Bu da dert mi ?Demeyin

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve demircool tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim bir kocam varr ayy nasıl anlatim bilmiyorum.hergünn film izliyelim diyor.ay bebek var şimdi ama öncedende der dururdu hep.bide benim sevmedigim filmleri alıyo savaş dövüş yarış filmler.cok zevk alıyo bu filmlerden.arada bana uygun film alıyo romantik komedi tarzı izliyoruz beraber ama digerlerini izlemek istemiyorum.izlemiycem deyince küsüyor kırılıyor.ama inanın yalan değil hergünnnn hergün film diyor bana yaakötükedihüsoişten gelir gelmez dizin varmı film izliyelim diyor :bbo: bıktımmm
    gelelim 2.sorunumuza.yaklasık 2 aylık kızım var ve gece uyumuyo haliyle bende uyumuyorum.sabah bazen kalkıyorum bazen kalkamıyorum.kalksamda kalkamasamda işe geç kalıyor.kendi kalkmıyor.uykuyu cok seviyor bide.allahtan özel sektörde çalışıyorda sorun olmuyor.off buda dertmi demeyin hergün hergün olunca deliriyorum artık.mesela bugün 8.30da işte olması gerekti ama 11 de gitti :mymeka:

2. 4 Nisan 2009
  3. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ah canım yaaa valla ne büyükmüş derdin allah sabrını versin:roflol: şaka demiorum bazen eşlerin böel ciddi takıntıları olabilio benim eşimde cüneyt arkının şu kara murat tarzında filmleri olsun,savaş dövüş,kovboy yani benim hiiiççç tarzım olmayan filmleri izlemeye bayılır..allahtan bunu hergün yapmıoda çook problem olmuo..uykuya gelince kur telefonunu başına kalkmasında görim..

4. 4 Nisan 2009
  5. fransiyum

fransiyum <meleğiyle> Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    en kötü derdiniz böyle olsun inşallah kaydirigubbakcemile3
    bazen evet can dayanmaz sende tamam canım de kırma bebeğinide al zaten küçük olduğu içn huysuzluk eder yok emzircem sen devam et altını değiştircem vs vs bahane bul kaç ama kırma derim a.s
    birşey daha bebek olmadan öncede böylemiydi??
    eğer değilse belki kızını kıskanıyor olabilir
    tatlı kıskançlık tabii onunla ilgilendiğin kadar benimlede ilgilen falan diye
    eğer ilk bebek ise senin ilgini özlüyordur mutluluklar dilerim a.s.

6. 4 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

ayyyyyyy böyle neden değil benimkisi film izlemek için yalvarrırım yani sevmedğmde olsa yalanda beraber bişeyler yapmak çok güzel ama işe geç kalma konusu sorumsuzluk:mymeka:

8. 4 Nisan 2009
  9. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm öncedende aynıydı bebek olmadan önce film film film kötükedihüso

10. 4 Nisan 2009
  11. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay benim aşkımda öyle kızlar çok sık yapmasada her canı sıkıldığında bide bana diyo hadi bi film koyda izleyelim diyo bende bazen koyup bazen izlemeyelim başka şeyler yapalım diyom kandırıyom yani erken kalkmaya gelince benim eşiminde kendi işi ve hergün en az yarım saatlik yolu arabayla gitmek zorunda gece kaçta yatarsa yatsın saati 7:30 kurarım mutlaka kalkar pazar günlari bil aerkenden kalkar allahtan o konuda sorun yaşamıyoz

12. 4 Nisan 2009
  13. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy yaa çok şekermiş derdinizkaydirigubbakcemile3 farkettirmeden bi şekilde bahaneler bulup kaçabilirsiniz anca:eek: yoksa kırılır gerçekten de sizin de dediğiniz gibi:bbo: ikinci sorununuza gelince de arkadaşın dediği gibi kurun telefonun alarmını fln başının dibine nasıl uyanmıyormuş bakalım :roflol: annem babama aynı taktiği uyguluyo hee bide babam kapıcımız ekmek dağıtmaya geldiği zaman zile basıyo haliyle..babam zil sesini duyar duymaz uyanıyosırnaşık şey böyle bişeyde etkili olabilir sengözlerimebaksanab

14. 4 Nisan 2009
  15. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153

düzelebilecek sorunlar sanırım, ama iş konusunda bu kadar rahat olmamalı, krizin devrindeyiz malum, bi şut güm.. aman dikkat !
    hani bu yataklar var yaa "filmler"de oluyor :)) saati kuruyorsun koltuk moduna gecip seni fırlatıyorr buılursan eşine ondan all :jeyyar:
    CADIARZU
    film izleme alışkanlıgı olur da bir gün rahatsız oLursan sen de buraya bi topic açmayasın sonnaa :nazar:

Son düzenleme: 4 Nisan 2009
  16. 4 Nisan 2009
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    seyrediver sen de anacım...
    :roflol::roflol:

18. 4 Nisan 2009