Bu ilişkide birşeyler eksik gibi...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve randomlife tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : randomlife
  1. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ..................................

Son düzenleme: 6 Mayıs 2011
  2. 15 Mart 2010
  3. clochette

clochette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    romantizm yaptirilacak bisey olsa ben yaptirirdim en guzeli kabullenmek
    dort yildir daha bir yas gunumde hediye almadi (ben hep alirim) hic evlilik yildonumu kutlamadik:)
    ama olsun ben onu boylede seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum...

4. 15 Mart 2010
  5. randomlife

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hep tek taraf yaparsa olmaz ki amaa yaaaa :KK43:((

6. 15 Mart 2010
  7. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    cogumuzum makul talihi canim kabullenmekten baska yapcak bise yok cünkü ne kadar debelensende yontulmuyo bunlar

8. 15 Mart 2010
  9. randomlife

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    :))))) evet ama ne romantik erkekler var.... bize denk gelmez öylesii :)))

10. 15 Mart 2010
  11. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    tatlım.. bak.. en güzel yol ne biliyo musun.. hiç istememek.. yani bana şunu yap bana böyle davran romantik ol falan demiceksin.. benim sevgilim de tabiri caizze biraz odundur.. duygusal değildir.. duyguları alınmış gibi davranır.. çok üzülüyodum ama hiç belli etmiyodum.. ama bi sene boyunca ona hiç bu eksikliği hissettirmedim.. ondan bi beklentim olmadı.. ama 10. ayımızda beni evlerine çağırdı.. gittiğimde mumları yakmış kırmızı şarap almış bizim şarkımızı koymuş beni bekliyordu.. resmen şoka girdim ohaoldumsmile ilişkilerde zamanla çiftler birbirine benzemeye başlar.. eminim sevgilin de zamanla sana benzemeye başlicak.. senin romantik yönünden bişeler kapacak.. sen sadece dillendirme hiç.. bi istek de bulunma.. emin ol bak bi gün kendiliğinden yapacak.. yani benim sevgilim böyle bişey yaptıysa her erkek böyle romantik süprizler yapar..

12. 15 Mart 2010
  13. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    herkesın yapısı cok farklı be canım..ben cok hoduktum onceden yenı yenı duzeldım:) çok tatlı dilliyim,samimiyimdir nişanlıma karşı ama romantiklikten vs pek anlamam.mesela nişanlım askere giderken bana bir kutu verdi ilk şeylerimizi koymuş ona yazdıgım kucuk bı yazı yada öylesine oyalanırken cızdıgım bı resmı onun yanına giderken aldıgım bıletlere vs herseyı saklamıs.ben 40 yıl dusunsem oyle bır sey aklıma gelmez.bana suprızler falan yapar eder,ben ona nazaran daha az sey yaparım ona..o sınırlıdır kucucuk seyde bıle parlar kızar eder ben daha sakın olurum daha altan alır daha olumluyumdur.herkes ıste cok farklı canım bılmıyorum orneklerımle demek ıstedıgımı anlatabıldım mı gece olunca kafamı toparlayıp yazmak zorlasıyor zemuszemus

14. 15 Mart 2010
  15. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    erkekler böyle şeyleri sonradan öğreniyorlar, en romantiği bile bizden bir kaç adım geridedir muhakkak...
    ama sana "beraber olmamız en güzel şey" diyorsa, bu sözü bile romantik aslında..
    ama sen görsel birşeyler bekliyorsun, görülecek, seni şaşırtacak, biraz hayal gücü gerektiren şeyler..ve onun buna yeteneği gerçekten olmayabilir..
    ben de eşime ilk başlarda sitem ederdim ama anladım ki ne kadar az beklersek, o kadar mutlu oluruz.. zaten zamanla o da alıştı, hediye vs..
    sonuçta koca adam, şunu yap bunu yap diye ilişkiyi yönetemezsin, yönetsen de mutlu olmazsın.. beklentin olduğunu bilmeli tabii ama "diğer erkeklerle kıyaslamaya başladım" falan gibi bi durum olmasın sakın...

Son düzenleme: 15 Mart 2010
  16. 15 Mart 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    içinden gelmesini bekleyeceksin

senin zorunla olacak bir şey değil bu:umursamaz:

18. 15 Mart 2010