bu evliliği tek başıma yaşamaktan yoruldum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve krizantem42 tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : krizantem42
  1. krizantem42

krizantem42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ......................................

Son düzenleme: 25 Nisan 2012
  2. 13 Ağustos 2010
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim ne zamandir devam ediyor bu durum?
    Kendinde biraz degisIklik yapsan?
    Mesela sacini kestirip boyatsan, yeni kiyafetler felan.
    Sadece esin icin degil, kendin icinde iyi gelebilir bu, belliki cok sIkIlmissin.

4. 13 Ağustos 2010
  5. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bencede biraz kendin için birazda ilişkiyi canlı tutmak için değişiklik yapman iyi gelebilir. konuşmaya kalktığınızdada susuyormuş o yüzden konuşarak çözülcek gibi değil sanırım. umarım bir an önce halledersiniz.

6. 13 Ağustos 2010
  7. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    ne kadar zamandır evlisiniz.. arada oluo bole durumlar bazen hayatta ilişkide insan için belli bi süre monotonlaşabilio.. arkadaşların dediği gibi biraz kendinde deişiklik yap.. sonra arada güsel romantik ortamlar oluştur.. işinden dolayı fln da olabilir

8. 13 Ağustos 2010
  9. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Evlilik belli süre sonra monotonluğa dönüşüyor sanırım..Ama bazı şeyleri değiştirmek sizin elinizde. Aranızda büyük bir iletişim sorunu olduğu ortada. Eşizinle konuşmayı deneyin, erkekleri birazda bayanların yönlendirmesi lazım, ondan beklentilerinizi, isteklerinizi e nasıl nerde ne yapması gerekenleri söyleyin, anlatın ona. Fakat onu kırmadan yargılamadan yapın bunları. Bir eleştiri dozunda değil sadece istem olarak söyleyin. Yapısı sertmi, nasıl bilemiyorum ama aranızdaki en büyük sorun olan iletişim sorununu çözmedikçe hep mutsuz olacağınız kesin..

10. 13 Ağustos 2010
  11. cicikizsinem

cicikizsinem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    153
    üzüldüm canım valla evliliğin bazı zamanları böyle olurmuş diye biliyorum

12. 13 Ağustos 2010
  13. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Evlilikte arada böyle soğumalar olabilir, düzelecektir inşallah...
    Bir arkadaş kendinde değişiklikler yap demiş. Bence de bunun yararı olabilir...

14. 13 Ağustos 2010
  15. krizantem42

krizantem42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler yorumlarınız için..

2 yıldır evliyiz.. değişikliklerin birf aydası olacağını sanmıyorum geçenlerde röfle yaptırdım yakışmış dedi geçti... evde zaten bakımlı süslü olmayı seven biriyim yani öyle kendine bakmayan biri değilim beni çok beğendiğini sevdiğini de biliyorum o konularda bir sorun yok zaten... ama bunu dile getirmesinde sorun yaşıyoruz... geçenlerde ona mail atmıştım ona karşı duygularımı anlattığım hoş bi maildi... bugün bilgisayarda maillerine bakarken senden hiç mail gelmez ki bana dedi... ben de geçenlerde attım ya bir karşılık bile yazmadın sadece akşam eve gelince mail atmışsın dedin güldün yorum bile yapmadın dedim.. sonra ne maili dedi düşündü haaa evet atmıştın de mi dedi... çıldırdım yani.. bunun bile değeri yok sanki.. ne yaparsam yapayım ne söylersem söyleyim düzelmiyo... eskiden telefonunda karıcım diye kayıtlıydım şu an ismimle kayıtlıyım... :KK43:

16. 13 Ağustos 2010
  17. melankoli59

melankoli59 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Çok üzüldüm canım inşallah yoluna girer.:KK43: Şu sıralar senin ilgileye ihtiyacın var..Eşindede tık yok..Sende duygusal olduğun için kafanda dahada sorun yapıyorsundur belki.. mutlaka konuşmalısın eşinle bu böyle sürmez..soğumayada başlamışsın eşinden ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama zaman zaman olur öyle canım...düzelir inşallah...
    Sen yengeçmişsin eşinin burcu ne merak ettim??

Son düzenleme: 13 Ağustos 2010
  18. 13 Ağustos 2010
  19. melankoli59

melankoli59 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Kusura bakma yazmışsın farkedememişim... iki yıllık evlilik daha çok yeni..Daha fazla kafana takma şu aralar gezmeye alışverişe çık..bir an öncede eşini konuşmaya ikna açıkça söyle canım...