bu duygudan kurtuamıyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcummm tarafından 13 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : burcummm
  1. burcummm

burcummm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşimle 1 yılı doldurmamıza 1 ay var. Eşimi çok seviyorum. Lakin
    kıskançlık mı bilmiyorum bana göre bu kıskançlık değil bir tuhaf duygular içindeyim. Beni mahvetti. Sakin olup bunları aşmaya çalışıyorum. Ama hala başaramadım. Ne yapabilirim bu konu da hiç bilmiyorum. Bunlardan kurtulmak istiyorum. Bir kızın ona duygusal olarak ilgili davrandığında eşiminde ilgili davranması beni kahrediyor. Bu basit bir kızmak ya da sinirlenmek değil çok ama çok kötü bir durum. Anlatamıyorum herşey içimde kendim yaşıyorum. Belli etmemeye çalışıyorum. Bir bir hastalık olarak ortaya çıkacak çok korkuyorum. Eşimle konuştum defalarca bu yüzden çok huzursuzluklar yaşandı. Şimdi daha
    fazla belli etmemeye çalışıyorum. Yardım edin lütfen ben bu duygulardan kurtukamıyorum.

2. 13 Temmuz 2007
  3. toprak kokusu

toprak kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili burcumm inan ki aynı problemle ben de karsı karşıyayım.ünv mezunu 2 tane yabancı dili ana dili gibi konuşan cok ta güzel bir kız olmama rağmen bende bu duyguyu yaşıyorum ve kendimde özellikle gördüm ki bu kıskanclık degil çok daha başka bir şey.sevgilim bana kendini ispat etmekten ben paranoya yapmaktan bıktım.eğer ki konuşmak(daha detaylı )istersen msn adreesimden bana ulaşabilirsin.

4. 13 Temmuz 2007
  5. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Burcumm, bu konuda daha fazla zorluk yaşamak yerine, lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurun.
    Sağlıkla kalın,

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.