bu duygusallık beni öldürüyoooo!!!!

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve Çixgxdem tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Çixgxdem
  1. Çixgxdem

Çixgxdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yaa salak salak herşeye ağlıyorum.eşim benimle okadar ilgileniyo ama bana yetmiyo.bu seferde depresyona doğru sürükleniyorum.aynaya bakıyorum o daalll gibi kız gitmiş tosuncuk gelmiş yerine.karnımdaki çatlaklar.sanırım özgüvenimi yitiriyorum.öff yaa.bi yandanda sabırsızlık.hatta tvde şöle sevgilileri felan görünce sarmaş dolaş ağlıyorum hemen.iki damla hazırda bekliyo.eşimde üzülüyo beni öle görünce ama elimde değil.işte ben seni çok seviyorumda sen çirkin değilsin hamilesin.sanırım o benden daha hakim duruma.sizde böyle oluyomuu.bana biraz moral.hatta dün okadar çok ağladımki akşam ,sabah kalktığımda burnum iki misli olmuştu ve gözlerim.:roflol::roflol::roflol:bebeğimide üzdüm demii

2. 9 Haziran 2008
  3. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hah benden tam ondan bahsediyordum diğer topicte
    evrende yalnız değilim Yehuuuuuuuuuuuuuuu :))))
    bende çok çirkin hissediyorum kendimi eşim bana öyle gelmiyor diyor ama pek inandırıcı bulmuyorum onu:)))

4. 9 Haziran 2008
  5. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynen...eski fotolarıma göre bu ben deilim...sulugözlükmüü aman allahimm..kafesteki muhabbetkuşuma bile içim çağlıyo bazen gözlerim doluyo....oluyo işte şu hormonların ettiği işler bunlar...evvel allahın izniyle atlatcaz işallah..önce sağlık huzur mutluluk buudur...

6. 9 Haziran 2008
  7. gizemm

gizemm Guest

ben de bugün ağlamaklıyım senağlama

8. 9 Haziran 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben enteresan ama iyi hissediyorum..
    10 kilo aldım....
    karnım da bir sürü çatlak var....
    saçlarımın boyası aktı yarısı bi renk yarısı bi renk.....

ama tüm bunlara rağmen çok çokk iyiyim..jeyyar
    kendimi çok güzel hissediyorum..:dilcikar:
    belkide eşimin sayesindedir...:asigim:

10. 9 Haziran 2008
  11. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kendimize hakim olmamız lazım kızlar. bende rüyamda eşimle ilgili çok fena birşey gördüm. sabah boğazlıcaktım nerdeyse..az önce telefon etti napıyosun diye bende bi trip bi trip... noldu bişeymi yaptım diyo rüyamda kötü gördüm dicek halim yok.. yok bişey diyorum ama sabahtan beri adamın ağzından burnundan getirdim valla... ama napim gerçek gibiydi. offff delircem yaaa... çiğdemcim kelin ilacı olsa durumları yani o yüzden şöyle davran filan diyomiyorum canımm...

12. 9 Haziran 2008
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaa cok ilginc bu hamilelik piskolojisimi yoksa degilmi anlamadım sonucta bende hamişim ama eskisinden daha dirayetliyim bende aglama duygusallık falan hic bişi getirmedi hamilelik ben önceden de neysem hala oyum hamileligim boyunca agladıgımı hatırlamıyorum haa bişe canım yanmıştır aglamışımdır ama dizi izleyip bişiler okurken ne bileyim yok duygusalıkta yok eskisi gibi kütük gibi duruyorum benmi taş kalpliyim acaba yada herşey kafadamı bitiyor bizmi büyütüyoruz hamilelik piskolojisi diye bilmiyorum
    bugünde hatta sinir oldum niye oturuyosun diye kendime kızdım tuvaleti banyoyu yıkadım camaşır suyuyla ve tabi kokusu rahatsız etti hala camaşır suyu kokusu alıyor burnum ama yapmazsamda icim rahat etmeyecek biliyorum vucudumuda yorum sonra acısını ben cekiyorum ama hamileyim diyede tamamen kendi salmak istemiyorum herşeyimi kendim yapmak istiyorum millet yardıma gelelim diyor istemiyorum öyle denildiginde daha cok ev temizligine yükleniyorum onlara gerek olmadıgını herşeyimi kendim yapabildigimi gösterebilmek icin eşimde yat uzan yeter diyor ama hamileyim diye nazlanmak istemiyorum sırtımda agrısa kalkıp iş yapıyorum napıyım...

14. 9 Haziran 2008
  15. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ya bende fiziksel olarak kendimi çirkin hissetmiyorum... herkes hamileliğin çok yakıştığını söylüyo. eşimde güzel sözlerinden iltifatlarından beni mahrum etmiyo sağolsun ama cinsellik filan eskisi gibi olmadığı için biraz saçma sapan şeyleri kıskanmaya başladığım gerçek...

16. 9 Haziran 2008
  17. hanimiş

hanimiş Guest

cnm dün bende çok bunaldım hava çok sıcaktı nefes alamdım sanki, kendimi balkona atıyorum sıcak içeri sıcak daraldım oturdum balkona hüngür hüngür ağlıyorum annemi özledim uzakta,gelmesine 20 gün kaldı iple çekiyorum hamilelik pisikolojisi bi taraftan gece uyuyamadım sıcaktan.kendmi çirkin hissetmiyorum hatta nazara gelicem diye korkuyorum kimi görsem ne güzel hamilesin çok yakışmış diyolar 9 kilo aldım toplam eşim de çok iltifatta bulunuyor arada bir takılıyor aşkım kilo aldın tombiş oldunu diyo ama ben hiç aldırmıyorum çünkü kendimi ve bebişimi seviyorum:dance:Allah herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin sonu güzel çünkü...

18. 9 Haziran 2008
  19. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amaan hepmi güzel olacağız hayatın tüm evresinde..Birde ben hiç şöyle çöp gibi,selvi boylu olmadım hayatta o yüzden sanırım takmıyorum.sadece hamile kıyafetlerine çok sinir oluyorum,ya çok bollar yada çok dar.Öyle yaratıcı,cici tasarımlar yok tüm satılanlar öğrenci forması gibi tek,standart.Çok kilo almayanıda aynı modeli giyiyor benim gibi şişkolarıda,olmuyor yahuu nedir bu adeletsizlik:))))
    Hormonlar durmuyor çalışıyorda çalışıyor kimilerimiz ağlıyor kimizlerimiz hiçbir değişiklik yokmuş gibi karnışını büyütüyor işte ama sonuçta bu duygu çok güzel bence.Tadını çıkarmaya bakalım arkadaşlar...