi tuhaf oldu benimde ameliyat yerim sızladı

12. 2 Şubat 2009
  13. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çook geçmiş olsun canımmmmm.

14. 2 Şubat 2009
  15. kate_34

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    sağol canım

16. 2 Şubat 2009
  17. yuzdeyuzakrep

yuzdeyuzakrep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım hayırlı olsun allah sizebagıslasın

vee cok gecmiş olsun caba amaliyathanede mi mikrop kaptın aletlerden felanda mikrop kapa bilirsin hijyen olmaya bilirler bana hijyen sorunu gibi geldi canım cok gecmiş olsun

18. 2 Şubat 2009
  19. kate_34

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    benim tahminimde öyle ancak cildim çok hassas bu yüzdende olabilir dedi doktor.Çok sağol canım.