bu da benim hikayem

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Zxuxmmin tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Zxuxmmin
  1. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    22 yasindaydim...evlendim ve cok mutluydum...herkes gibi bende bi evlat sahibi olmak istiyordum...ve sonunda
    güzel haberi almistim hamileydim cok mutluyduk esimle....3 aylik hamileyken bebegimin rahatsiz oldugunu duyana dek...hergünüm aglamakla gecti...doktorlar aldir yasamaz dediler...ben cana nasil kiyardimki...kalbi atiyordu benim minik melegimin...kanamalar oldu yattim...agladim...agladikca agrilarim cogaldi ve benim minik melegim dünyaya erken geldi...hani olur ya dogum olur bebegini annenin gögsüne koyarlar ....benim melegim dogdu hemen aldilar götürdüler kokusunu bile duyamadim...o gece gördüm kizimi küvezde..masmavi isiklar vardi etrafinda..annelik iste ya cocuguma ne yaptiniz diye agladim...bilmiyorumki o isiklar kizim icin yararli...3 günlükken ameliyat olcak dediler..yikilidim..o daha minicik bi beden nasil olur dedim...o ameliattan sonra 3 defa daha ameliyat oldu...halbuki daha 3 ay bende olmasi gerekiyordu...yanimda....simdi ameliyat kapilarinda beklemekteydim...
    gelen gidiyordu...herkesin bebekleri iyilesiyordu...8 ay dile kolay yogun bakimda kalakaldim..ailem uzakta...bi aglama duvarim vardi..doktorlar ne yapalim..dedikce oraya gider aglardim...kimse görmesin diye...ama hep sabr diyordum...
    sonunda evimize geldi...1,5 ay önce kalbi durdu yine yogun bakimdaydi..öldü ayril dediler...elime verceklerdi cansiz bedenini .Rabbime yalvardim...almasin elimden diye..cok kötüydü arkadaslar...cok cok
    Rabbim dualarimi kabul etti onu bana bagisladi...artik evimde...bana bi gülüsü yetiyor...diger bebekler gibi olmasada
    Esimle karar verdik...ya kaybedersek biz kizimizi..odasi bos olursa ne yapariz diye...tedavi olmaya karar verdik..
    dün esim ucak biletimi aldi...türkiyeye geliyorum...aldim dedigi an aglamaya basladim..nedenmi bebegimi burda birakmak zorunda oldugum icin....ya ben gidince ona bisey olursa diye...Rabbime emanet ediyorum benim minik kuzumu...
    artik bu yola koyuldum hep sabr ettim.hep dua ettim..insallah diyorum insallah bizimde yüzümüz güler....Rabbim bizede saglikli bi evlat verir...Dualarinizi eksik etmeyin arkadaslar...

2. 27 Mayıs 2009
  3. Herada

Herada Balparmağın Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ah arkadaşım,

ınşallah yakında kucağına sağlıklı bir bebek almayı nasip eder Allah. Minik kuzun da umarım iyileşir, kardeşine göz kulak olur. Çok zor şeyler yaşamışsın. Bilemem ancak tahmin edebilirim ama okurken kalbim sızladı inan. Zorluklardan sonra umarım kolaylıklarla dol bir hayat bekliyordur seni. Şansın kısmetin bol olsun.

4. 27 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

cnim ya inanki bilmiyordum cok uzuldum ne diycegimi bilemiyorum allahim ne verirse hayirlisini versin hakkinizda
    birinci beginedemi tedavi ile hamile kalmistin neden dogal yollardan denmedinizde trye gidiyorsun onu anlmadim canim

6. 27 Mayıs 2009
  7. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dogal yolldan hamile kaldim...ben hamile kalabiliyorum ama risikolu...onun icin pgt yaptirmam gerekiyor..o da avrupada yasaka oldugu icin türkiyeye gelmem gerekiyor

8. 27 Mayıs 2009
  9. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    zümmincim çok üzüldüm ya senin çocuğun olduğunu bilmiyodum rabbim şifasını versin inşallah en kısa zamanda....sende inş ikinci bebişine kavuşursunnn.....

10. 27 Mayıs 2009
  11. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun, inşallah Rabbim yardımcınız olsun, hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

12. 27 Mayıs 2009
  13. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saolun arkadaslar...Allah razi olsun

14. 27 Mayıs 2009
  15. denizia

denizia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok ama çok üzüldüm.Allah dermansız dert vermesin.inşallah en kısa zamanda çareni bulursun.hangi ülkede olduğunu sormamda bir sakınca var mı?ben de yaz sonu gibi yurt dışına taşınıcam.

16. 27 Mayıs 2009
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kuçuk guzelll annemmmmmmmm..................inş herşeyyyyyy..........çok guzel olsacakkkkkkkkkktatlı bebişlerın olacakkkkkkkkkkkkk.....................imnşşş canımmmm

18. 27 Mayıs 2009
  19. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım merhaba Allah herkonuda yar ve yardımcın olsun.pgt yapılcak dedinya.sende yada eşinde genetik bi problemmi var?bizdede genetik problem var onun için merak ettim.sevgler