bu defa sansım olurmu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Angel...baby tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

17 Mart 2008
    Konu Sahibi : Angel...baby
  1. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar dr biraz önce geldim ve hemen yazmak istedim ben gonalf igne kullanıyorum
    asılama yapılıcak dr 3 tane yumurta geliştigini söyledi drum car şba günü catlatıcı igneyi vurunucam ve persembe asılama yapılıcak ya inş. bu gelisen yumurtalar işe yarar bunda cünkü ilk asılamam ve gecen ayda kullandıgımda bu igneyi iyi sonuc alamadım bunda ne kadar sans olur bilemiyorum :1no2:fikirleriniz tecrübeleriniz düsünceleriniz benim için önemli :uhm:bakalım ne olur allahım kimseyi evlatla imtihan etmesin ve isteyen herkese annelik duygusunu yasatsın inş...a.s.:1hug:

2. 17 Mart 2008
  3. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 3 defa aşılama oldum ilkinde 2 ikincisinde 4 üçüncüsünde de 3 tane yumurtam gelişti eşimin sperm değerleri de normaldi ama 3ü de negatif oldu
    kısacası herşey allhın nasip etmesine bağlı olurda diyemeyiz olmaz da önemli olan allahın ol demesi sen rahat ol sana düşeni yap gerisi allahın bileceği iş
    allah yardımcın olsun

4. 17 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

AngelBaby inşAllah bekeldiğin olumlu sonucu alırsın canım

Allah gönlündeki gibi güzel bir bebişe bir an önce kavuşmanı nasip etsin..

6. 17 Mart 2008
  7. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saolun kızlar evet hersey allahtan bizde dr elindne geleni yapıyo gerisi taktir ilahi ona can verecek allah inş. allahım bizede tattırsın bu duyguyu bir an önce be önce bize sabır versin isyan etmemek için

8. 17 Mart 2008
  9. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy kızlar niye bi cvp yazmıyosunuz küserim ama :KK43:((((hiç mi tecrübe yok ayol

10. 17 Mart 2008
  11. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    selam canım bende aşılama oldum gonal f kulandım 112.5 dozluk bugun test yaptım ve sonuc negatıf moralım okdar bozuldukı anlatamam hep tutcakmıs gibi hissetmiştim ama yıkıldım haberı alınca

12. 17 Mart 2008
  13. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canım ebbim üzülme ya ne olur bu ay olmaz gelen ay olur inş. canımseni cok iyi anlıyorum vrya askında ben cokta baglanmıyorum nedense cünkü o acının naıl oldugunu biliyorum ben hep 3 senedir aynı acıyı yasıyorum her ay ne yapalım bundada bi hayır vardır herhalde kader mi imtihan mı bilmiyorum esracım ama can yakan ni imtihanmış...

14. 17 Mart 2008
  15. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    benım ilk aşılamamdı bugun 12.gunu 2.7 cıktı sonuc adet olmadım daha acaba bı suprız olabılırmı az da olsa bı umut yok dimi olsaydı sonuc bıraz yuksek cıkardı sanırım çok dusuk cıktı

16. 17 Mart 2008
  17. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım belliolmaz ya allah büyük bak cok mübarek günlerdeyiz inş. mevlan senind eyüzüne ve kalbine bakıcak sen içini serin tut keske test yaptırmasaydın canım ya bak ebn varya bu igneyi kullandıktan sonra dr işte diyodo test yaptır ve ben sonucu negatif alıyodum ve pskolojik olarak etkileniyodum ve inanaırmısın adetime 10 yada bir hafta kalasıya yani düsün kendi kendimi hamilelik yok diyerek adet oluyodum düsün pskoloji cok önemli ..

18. 17 Mart 2008
  19. gelincik06

gelincik06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    angel cım neden endiseleniyorsunuz ne güzel asılamaya baslıyorsunuz ayyy ne güzel bak tek yumurtayla bile hamile kalan var asılamada yada tek sperm ile tüp bebekte basarı yakalayanlar var bunları biliyoruz
    bence sansın büyük hic sıkma canını moralli git asılamaya ve asılamadan sonra hep moralli ol tamammı ??