Bu hzn geer mi:((?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seda06 tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : seda06
  1. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar bu sitede olmasa kimle dertleşeceğim bilmiyorum,şimdiki derdimde şu tam 29 gün sonra düğünüm var Allah izin verirse,nişanlımı çok seviyorum dün gelinliğimi seçtim ama ben mutlu değilim, neden??Ailemden ayrılacak olmam beni mahfediyo sanki onları sonsuza kadar kaybediyorum evim kuruldu herşeyim alındı ama sevinemiyorum bile bu gecede ağlamaktan uyuyamadım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi bu hüzün geçermi sizdede böyle oldumu:gitme::sinifsinif:mafoldumben

2. 2 Temmuz 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.614
    Ödül Puanları:
    363
    Hayırlı olsun,çok mutlu olun inşallah..:Saruboceq::nazar:
    Normal yaşadıklarınız.
    Hepsi geçecek zamanla..
    Hiç merak etmeyin..:teselli:

4. 2 Temmuz 2009
  5. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Geçer canım geçer hem giderim hem ağlarım misali alışırsın belli bi zaman sonra.Bende çok üzülmüştüm o yüzden düğünümün tadını bile çıkaramadım doğru düzgün.
    Sana tavsiyem kafana hiç birşeyi takma düğününün tadını çıkar hiç birşeye kafanı yorma sonradan pişman olma benim gibi...
    Mutluluklar dilerim...

6. 2 Temmuz 2009
  7. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Oyy kıyamam sanaa
    Ben de öyle olacağını düşünürüm hep kendim için
    Ama sanıyorum herkes aynı şeyi yaşamıştır
    Kolay değil ki yıllarını geçirdiğin baba evinden ayrılmak
    Allah baba evini aratmasın, çok çok mutlu ol canım.
    Mutluluklar a.s.

8. 2 Temmuz 2009
  9. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı tüm bekarların başına dicem ama diyemiyorum gerçekten çok zormuş hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçiyo az öncede kardeşim tutmuş bi şarkı açmış abla bu şarkı sana gelsin diyo gülerek şarkıd şu,,,
    babamın bir atı olsa binsede gelse
    annemin yelkeni olsa uçsada gelse
    kardeşlerim yollarımı bilsede gelse..mafoldumben:gitme::sinifsinif:
    nişanlımıda çok seviyorum ailem için ölürüm bazen diyorum ölsemde hepsinden kurtulsam resmen deprosyandayım...
    :gitme:

10. 2 Temmuz 2009
  11. meleks

meleks Bu Alemde Kendini BiliceN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh canım üzülme ben tecrübeli değilim bu konuda ama
    sonuçta doğanın kanunu onlarda şimdi üzülebilir
    senin gitmene ama olması gereken şeyler bunlar demi.[/B

12. 2 Temmuz 2009
  13. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah hayırlı etsin, ömür boyu mutlu olun inşallah .........hiççç merak etme o hüzün geçiyor , yerini derin bir özleme terk ediyor , 35 yaşındayım 9 yıllık evliyim halen zaman zaman keşke annemin evinde olsaydım dediğim anlar oluyor ama kesinlikle mutsuzluktan değil sadece o günlere duyulan özlem .... ama hemencek iyi ki evlenmişim deyip eşine sarılıverirsin , hele de o minicik üçüncü can hayatınıza ortak olunca

14. 2 Temmuz 2009
  15. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım kıyamam ya geçicek tabi emin ol. hepimiz yaşadık bunları. bende çok zorlanmıştım birde annem yalnız kalıcaktı bu daha da çok koymuştu bir müddet evime alışamadım, baba evimden eşyalarımı alamadım birçok kozmetik malzemem orda kalmıştı almaya kıyamadım, sanki hep oraya dönücem gibi gelirdi. ama geldi geçti. evet insanın canı acıyor ama geçiyor. şimdide evimi çok seviyorum eşimle paylaştığım bu evden çıkmak istemiyorum. üzme tatlı canını düğününün bu özel günlerin keyfini çıkar.. mutluluğunun daim olsun inşallah.

16. 2 Temmuz 2009
  17. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim...evlendikten sonra farklı birşehir de mi oturacaksın?..eğer annenlerle aynı şehirdeysen bence hiç üzülme....bekarlığın son zamanlarının tadını çıkar bana kalırsa....

18. 2 Temmuz 2009
  19. birmelek

birmelek sağlıkla gel bebiş--ezgi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya bende mi bi tuhaflık vardı aceba, ben bu kadar üzülmemiştim doğrusu. Tam tersi yeni bir hayata başlayacak olmanın heyecanı vardı bende. Aslında normali de bu mu olmalı yoksa? Ailenizi kaybetmiyorsunuz ki, neden bu kadar yıpratıyorsunuz kendinizi. Artık siz gerçek hayatla tanışacaksınız. Bakın hem de çok seviyorsunuz nişanlınızı. Artık onlu geceler onlu sabahlar düşüncesi başlamadı mı, bence şuan ki zamanlarınız çok tatlı zamanlar, doyasıya tadını çıkarmaya bakın, üzülme zamanı değil yani. Ha bu hüzün geçer mi derseniz, geçer tabi, muhakkak! Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.