bu haftalardan sonra cinsel ilişkinin zararı olurmu kızlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ben 31.haftayı bitirdim..ama beraber olmaktan eşimde bende korkuyoruz..sizde durumlar nasıl ?:eek:

2. 11 Ocak 2008
  3. feza

feza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz yaklaşık iki aydır yapmıyoruz. şuan 37 haftalık hamileyim zaten biray önce doktor yasakladı önceside ben rahat edemediğim için yapmadık ama son aya kadar yapan oluyor

4. 11 Ocak 2008
  5. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bana doktorum 5. aydan ıtıbaren yasaklamısdı bende bebeklerınızı tehlıkeye atmayın derımm

6. 11 Ocak 2008
  7. kxoxpxuxklxuxkahve

kxoxpxuxklxuxkahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bana da doktorum 5. ayımda biri iki haftalığına yasaklamıştı. Ama sonrasında tedirgin olduğumuz için hiç yapmadık. Ne olursa olsun bebeğimi riske atamam. Evet belki zararı yoktur ama benim içim rahat etmiyo işte. Artık doğumdan sonra naniknanik

8. 11 Ocak 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    CANLARIM CİNSEL İLİŞKİNİN BEBEĞE ZARARI YOK AMA DOKTOR YASAKLAMADIĞI SÜRECE BİZ 7AYA GIRDIGIMDE ESIM VE BEN TEDIRGIN OLDUGUMUZ ICIN ILISKIYE GIRMEDIK ZATEN BU AYDA HEP HASTANELERDEYDIM ERKEN DOGUM RISKIM OLDUGU ICIN ARTIK KESINLIKLE YASAK IKI DK ZEVK ICIN BEBEGIMI RISKE SOKAMAM ZATEN BU KOCA KARINLADA ZEVK MEVK OLMUYO TÖBE TÖBE :roflol::roflol::roflol:

10. 11 Ocak 2008
  11. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Hamileliğin ilk 3. ayı ve son1. ayında cinsel ilişki sakıncalı olabiliyor.
    Anne adayının düşük gibi bir riski yoksa cinsel ilişki bebek açısından sakıncalı değildir..

12. 18 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

istekte kalmadı ki zaten

14. 20 Ocak 2008
  15. mohini

mohini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    doktora sordum geçen gün... 1 ay kala yasaklayacaktım zaten dedi... ama bir süre önce kasıklarımda ağrılar başladı bende... bu yüzden yaklaşık 2 ay kalmasına rağmen şimdiden mola vermek uygun geldi bana...

16. 21 Ocak 2008
  17. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar eğer kanamanız ağrınız veya erken doğum riskiniz yoksa cinsel ilişkinin bebeğe hiç bir zararı yok dktr lar bunu üstüne basa basa söylüyolar ve bunun cok arastırmasını yaptım.sadece cok hırpalayıcı davranmıycak esiniz olay bu :)))..kendinizi kasmayın esiniz istiyosa fazla yorulmamak sartıyla bence kaçmayın..bizim hiç bir problem yok anacım benim kocam yanasmıyo bana kardes gibim uyuyoz :KK43:((... tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum esim beni aldatıyo filan :KK43:((....

18. 22 Ocak 2008
  19. dm7978

dm7978 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla kızlar
    ben 33 haftalık gebeyim ama hala eşimle iki-üç günde bir beraber oluyoruz. doktorumuz hiçbişi söölemedi... bizde mi bi tuhaflık var acaba :)))))))))