bu haftada transferi olacaklar buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zeugma27 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zeugma27
  1. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm kizlar bende ilk tup bebek deneyenlerdenim sali gunu yumurta toplama islemi oldu cok aci cektim, cuma gunu ALLAHIM izin verirse transfer olacak bazi arkadaslarinkini okudum tr de daha farklimi bu tup bebek olayi anlamadim ben hollandada yasiyorum burda iyi kalite olunca birden fazla koymuyorlar ama ben iki istiyordum kesin olsun diye, cuma gunu beli olacak ALLAHIM INSALLAH emeklerimizi bosa cikarmaz benim 8 yasinda bir kizim var o tamamen kendiliginden olmustu nerdeyse iki yildir 2 ci cocuk icin ugrasiyoruz ama olmadi kizim deli gibi bebek istiyor benim niye kardesim yok deyip duruyor ve tabiki etrafdaki sorular ikinci cocuk ne zaman ALLAHIM DUY SESIMIZI BIZLERI BOS CEVIRME YARABBIMMMMMMM:KK46:: bu hafta transfer olacaklar beraber bekleyelim....hihoyyyt

2. 2 Eylül 2009
  3. budebe

budebe göktuğ'um bal oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın.evet türkiyede 1 den fazla embriyo transferi yapıyorlar.ben 2 defa tüp bebek denedim.2. de Rabbim bebeğime kavuşturdu.3 embriyo transfer ettiler.tek gebelik var.Allahım inşallah sana da pozitif sonuç almayı nasip etsin....

4. 2 Eylül 2009
  5. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin amin amin canim cumlemize:KK46:

6. 2 Eylül 2009
  7. beryu

beryu Guest

canım benimde ilk denemem pazartesi yumurtalar toplandı yarın sabah 10 da transfer işlemi var dilerim rabbimden bu yolda emek veren herkesin duaları kabul olsun allahım bizlerede nasip etsin pozitif sonuç almayı

8. 3 Eylül 2009
  9. geranimo85

geranimo85 canım oğullarıııııımmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya salı ya çarşamba transferim olucak benimde dondurulmuşlar ile olacak kavuşmak istiyorum bebişlerime artık

10. 3 Eylül 2009
  11. zeugma27

zeugma27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insallah yarabimmmmm hihoyyyt