Bu gnleri grmek iin evlenmemitim :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sakadegilinangidiyorum tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sakadegilinangidiyorum
  1. sakadegilinangidiyorum

sakadegilinangidiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar aslında eski üyeyim ama ismimden dolayı eşimin anlayıp okumasını istemediğim için yeni üyelik açtım.5 aya yaklaştı evleneli çok severek uzun yıllar görüşerek evlendim ama gel görünki 5 ayda tüketti herşeyi.Kendimi kandırılmış hissediyorum evlendiğimiz ilk günden beri bi hakimiyet kurma çabası bir huysuzlukki anlatamam hayatı paylaşmayı ya bilmiyo ya hatalı biliyor bunlarda uyum sürecidir alışırız zamanla diyerek çok fazla üstüne varmadım ama çok çabuk sinirleniyor en ufak şeylere bahaneler bularak beni incitmeye ezmeye çalışıyor.Son olayımızın sebebide bir bakışım bana kırıcı bir söz söledi bende doğal olarak ters bakmışım bunun için evi dağıttı diyebilirim bana defol git dedi daha öncede yapmıştı ve bi kez daha yaprsan giderim demiştim yine yapınca aldım montumu gidiyorum zorla tuttu beni gidemessin dönüşün olmaz falan tehtitler o şekilde engelledi ettiği hakaretler de cabası.Sonra özür diliyo pişman oluyor ama benim tahammülüm kalmadı ona karşı tekrar yapacağından eminim.Ne yapacağım bilmiyorum kızlar uzun yazdım kusura bakmayın bi akıl verin bana beklemelimiyim ne yapmalıyım ?:1no2:

2. 3 Ocak 2009
  3. cerenora

cerenora Balı kaymağı fazla kaçmış Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ya gerçekten çok üzüldüm anlattıklarına. Çok büyük hayallerle evleniyoruz. Gözümüz hiçbir şey görmüyor bazen. Evlilikte sorunlar çıkınca da yine en büyük fedakarlıkları biz ediyoruz. Hiçkimsenin yuvası yıkılsın istemem ama bence eşin iyi dersi hak etmiş. Sıkma canını umarım gelecek günler senin için çok güzel umutlar getirir beraberinde..

4. 3 Ocak 2009
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım o kadar yenısınkı.........
    ya kıyamam sana......
    umarım kocana allah akıl fikir versin.......
    senide feraha çıkarsın......
    canım şuanda uyum sürecindesiniz ama...
    o bakıştan bile bu kadar tepki verecek birisinden korkulur...
    canım bu dönemde ailendende destek alabilirsin....
    ama o kadar yenısınkı...
    inşallah düzelir...

6. 3 Ocak 2009
  7. xuxzgxuxnkxixz

xuxzgxuxnkxixz bitanecik kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim önce bi konuş neden evlendikten sonra bu hale geldiğinizi?acaba bi sorunu mu var ya da ailesi sana karşı dolduryor mu?bir yuva zor kuruluyor ama kolay dağılabiliyor o yüzden iyice düşün sonra bir karar ver.

8. 3 Ocak 2009
  9. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    bir bakışla evi dağıtan adamdan ne hayır beklenir ki? anlamıyorum bu erkekleri isteyip evleniyorlar sonra eşlerine yapmadıkları kalmıyor. ne sanıyorlar kendilerini. dünya onların etrafında mı dönüyor. hakaretler bağırmalar. karşındaki bir insan ve herşeyden önce bir bayan.:kızgın:
    bu konuyu oturup bir kez daha konuş sakince. son bir şans daha verdiğini bu sefer tekrarlarsa bir daha dönüşü olmayacağına kendini değiştirmesi gerektiğini anlat. baktın anlamıyor yolun sonu göründü demektir. böyle bir adamla bir ömür geçmez. çocukların oluncada böylemi davranacak?:eek:klava:

10. 3 Ocak 2009
  11. Miiracle

Miiracle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Erkekler nasıl değişiyorlar böyle evlenince ya bu yüzden evlenmekten çok korkuyorum.Bence oturup sorunlarınızı konuşmanız lazım bir şekilde yapmayacağına emin olman lazım her sinirlendiğinde böyle yaparsa nasıl bir ömür geçicek.Ya ama evli olmadığım için yinede pek bir yorum yapamıyorum.

12. 3 Ocak 2009
  13. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.538
    Ödül Puanları:
    163
    Yeni evlisiniz orta yolu bulmak zor olabilir biraz anlayış ve saygı istedigini tatlı bir dille anlat ona..

Hersey yoluna sokmak biraz zor2 yılda anca oturdu benimki ..

İki ayrı insan evin içinde çok farklı kişilikler oluşturuyor..

14. 3 Ocak 2009
  15. meleks

meleks Bu Alemde Kendini BiliceN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim yaaa:KK43: 5 ay kısa bir süre değilki ya nie böyle yapıyor.ama şuna dikkat et asla böyle birinden şimdilik bir çocuğun olmasın o zman tam yanarsın bırak git dicem ama oda kolay değil ya bir evlilği bitirmek kolay değil tabi böyle bir insanı çekmekte kolay değil.bence şimdilik biraz daha bekle evlilğni kurtarmaya çalış baktın olmuyor hala aynı bırak çek git canım ya ama zman zarfında asla çocuğun olmamasna dikkat et allah yardımcın olsun:KK43:

16. 3 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

huylu huyundan vazgeçmez
    ama evide terk etme
    hemen dur bekle bu aralar bır sıkıntısı vardır ve sana diyemiyordur
    olmaz mı bir konuşmayı dene neden böyle yapıyorsun diye
    senin gitmeni istememiş
    isteseydi tutmazdı

18. 3 Ocak 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    siz severekmi evlendiniz,yoksa görücü usuluylamı oldu evliliğiniz?
    evliliğin ilk birkaç senesi sancılı dönemdir...
    iki tarafında birbirini tanıma süreci olduğu için bu tür sorunlar herzaman çıkar....
    canım bak yedi yıllık evliyim son iki senedir yavaş yavaş rayına oturdu evliliğim diyebilirim sana...
    bizde hergün kavga ederdik ,bununla bir ömür geçmez derdim...
    ama ne yaptım hep sabrettim sineye çektim,alttan alan hep ben oldum...
    şimdi eskiye nazaran düzelme var evliliğimde...
    umarım seninkide biran önce değişir canım...
    allah sana sabır versin ne diyim...