bu doktorlar hakkında bılgısı olanlar Ercan Demiralay,Dr.İrfan Aydın, Dr.Veli Arslan

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve merve_demi tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : merve_demi
  1. merve_demi

merve_demi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaslar ben Doç.Dr.Ercan Demiralay,Dr.İrfan Aydın, Dr.Veli Arslan'dan herhangı bırısıne burun estetık amelıyat olan yada bılgısı olan varsa onu ogrenmek ıstıyorum

2. 13 Şubat 2010
  3. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bu doktorlar boğaziçinin doktorları dimi CADIARZU Orada bir de Tuğrul bey vardı ama nedense Ercan bey var artık.

Bende doktor araştırması yapıyorum. Orada olan 2 arkadaş çok memnun , o eski doktordan 1 taneside şiddetlice memnun değil.

Fakat bu ismini verdiğin doktorları bende düşünmekteyim , özelliklede Veli bey tecrübeli bir doktormuş. Ve hastalarının isteğini gözönünde tutup kalkık ve kavisli burun yapıyormuş........ diye okudum buradaki bazı yorumlarda.. :uhm:

4. 13 Şubat 2010
  5. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tuğrul maral neden ayrılmıski bogazicinden :1shok:

6. 13 Şubat 2010
  7. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende bilmiyorum . Ama buradan tanıştığım bir arkadaş onunla mahkemelik şu anda. Ben aslında ona karar kılmıştım. Ama o arkadaşla tanışınca vazgeçtim. Kızın burnunun ucunu top gibi yapmış ve tekrar düzeltemem diyormuşşş

:uhm: aslında ondan memnun olan arkadaşlar da epey var burada

kafamçokkarıştı beynim döndü walla yaaa

8. 13 Şubat 2010
  9. merve_demi

merve_demi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet boğaziçinin doktorları ama tuğrul marala nedense ben pek guvenemedım bu sıtedekı arkadası gordukten sonra ve cok hak werdım eger bu doktorlara estetık yaptıran arkadaslar varsa sıddetle yardım beklıyorum

10. 13 Şubat 2010
  11. merve_demi

merve_demi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    acaba hangı doktordan memnun degıller ogrenebılırmıyım cnm yaa

12. 14 Şubat 2010
  13. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tuğrul marali sanirim söledi cnm

14. 30 Haziran 2011
  15. gamze

gamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bn veli aslana ameliyat oldum ve gercekten memlun kaldım işinde çok basarılı oldugunu duşunuyorum bnım amelıyat oldugum gun baska hastalarda vardı ve onlarıda baska doktorlar amelıyat etmıs bır tanesı kan kustu amelıyatn sonra ve yuzunde morarmalarda vardı ama bnım yuzumde en ufak bı morluk olmadı bunda gercekten doktorun etkısı cok buyuk bnım cıldımden de kaynaklı olabılır tabı ama işini bıllen tecrubelı doktor ince calısmak bnce etkiliyo morarma şişme seklıde istediğim gibi oldu bn sekil kalkık olsun kafıs olsun hıc bısey istemedim ona bıraktım ve orjnal bı burun cıkardı yapmacık olmadı bnım yuzume yakıstı ayrıca hastanedekı hastalar bıle morarma olmamasına cok saskınlıkla baktılar benden bu kadar umarım yardımcı olmusumdur sunuda söylemeden gecemıycem eger cok cıddı bı göruntu bozuklugu ve saglık sorununuz yoksa bu amelıyatı olmanızı tavsıye etmem cunku o kdr kolay degil agrı sıkıntı bunalım yapıyo tanpon cıkana kadar 3 4 gun sıkıntısı var amelıyatta acı yok sonrakı gunlerı zorlayıcı ...iyi dusunun iyi karar verın

16. 1 Temmuz 2011
  17. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.