Bu duruma başlık bile bulamadım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nehir erva tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nehir erva
  1. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    görümcem...............

bu kadın ben yeni evliyken 3 ay benim evimde kaldı
    dünya kadar maddi zarara uğrattı.............
    sayesinde kayınvalideme ben elalem o gelin oldu ..
    duymadığım hakaret laf söz kalmadı ..................
    ve ben halan daha saf aşık eşimin hatrı var diye görüşüyorum ama artık gemileri yakıcam ve biticek .....lütfen bana fikir verin cumartesi annemde olucam ve muhtemelen görümcek te gelicek ben ne yapmalıyım konuyu k.validem açmaya kalkarsa evet susturucam ama görüşmek istemediğimi açık açık söyleyeyimmi yüzlerine ??? (kayınvalidemle sorun yok ...kızıyla görüşmek iztemiyorum)

Son düzenleme: 22 Nisan 2010
  2. 22 Nisan 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.591
    Ödül Puanları:
    463
    valla şimdi açık açık o ortamda artık görüşmicem dersen yine kavag çıkabilir herkes orda olduğundan büyük bi kavga olabilir
    bence sessiz sedasız görüşme gitsin, yani o ortamda deklare etmene gerek yok bence
    sonradan sonrayada annen sorarsa o zaman ona anlatırsın durumu, yani yazarken bile annem diye yazdığıan göre aranız iyi olmalı, maşallah diyeyim
    :hulya:

4. 22 Nisan 2010
  5. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım annem derken kendi annemden bahsediyorum kayınvalidemden değil ..annemin olan bitenden haberi varmış kayınvalidem anlatmış görümceminde haberi varmış anlattığıından ..aslında kayınvalidem çenesini tutuverse söylediği suç oldu kadıncağızın bize bana şu gerçekte varki kimden neyi saklicak annem dünürü bende gelini ...çok ayıp etti görümcem çookkkkkk

6. 22 Nisan 2010
  7. nisandakar

nisandakar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    bence belli ki görümcenin sorunları ver ve sıkıntısını sizden yani senden ve annesinden çıkarıyor.

kesin eşinin memleketine gitmek istemiyordur. hangi kadın oradan oraya taşınmak ister ki?
    daha 6 ay olmuş annesinin memleketine geleli ve şimdi orayı bırakıp eşinin ailesinin yanına gidecekler. bir de 2. evliliği olunca mutlaka eşine ses çıkaramıyordur.

bence gider ayak hiç üstüne gitme. sonuçta arada kayınvaliden var. yaşlı kadın boş ver onun yanında hiç tartışmaya girme. sonra görüşmeyeceksen görümcenle görüşme.

8. 22 Nisan 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    görümcen gelince hiçbirşey yokmuş gibi davran. o tarışmaya başlarsa. benim konuşacak birşeyim kalmadı. deyip kesitirp at. ne kadar cvp verirsen iş o kadar uzar.

10. 22 Nisan 2010
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.591
    Ödül Puanları:
    463
    pardon canım ya annemde olucam görümcede gelicek deyince yanlış anlamışım
    konuyu açacağını sanmıyorum ya ne dicek ki, sonuça yaptığı imalar ortada, gözünün içine baka baka da iftira atamaz ya

12. 22 Nisan 2010
  13. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Annanem hep derdi 'yavrum ellerle geçinme zor diye 'zira ben hümanist bir insanım hadi kalp kırılmasın hadi şöyle hadi böyle derken birde bakıyorsunuz ki........galiba tartışmaya girmemek en akıllıcası ...çünkü seviye alçalıcak daha önceki durumlardan biliyorum..
    Allah'ım sen sabır selamet ver ...inanın eşim adam gibi adam süper bir koca dört dörtlük ,bin şükür halime :nazar:
    ya eşimde ..allah korusun ...

14. 22 Nisan 2010
  15. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Galiba doğrusu da bu çok teşekkürler canım ....işin uzamasını değil bir an önce kapanmasını istiyorum zaten..ne hali varsa görsün ..

16. 22 Nisan 2010
  17. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Olay ne tam olarak anlamadimki ben??

18. 22 Nisan 2010
  19. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AHH ahh arkadaşım ben anladımmiki sanki.. sorun çözümlendi .siteye daha fazla artistik pozlar vermesin burayıda kirletmesin diye görümcek mesajın bir kısmını boşaltmak durumunda kaldım ..