Bu işsizlik mahvediyor bizi.......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve secil_bs tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : secil_bs
  1. secil_bs

secil_bs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kaç gündür içimde olan sıkıntıyı yazıp rahatlamak istedim...gerçi bu kaç günlük değil evlendiğimizden beri eşim ünv.de okuyor yani 4 yıllık bitti ama alttan dersi olduğu için bu sene onu vericek bu yüzden dolayı askere gidemiyor buna bağlı olarakta iş bulamıyor çok sinirlerim bozuluyor eşiminde morali çok bozuluyor....bende açıköğretimden okuyorum birçok yere başvurdum ama yok yok yok her yer torpil istiyor..ikimizte çalışmıyoruz..her iki aileye muhtacız başkalarına muhtaç olmak çok koyuyor denemediğiz yol kalmadı ne var üzerimizde bilmiyorum ama bu durum nereye kadar sürücek bilmiyorum hayatımızda düzen diye bir şey kalmadı artık psikolojim çok bozuldu daha 1 yıllık evliyim halbuki ne hayaller kurmuştuk herşey çok güzel olucak diye eşimden yana problemim yok onu çok ama çok seviyorum...bir an önce geçici iş bulsak çok rahatlıcaz...daha sonra okulu bitti mi eşimin polis olmak istiyor garanti bir iş yani anlıcanız çok karmakarışık kafam.allaha çok dua ediyorum yüzümüzü güldürsün artık diye..........sadece yazmak istedim gecenin bu saatinde paylaşmak istedim..................... çok teşekkürler arkadaşlarrr

2. 22 Ocak 2010
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    ülkemizin makul talihi malesef bende ayni durumdayim olmayinca olmuyor artik beni cok sikiyor bu konu bosverdim ben sizde öyle yapin diycem ama evli olunca dahada zor oluyordur tahminim

4. 22 Ocak 2010
  5. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah kolaylık versin, bu günleri de çabucak atlatırsınız inşallah... :Saruboceq:

6. 22 Ocak 2010
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canımm dilerimm eşinde sende ii bi iş bulupp bu zor günleri geride bırakırsınız

allah yardımcınız olsunn:teselli:

8. 22 Ocak 2010
  9. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah yardımcınız olsun tatlımm ana sabır et bu sene olmasada seneye inşş.ikinizde güzel bir iş bulup mutlu mesut yaşarsınız:)

10. 22 Ocak 2010
  11. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcınız olsun
    işsizlik zor

12. 22 Ocak 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Olan olmuş artık da, ne aceleniz vardı be kardeşim okul bitmeden iş bulmadan evlendiniz. bekleseydiniz azcık. Kolay değil tabi, ikinizde çalışmıyorsunuz, ailelere muhtaçsınız, eşin günlük işlerde çalışsın okulunu bitirene kadar. Sende geçici olarak ne iş bulursan çalış, iş filan ayırmadan. Bu devir böyle.

yanlış yapmışsınız arkadaşım, hadi siz aşıktınız biran önce kavuşma isteğiniz vardı, ailelerdemi görmedi durumu. Nasıl izin verirler bu halde evlenmenize.benneyaptımki

14. 22 Ocak 2010
  15. NEGRO88

NEGRO88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    YANİ HERŞEY ZAMANINDA GÜZELDİR. BELLİ DÜZENERİ OTURTMADAN NE BU ACELE??? BU SORUNLARI GÖZE LARAK EVLENMİŞSİN SEN ARKADAŞIM.. İNŞ EN YAKIN ZAMANDA ÜDZELİR.....boshayallersmile

16. 22 Ocak 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    işi olmadığını bile bile evlenmek bile bile lades demek olmamış mı canım

iş güç olmayınca ele güne muhtaç da olursun, hayallerinde gerçek olmaz

bilmeyen mi var bu devirde samanlığın seyran olmadığınıkaydirigubbakcemile

18. 22 Ocak 2010
  19. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    okul bitmeden,düzen kurulmadan evlenmek çok zor . Allah kolaylık versin .Bence şimdilik en azından siz bir iş bulun fazla özelik aramadan . eşinizde okulu biran önce bitirip askerlik işini halletsin. ama sakın bu dönemde çocuk dşünmeyin. daha zor birduruma düşersiniz.