Bu da benim meleğime kavuşmamın öyküsü

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve silver5 tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : silver5
  1. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    bir meleğin daha ailemize katılacağını öğrendiğimiz gün bayram gibiydi...artık 4 kişilik bir aile olacaktık...oğluma kardeş gelecekti...
    ay ay gelişimini en az ilki kadar heyecanla takip ettikten sonra nihai an gelmişti.tam 40 +5 olmuştuk ve ben artık müthiş bir stres içindeydim bebeğim gelmiyor diye...artık normal doğumdan umudu kesmişken 19 mart gecesi sancıları hissetmeye başladım ama çok hafif ve düzensizdi emin olamadık eşimle dakika tuttuk ve eşim dayanamayıp doktoru aradı(zaten son 2 haftadır yatakta kımıldasam geliyomu diye fırlayıp kalkıyordu ayağa) doktorum,o muhteşem insan hastaneye gidip bir baktırmamız gerektiğini söyledi.gece 12 de oğlum eşim ve ben düştük yola(oğlum ben de orada olmak istiyorum kardeşim gelirken anne demişti bana) çıktım çatal ama sancılar çok hafif hala.hemşire bana 4 cm açıklık var doğum başlamış dedi inanılmaz sevindim hastaneye gelene kadar dua etmiştim doğum sancıları olsun bunlar diye hem korkuyordum hem bir an evvel meleğime kavuşmak istiyordum. nst ye bağladı ama nst de hiç sancı görünmüyordu ve doktorum telefonda hastanede bekleme evde bekle sancılarının sıklaşmasını dedi.o an tüm hayallerim tekrar yıkıldı eli boş dönecektik...eve geldik uyuduk ve sabaha karşı 5 te sancılar uyandırdı beni.5dk bir geliyordu artık ve düzenliydi kendini hissettirecek kadar da kuvvetli ama dayanılır cinsten...hadi dedim eşime geliyor kızımız.tekrar çıktık hastane yoluna...tekrar çatal muayenesi ve hemşire tam açıklık doğuma alıyoruz dediği an bu kadarcık mı dedim...bu kadarcık mı sancı çekicem bu mu yani....çünki ilk doğumum 12 saat sürmüştü suni sancı takviyeli ve mahvolmuştum sancıdan...buda bana ilk doğumumun normal olmasının mükafatıydı herhalde....doktorum bile zor yetişti doğuma.kızım gelirken acele acele eldivenlerini giyiyordu...iki ıkınmadan sonra meleğimi gördüm...ilk doğumumdan sonra daha tecrübeliydim ve her anın tadını çıkardım sancıların bile.doya doya kızımı izledim dikişlerim atılırken.mükemmeldi.ikinci kez anne olmanın bu kadar heyecan verici olacağını hiç ummamıştım...oğlumun sesini duyuyordum dışardan.babasına sevinçle'baba bu kardeşimin sesi,kardeşim geldi'diyordu...çok rahat bir doğum yaptım şu an kızım 18 günlük ve ona bakmaya doyamıyoruz....RABBıM TÜM EVLATLARI KORUSUN ONLARIN KILLARINA ZARAR GELMESıN....:Saruboceq:

Son düzenleme: 6 Nisan 2010
    jelibon25 bunu beğendi.
  2. 6 Nisan 2010
  3. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah bağışlasın çocuklarınızı..
    sağlıkla uzun ömürler diliyorum..

4. 6 Nisan 2010
  5. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün.Ayrıca çok rahat bir doğümunuz olmuş darısı başımıza

6. 6 Nisan 2010
  7. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allahım analı babalı büyütmek nasip etsin uzun ömür versin kızınıza ve oğlunuza...

8. 6 Nisan 2010
  9. mandal

mandal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ne guzel bir dogum olmus masallah,
    Darısı basımıza insallah :)

10. 7 Nisan 2010
  11. k.e.l.e.b.e.k

k.e.l.e.b.e.k allahım sana şükürler Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    GÖzlerım doldu okurken.
    Allah saĞlıcakla bÜyÜtmeyı nasıp etsın.
    Bıze de ınŞallah bÖyle kolay doĞumlar
    gÖstersın.

12. 7 Nisan 2010
  13. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ne güzel ya dileim benimde 2.doğumum bu kadar kolay olur biliosun bnde canwerdim resmen sancıları çekerken

14. 7 Nisan 2010
  15. eftandise

eftandise MiNikAdaMıNaNNesİ Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ahh ahh normal doğuramadım diye hala üzülüyorum
    lohusalıktan mıdır bilinmez bazen çektiğim sancıları düşünüp ağlıyorum
    o kadar çektimde sonunu getiremedim diye...

Maşallah canım sana ve bebeğine bahtları güzel olsun yavrularının...

16. 7 Nisan 2010
  17. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim...herkese kolay doğumlar diliyorum

inşallah canım....

olsun canım sen de sağ salim aldın ya bebeğini kollarına kısmetten ötesi yok

18. 7 Nisan 2010
  19. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    cnm ne güzel bir hikaye insanı normal doğum için şevklendiriyor.inş benimkide ve tüm normal doğum isteyen anne adaylarının da doğumları böyle geçer.