Bu duygusal dönemde eşlerinizin size olan ilgisi nasıl

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zulka34 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : zulka34
  1. zulka34

zulka34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben çok duygusal oldum.herşeye kızar oldum.daha doğrusu bunaltıyo beni ne yapsa memnun değilim.adamı evden kaçırtçam en sonunda,sanki soğudu benden.acaba normalmi? aranızda böle olan var mı.?

2. 26 Mart 2010
  3. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aynı durumdayım ufack şeylere ağlıyorum sorunları büyütüyorum.mafoldumben eşimde bazen bunalıyor gerçekten onada hak veriyorum bazen onada kendine vakit ayırması için arkadaşlarıyla zaman ayırması için imkan sağlıyorum.

Soğumamıştır bence ama biraz bunalmış olabilir arkadaşım kaydirigubbakcemile3 Gebelik daha bu işin başı daha çocuk doğduğunda asıl maroton ozman başlıcak o yüzden o anda olayı büyütmü ve ona kızmış olsanda daha sonra gönlünü al bence gebeliğin yaratmış olduğu bi gerginlik olduğunu mutlaka belirt.

4. 26 Mart 2010
  5. pinguu

pinguu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben normaldede cok nazlıyımdır esım ugrasır durur benımle :) sımdı hamılelık ustune tuz bıber oldu cok guzel ılgılenıyor ben sınırlenınce sakalar yapıp yatıstırıyor agladgımda sarılıyor ıdare edıyor yanı Allaha sukur :)