Bu gün ne giysem sendromu....

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve cityangel tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cityangel
  1. cityangel

cityangel BAL KÜPÜ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    KADINLARA SABAH ÖNERİLERİ

Sabah kalkınca hangisini giyeceğim derdinden kurtulmak için dolabınızı ikiye ayırın. Bir tarafı günlük, hafta sonu giysilerinizden oluşsun.

Giysilerinizi askılara asarken takım olacak şekilde yerleştirme yapın. Birbiri ile uyumlu kıyafetleri aynı askıya asmaya özen gösterin.

Kendinize sezonluk renk belirleyin ve alışveriş esnasında o renkleri kapsayan giysileri satın alın. Renk kombinleri çok önemlidir, bu nedenden dolayı ana renklerde klasik kıyafetlere (etek, pantolon, elbise, gömlek&#8230:KK66: yer verin.

Bir koyu bir de açık renk takım edinin. Camel, bej her renk ile uyum sağladığı için deri ürünlerinizi bu tonlarda tercih edebilirsiniz.

Yeni satın alacağınız giysilerin kumaş cinsleri; kırışmayan, leke tutmayan, ter kokusu yapmayan, kolay deforme olmayan, hareket özgürlüğü sağlayan “akıllı kumaş” diye adlandırılan ürünlerden oluşması tahminlerinizin üzerinde kolaylıklarla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Her sabah ütü yapmak, belli bir saatten sonra ter kokmak, kırışık gömleklerle toplantıya girmek istenebilecek en son şeylerdir.

Diğer bir kolaylık ise siyah elbise, takım, gömlek, ayakkabı, beyaz gömlek gibi çalışan kadınların dolabında bulundurması gereken kurtarıcı giysiler edinmektir

2. 31 Ağustos 2009
  3. cityangel

cityangel BAL KÜPÜ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar özellkle her sabah işe gidenler bu semdromu yasayıp ardından Sanki hiç bi şeyiniz yokmuş gibi gelio mu?
    ben sinir oluyorum gerçekten sabah yada akşamdan ne giyseme başlıyorum...
    sizin pratik önerileriniz var mı
    ben gecen seneden beri günlük yani normal t.shirt kapşonlu swet gibi şeylri tamamen baska yere koyuyorum hatta kotlarımı bile nede olsa hafta en fazla 2-3 kere giyiliyorlar böylece geniş geniş bütün iş kıyafetlerim gözümün önünde oluyo...

4. 31 Ağustos 2009
  5. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    hakkaten yaa çok kötü bişii.bu sene çalışmaya başlıycam sanırım ne yapıcagımı bilmiyorum :bbo:

6. 31 Ağustos 2009
  7. ebruli66

ebruli66 Guest

slm arkadaslar

8. 1 Eylül 2009
  9. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çalışırken haftasonundan haftaiçi için ne gün ne giyeceğimi planlar,ütüleyip hazır ederdim.sabah kalkınca bugün ne giysem derdini yaşamadım hiç.