bu evde durmak agirima gidiyor:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve chocolategirl tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : chocolategirl
  1. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    herkese merhaba...
    bilenler bilir,cok zor bir iliskiyi evlilikle sonuclandirdik.defalarca ayrildik,ailesi istemeye bile gelmedi( sonradan kina geceme de nikaha da geldiler ama yuzsuzler) kendi aramizda sorunlar vardi,anlasamiyorduk...ama ayrilamadik da...burda bu sitede cok yazdim bana yaptiklarini..ask oyle birsey ki,karsindakinin hareketleri ile ilgili degil bitip bitmemesi...ne yazik ki o ask hic bitmedi ve evlendik...
    esimle anlasamiyoruz ve daha da kotu oldu hersey... bunu yazmak bile cok guc ama oyle ne yazik ki. artik esim hicbir konuda alttan almiyor.hos,son 1 senedir boyle zaten...ben evlilikten cok sey bekleyerek evlenmedim arkadaslar...ama bu kadar hayal kirikligina ugramayi da beklemiyordumsenağlamaartik en ufak seyde hakaret ediyor,sonrasinda ise pisman olmayi birakin,aglamami bahane edip(bundan nefret ediyormus) iyice delleniyor..beni evden atmaya bile kalkti..senağlamakimden saklayacagim ki,niye saklayayim...hepiniz kadinsiniz,hepinizin basina birgun boyle birsey gelebilir allah korusun,allah dusmanima bile vermesin...daha 2 ay olmadi kizlar,oyle canim yaniyor ki...
    esim normalde iyi biridir.gercekten... belki benden bikti bilmiyorum .eskiden sorunlari cok buyutur muhakkak kavga ederdim,tartismalardan bunaldik ikimizde..ama artik evliligin yukunu hissediyor,moralim cok bozuldugunda sadece agliyorum.benden istedigi, trip atmamam,surat asmamam,aglamamam...benden robot olmami,hicbir yaptigina ve soyledigine tepki vermememi istiyor..
    arkadaslar...dun son olayda beni cok uZdu,hakaretler etti..beni gozden cikarmis gibi davraniyor..en cok koyan da bu...bana ne dedi biliyor musunuz ~SENDEN COCUGUM OLMASINI ISTEMIYORUM~ senağlama senağlama bunu neden dedi bilmiyorum...oyle kirildim ki,sormadim da....bugun eve geldiginde yemegini koydum ve hic konusmadim..sadece sorularina cevap verdim..o da ustelemedi..uyuyor simdi...
    bu arada kilolarim da baska bir sorun...henuz 2 aylik evli oldugum kocam o kadar saygisizlasti ki surekli kilolarimi konu ediyor,icimde ne varsa oldurmeye kararli ...

soyleyin kizlar..ben ne yapacagim??? o kadar zor ki... gururum,onurum...sevilmiyor deger verilmedigimi hissediyorum...bu evde olmak cok agirima gidiyor...senağlama

2. 8 Ekim 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Öncelikle canim cok üzüldüm bunu belirteyim yani gercekten hicbir kadin böyle hakaretlere böyle laflara maruz kalmamali....:çok üzgünüm:

Esim cok iyi bir insan aslinda diye yazdin ve tabiki esini sen daha iyi tanirsin lakin bir kadinin ruhundan zerre kadar anlamiyor ve cok saygisiz....:kızgın:

Daha fazla yüz göz olmadan daha fazla yipranip üzülmeden biran önce bir müddet ayrilmani tavsiye ederim...:nazar:

Konus esinle demicem cünkü eminimki bunu defalarca yaptin fayda etseydi buraya yazmazdin..:kahve:

Piskolojin iyce bozulmadan rahat kafayla düsünebilecegin ve saglikli kararlar verebilecegin bir yere git sonrasini düsünürsün...:teselli:

4. 8 Ekim 2008
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok üzüldüm, durumunun, psikolojinin ne kadar kötü olduğunu tahmin edebiliyorum. aynı şeyleri çok sevdiğim bir arkadaşım da yaşadı ilk evlendiğinde, özellikle de kiloları çok sorun oldu. neden anlamıyorum, kilo gelir gider, ama sağlık gidince geri gelemeyebiliyor. benim arkadaşım çok sabretti, çok mücadele verdi, şimdi mutlu, çünkü eşi değerini anladı, en zor yanlarında karısı kaldı yalnızca yanında, senin eşin de değerini sen yanındayken anlar umarım. Gülsüm Sultan'a katılıyorum, o ortamdan uzaklaşıp biraz kendinle kal ve düşün.

6. 8 Ekim 2008
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben çok üzüldüm gercekten...Bir söz vardır : AĞLAYANA DEĞİL , AĞLATANA BAK

keske sana verecegım bır akıl olsaydı , Gulsum Sultan arkadasımızın dedıgı mantıklı bİR cozum sımdılık, aılenle aynı sehırde mı yasıyorsunuz? esının aılesı sıze gelıp gıdıyor mu?yanı kendın degerlendıreceksın, bır evlılık danısmanına gıt ıstersen ama kendı ıcıne atma , bıraz daha yogun olmaya calıs bu donemde, bıraz daha onsuz hayata alıstırmaya calısıp , kendıne guc saglamayı denesen, yani bekar oldugum ıcın ınan yorum yapmakta cekınıorum , ama senın güçlenmen gerekıyor, benıde cok aglatan bırı vardı , farkettımkı benı cok gucsuzlestırmıs, bencılmıs

Allah yardımcın olsun canım ya

Piskolojin iyce bozulmadan rahat kafayla düsünebilecegin ve saglikli kararlar verebilecegin bir yere git sonrasini düsünürsün...:teselli:

8. 8 Ekim 2008
  9. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım daha yenı evlısın bıraz daha sabret bılıyorum çok zor ama benım esımde bır zamanlar boyledı ama ben sabrettım cevap vermedım cunku bazıları dolduruyordu esımı ama yukarda ALLAH var unutma o doldurusa getırenlerın basına oyle seyler geldıkı benımle ugrasmayı unutttular dıyorsun ya aılesı belkı onlar dolduruyordur canım ALLAH dua et inş duzelır her evlılıkte oluyor ınan tabı bazıları harıc dıyorum ya banada buna benzer hatta bundan daha kotu seyler oldu dedım bu evlılık kesınlıkle yurumez ama hiçde oyle degıl canım şimdı o kadar mutluyum kı sabret bebegım inş duzelır

10. 8 Ekim 2008
  11. chocolategirl

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    3,5 yil defalarca ayrilip baristiktan sonra cok zor olan bir evliligi ,2 ayda birakip gitmek de kotu hissettiriyor...ayrilmak en kolayi..simdi bile toplar valizimi giderim.peki ya sonra... kizacaksiniz ama sevgim hala bitmedi..sonra ya pisman olur donmek istersem? o kadar zor bir durum ki..yaptiklari karsisinda durmak da cok zor, sevdigim icin gitmek de...bilmiyorum.herkese de anlatilmiyor,seven var sevmeyen var...sizler de olmasaniz :KK43:(
    kisaca sunu soylemeye calisiyorum ben : gitmek istesem buraya yazmakla vakit bile kaybetmezdim ve bu cok zor olmazdi.. nasil kurtuluruz biz arkadaslar? nasil duzelir benim evliligim?

12. 8 Ekim 2008
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bir tavsiyem de eşinin üstüne gitmemen canım, çalışıyor musun bilemiyorum ama kendine uğraşlar edinmelisin, sadece ona bağlı olma, kendin de yaşayabileceğini görsün.

14. 8 Ekim 2008
  15. nilay74

nilay74 Guest

Güzel kardesim, bende cok üzüldüm inanki. Evliligin ilk yillari gercekten cok zordur. Insanin bütün hayati degisiyor. Beklentilerini bulamiyor, hatta hayal kirikiligina ugruyor insan. Ama arada sevgi olursa bütün bunlar asiliyor ve gercek degerler anlasiliyor.

Önceki olaylari bilmiyorum, ama simdiki durum hic iyi degil. Önce kendin ne istedigini bilmen lazim. Onu hala cok seviyormusun, degismesinde ümitlimisin? Kendine sor ve kararini ver. Tabiki sana simdi ayril ondan demeyecegim, yuva kolay kurulmuyor. Ama kendine hakaret ettirme canim. Seni kücük görmesine kesinlikle izin verme.

Acikca evliliginde ne bekledigini söyle. Birseyleri degistirmeye hazir degilse, sen kaybedersin de gitsin. Baska ne yapilirki. Cicim aylarinda böyleyken, bir ömür nasil gecer. Senin icin hayirlisi ne ise öyle olsun. Allah kolaylik versin.

16. 8 Ekim 2008
  17. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasa katılıyorum canım bencede esının ustune fazla gıtme

18. 8 Ekim 2008
  19. chocolategirl

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    ailem de onun ailesi de hepimiz ayni sehirde yasiyoruz. onu doldurduklarini sanmiyorum cunku neden bilmem evlendikten sonra onun ailesi 360 derece donduler bana karsi,iyi davraniyorlar... evliligimize maddi anlamda hicbir katkilari olmadigi icin de karisamiyorlar simdilik...
    cok guvendigim bir iki arkadasimin onerdigi cozum su, onu yok say diyorlar... cok sevmis cok yuz vermissin.kusme ama cok fazla da muhattap olma kocanla diyorlar...oyle yaparsam duzelirmis :sm_confused:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.