Bu gnler de iyi deilim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _andromeda_ tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : _andromeda_
  1. _andromeda_

_andromeda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Her şey üstüme üstüme geliyor gibi...İşyerinde patronumun saçma sapan istekleri, her şeye bahane bulması, yetiştirmem gereken işler...üstüne sevgilimden ayrılmam...benden hoşlanan biri var ama biliyor sevgilimden yeni ayrıldığımı, ilgisi beni mutlu etse de onu üzmek istemiyorum çok temiz bir insan...eve gidiyorum annemle bir yarım saat geçirip hemen odama atıyorum kendimi...bu sefer üzülüyor zaten bütün gün görüşemiyoruz gel iki laf edelim beni korkutuyorsun diye...ağlamadığım hemen hemen hiçbir gece yok gibi...başınızı şişirdim kızlar susayım ben artık...

2. 18 Ağustos 2009
  3. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ne baŞ ŞıŞırmesı canım bende yaŞadım aynı duygusu sankı herŞey batar herkesten kaÇmak aĞlamak ıstersın zamanla toparsın kendını ama kendımıze yaptıĞımız ezıyet ve gÖz hastalıkları kalır bıze senden hoŞlanan ÇocuĞa gelınce Şımdılık onu dÜŞÜnme acın geÇsın sonra bırŞey hıssedersen baŞlarsın kendını zorla dıŞarı Çık temız hava al yalnız kalmak hıÇ yaramıyor daha kÖtÜ oluyor ınsan geÇıyor buna emın ol aynısını bende yaŞadım

4. 18 Ağustos 2009
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    düşünme akışına bırak..
    sen plan da yapsan,yola koymaya da çalışşan
    herşey oluruna varıyor...
    nasipten öte geçilmez...olması gereknler gelir bulur seni olumlu ya da olumsuz
    hiç dert etme...

6. 18 Ağustos 2009
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

sıkma o tatlı canını güselim yaa.hayatta herşey mükemmel olmuo maleseff.hakkında hayırlısı neyse o olsunn...

8. 18 Ağustos 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bazen......herşey yolunda gitmiye bilir.........dedigin gibi herşey üstüne üstüne gelir........
    şuan ayrılık acısıda çekiyorsun.......
    bu böyle devamda etmez canım mutlaka düzelecektir....
    gün dogmadan neler dogar ..malesef bazen hayat isteklerimizi veremeye biliyor......
    üzülmeklede çözüm olmuyor........
    o yüzden koyver gitsin.........
    yeni erkek arkadaşa gelincede bence kafanı iyice boşalt....öyle yeni sayfa aç .kendini hazır hisset yani......
    mutluluklar.....

10. 18 Ağustos 2009
  11. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Hayat insana zaman zaman güzellikleri zaman zaman hayal kırıklıklarını yaşatır. Önemli olan nedir biliyor musun her ne durumda olursan ol hep daha kötüsünü düşünerekten şanslı olduğunu hisset ve karamsarlığa kapılma. Şu an sıkıntılı bir evrede olabilirsin ama inan bana her inişin bir çıkışı da vardır. Sen elinden geleni yap ve olaylar karşısında pozitif düşünmeye çalış. Herşeyden önemlisi sağlık. Sağlığın yerindeyse geri herşey senin elinde. Mutlu olmakta mutsuz olmakta. Allah akıl fikir vermiş arkadaşım. Sorunlarla mücadele edebilmeli savaşıp mutluluğu kazanmalıyız. Bence silkelen kendine gel. Seni kimse ama kimse mutsuz etmemeli. Hayat öyle veya böyle akıp geçiyor. Neden geçen günleri sıkıntılarla sorunlarla heba edelim ki öyle değil mi?

12. 18 Ağustos 2009
  13. _andromeda_

_andromeda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Öyle tabi...düşünüyorum insanlar neler yaşıyor; duygularıyla oynanıyor, işinden çıkarılıyor, en güvendiği insanlar sırtını dönüyor...bunun gibi bir sürü şey...benim sıkıntım bunların yanında devede kulak kalıyor şımarıklık etmeyeyim diyorum...ama bir şeyler üst üste geldiği zaman da dayanılmaz oluyor...

14. 18 Ağustos 2009
  15. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bencede canım hiç canını sıkmaya değmez aslında
    ama biz insanoğlu bazen hususi canımızı sıkmak istiyoruz
    işyerindeki sorunlar inan heryerde var
    takmaya kalksam gün içinde neler oluyor neler
    takmıyormuyum bende takıyorum elbet zaman zaman ama herşeye takmamak lazım
    bazen bakıyorum bende hayatıma herşey çok rutin geliyor
    çevreme bakıyorum dışardan hareketli gibi geliyor ama onlarıda azcık araladığın zmana altından neler çıkıyor neler
    gönlümden çok şeyler geçiyor
    keşke şöyle olsa, böyle mutlu olsam, şöyle rahat olsam diye
    ama herşey nasip kısmet canım
    sonra yaşadıklarıma bakıyorum
    diyorum kendi kendime sakın isyan etme
    sen neler yaşadın neler, ne acılar gördün
    ama bak nasıl olacak dediğin şeyler hayalinin bile almadığı şekilde tamda senin istediğin gibi oldu diyorum kendi kendime
    sonra bakıyorum, sağlıklıyım, ailem yanımda, gidip gelebileceğim bir işim var
    aslında şükredilecek çok şeyim var
    sadece ilerleyen zamanlarda hayatımın tamamlanacak kısımları şuan eksik
    elbet onlarda birgün olacak diyorum
    Rabbim herşeyin hayırlısını versin diyorum hep

birde bakıyorumki canımı sıkacak bişeyim yok aslında

16. 18 Ağustos 2009
  17. elif_2003

elif_2003 ah İzmir ah... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Senin sorunun bence kimseyle oturup dertleşmemen içini dökememen doğrumu? ıçine kapanmışsın canım. Kendine eziyet ediyorsun. Hayatın devam ettiğini daha önünde ne güzel günler olduğunu düşün ve şükret. Tabiki hayat sürprizlerle dolu ve bize aniden yaşattığı hoş olmayan şeylerde var ama hep şükret haline. Etrafındaki insanlarıda üzme en önemlisi seni dünyaya getiren anneni !
    Sen okadına bir gülsen dünyaları verirsin ona bak endişeleniyormuşta senin için. Ana yüreği işte ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar demişler.

18. 18 Ağustos 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    valla benimde ağlamadığım bir gece yok gibi...borç borç borç..alacaklaı alacaklı alacaklı..banka banka banka..sıkıntı sıkıntı sıkıntı....kıs kıs kıs...bunal bunal bunal...

memnun değilsen başka bir iş arayışında ol..sevgilinden ayrıldı isen boşver gitsin..zaten sevse idiniz birbirinizi ,ilişkiniz sağlam olsa idi ayrılmazdınız..haline şükret bence