bu günümde zehir oldu...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sel tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sel
  1. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bilen biir. benim mis kokulu ömrüm işe girdi. 2010 diye konuşulan düğün tarihimiz önümüzdeki yaza alınacak büyük ihtimalle.

ve artık ömrümün izin günleri sadece pazar, benimkide çarşamba uyuşmuyo yani. birbirimizi görmemiz zor çünkü ben sabah 11 akşam 11 çalışıyorum. bugün için iftara beraber dışarıya gidelim dedik, anneme bunu hafta içi söylemiştim izin vermedi. neyse dedik bende izin almadım iş yerinden izin. ama sabah kpss sınavı olduğu için beraber gittik. ordan da çarşıda biraz işimiz vardı onu hallettik. ordan da ömrüm dedi ki bize gielim babası aradı zaten bişey vericem onu hallet çarşıda diye. ordan da ömrüm beni işe bırakacaktı.
    biz tam onlardan çıkmak üzereydik babam aradı, nerdesin dedi bende dedim mehmetlerdeyim ne işin var orda falan. bende dedim babası çağırdı. sonra anneme verdi. annem bana dünyanın tribini attı. hadi iyigünler dedi suratıma kapattı teli. şok oldum senağlama

neden ona haber vermedim diye kızdı biliyorum. ama biz durmicaktık zaten hemen dönücektik. çok üzüldüm ömrümde çok üzüldü.

sonra biz geldikten sonra kayınvalidem aramış, o anlatmış durumu onada tamam demiş atmış tribini.
    çok üzgünüm. kızlar.

sonra kayın validem beni aradı. sen sakın sesini çıkarma dedi sırayla bu işler dedi.

akşam eve gidince kızılca kıyameti koparcak annem banasenağlama

2. 21 Eylül 2008
  3. EU2

EU2 Guest

aaa canım beniim ailen çok baskı yapıyor üstünde, hadi sevgilin olsa tamam dicem ama nişanlın bu evleniceğin kişi sonuçta ailenin zamanında onayladığı kişii..
    ayrıca kayınvalidenin dediği şu cümle aklıma takıldı " sen sakın sesini çıkarma sırayla bu işler ." ????

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Eylül 2008
  4. 21 Eylül 2008
  5. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım annenin huyunu bilemem ama sanırım seni nişanlının ailesinden kıskanıyoa.s
    çevremde hep gördüğüm şeyler çocuğunun başkasına anne baba demesi bir süre onları kıskanıyorlar.ona ne kadar değerli olduğunu hissettir bence
    inşallah tatlılıkla bir orta yol bulursunuz:teselli:
    bu arada nişanlına ömrüm demen çok hoşuma gitti.Allah muhabbetinizi bozmasın.mutlu olun inşallah hepa.s.:nazar:

6. 21 Eylül 2008
  7. sel

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    ya öylede canım niye kıskansın ki. biz bir iki aylık nişanlı değiliz. nişanlanalı 14 ay oldu. mantığı ne bunun

8. 21 Eylül 2008
  9. beachbunny

beachbunny Guest

valla bazen bende annemi anlamakta zorlanıyorum,hatta anlayamıyorum..mantık falan arama bunda bence.takma sen kafanaa.s.

10. 21 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

sonra kayın validem beni aradı. sen sakın sesini çıkarma dedi sırayla bu işler dedi.

bu cümleyi bende hiç beğenmedim?kaydirigubbakcemile

12. 21 Eylül 2008
  13. incitanem

incitanem Guest

Annlerin bu çocuklarını kıskanmaları hep evlatlarını üzüyor bunu hiç düşünmüyorlar..Ayrıca kayınvalidenin "bu işler sırayla" lafı da hiç hoşuma gitmedi.Açık konuşmak gerekirse acabaa evlendikten sonra da onlar mı bu tavrı sergileyecekler diye düşünmekten kendimi alamadım..

14. 21 Eylül 2008
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Al benden de o kadar. Bende bu cümleye takıldım kaldım. Ne demek şimdi "sırayla bu işler" lafı. Altında bir sürü şey arar bulurum ben bu cümlenin.
    Tamam aileniz biraz sıkmış sizi ama sizde bence bu lafın altında kalmamalıydınız, yani sıra kayınvalidenize gelince ne yapaak merak ettim şimdi.

16. 21 Eylül 2008
  17. sel

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    yani onlarda beni yollamıcak galiba.
    ama bunu çok takmıyorum bide bunu dert eemem.nasıl olsa ayrı oturucam, ordan da bna karışamaz herhalde

18. 21 Eylül 2008
  19. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ne kadar olursa olsun kıskanırlar.benim annem daha arada ciddi bişey yokken kıskanıo:1ninca:
    bakalım nişan düğünde napcez:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.