Bu ilişki artık yürümüyor..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 2 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    offf...gün sayarken safakta ayrılık görünüyor...ne yapsam olmuyor..sevgilim askerde ve yaklasık 3 ay var gelmesine.daha öncede bi kac konuda yazmıstım son zamanlarda acayip ilgisiz..cok degisti.askerlik psikolojisi desem askerde gecirdigi 11 ay boyunca beni hiç üzmemişti ama simdi cok üzüyor..gecen gün canıma tak etti bi süre görüsmeyelim dedim.kabul etmedi.mesaj attı ama ben cevap vermedim.bu sabah sensiz yapamam gibi mesajlar attı.bidaha üzmeyecegine söz verdi.hatamı anladım özür dilerim dedi.ama verdigi sözü 2-3 saat anca tutabildi..hastayım ve hastalıgım yüzünden sürekli burnum kanıyor.bu aksamda kanadı bende burnum kanıyor hastanedeyim diye mesaj attım.sordugu tek sey niye kanadı dedi.eve geldin mi nasılsın diye hiç bisey sormadı..gecen günde hastaydım.o zamanda böyle umursamadı.müsait degildir dedim ama arkadasıyla tam 1 saat telefonda konustu.neymis arkadasının derdi varmıs onu dinlemis moral vermiş..ben ona derdimi anlatmıyorum canı sıkılmasın diye.anlattıgımdada zaten umurunda olmuyor..sevgin mi bitti diyorum sacmalama seni cok seviyorum diyor.askerde oldugu için ilgisizdir diyorum ama arkadaslarına oyle ilgiliki.onlarla ilgileniyorsa benimlede ilgilenecek zamanı olmalı.haksızmıyım?

bide canımı sıkan bi konu daha var.biz normaldede sevgilimle farklı sehirlerdeyiz.sevgilim lise mezunu ve belirli bir işi yok.bu zamana kadar akrabasının yanında calısmıs ama ileriye dönük meslekler degil..evlenince benim yasadıgım sehire gelecek ama zaten belirli bir meslegi yok nasıl olacakki..yasadıgı sehirde bile iş bulması zorken hiç cevresi olmayan bi sehirde nasıl iş bulacak..bunları onun yüzüne söyleyemiyorum morali bozulur diye ama eminim oda bunları düsünüyor..ben onun yasadıgı sehire gidemem cünkü annemi bırakamam..babam vefat ettigi için annemle ben yasıyoruz annemi asla bırakamam.bide sevgilimin ailesi cok sorumsuz.evlenecegimizde hiç yardım etmeyeceklermis maddi olarak.herseyi sevgilim kendi yapacakmıs.sevgilimin abileride bu sekilde evlenmiş.daha sevgilimin ne birikmiş parası nede ceyiz için eşyası var...bu sorunlarda aklımı cok karıstırıyor.iki gönül bir olunca samanlık seyran olur sözünede asla inanmıyorum.offf bi akıl verin arkadaslarsenağlama

2. 2 Mayıs 2009
  3. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle çok geçmiş olsun arkadaşım ya , burnunun kanamasına çok üzüldüm , ciddi bir şeyin yoktur umarım benneyaptımki

Canım, sorunlar büyük görünüyor , iş yok , ailesi sorumsuz , sürekli üzüyor..

Sevgilini çok seviyorsundur ben olumsuz bir yorum yapmak istemem , senin üzülmeni istemem çünkü:teselli:

Ama tatlım ben sevgilinin olumlu yönünü göremedim ; vardır muhakkak ama olumsuz yönleri düşündürücü..

o da bunları düşündüğü için olumsuz etkileniyor ve sana da farklı şekillerde , sorumsuz olarak , üzerek ..vs yansıtıyor bir şekilde ..

Pek aşılacak gibi gelmedi bana , genelde olumlu biriyimdir ama :1no2:

Sen her türlü hayırlısını iste , umarım mutlu olursun şu veya bu şekilde a.s.

4. 2 Mayıs 2009
  5. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar neredesiniz senağlama yalnız bırakmayın beni

6. 2 Mayıs 2009
  7. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben varım canım ; yalnız değilsin :1hug:

8. 2 Mayıs 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    peki sen nesini seviyosun bu adamn?

10. 2 Mayıs 2009
  11. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bana kalırsa kararlı daran sağlıklı bir karar al hem sen ileriye dönük düşünüyorsun oysa onun ileriye dönük bir çabası olmadığını sanıyorum herşeyin hayırlısını versin allah kalbine göre versin yanlış anlama ama ondan ayrılmak dünyanın sonu değil

12. 2 Mayıs 2009
  13. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım olumlu yönleride var tabi ama dedigim gibi artık yok..önceden mükemmel biriydi davranıslarıyla..ama olumsuzluklar basladıgından beri olumlu yönlerinden eser kalmadı.2gün iyiyse 3üncü gün yine tartısıyoruz...bencede asılacak gibi degil..ne yapıcam bensenağlama

14. 2 Mayıs 2009
  15. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    önceden böyle degildiki.cok iyiydi.ama iş sorunu herzaman vardı.

16. 2 Mayıs 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşının o kadar olumsuz yönlerini yazmışsın ki peki hala neden onunla birliktesin...?

18. 2 Mayıs 2009
  19. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onunda cabası var ama olmuyor canım.kafasına cok takıyor iş meselesini ama son zamanlarda bu konuyla ilgili konusmadık daha baska sorunlarımız oldugu için..maddi sorunlar baslayınca askta iki günde biter sanırımsenağlama