bu kadar da olur mu ?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve pegasus83 tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pegasus83
  1. pegasus83

pegasus83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    27 yaşında işi gücü yerinde olan bi bayanım.6 aydır birisiyle beraberdim.taki 3 gün öncesine kadar.kendisi 33 yaşında boşanmış birisi.
    boşanmış olmasını sorun etmemiştim.bi arkadaşım aracılığıyla tanıştırıldık.güya kendisi evlenmek istiyormuş.düzenli bir hayat vs.işi gücü iyi ,kibar bi bayana nasıl davranması gerektiğini bilen , sorumluluk sahibi birisiydi.bana değer veriyordu yada ben öyle sanıyordum.
    her ilişkide olduğu gibi arasıra kavga ediyorduk.ve bir iki günlük ayrılıklar.işte bu 2 günlük ayrılık esnasında çalıştığı yerdeki bi bayana ilişkisinin bittiğini söyleyip onunla başka bi ilişkiyede başlamış.biz barıştık ama tabiki söylemedi.ve bu durum 3 aydır mevcutmuş.
    bir ay öncede bu diğer bayana işlerim çok yoğun bi süre donduralım ilişkimizi demiş.
    iş yerindeki diğer bayan bunun bu tavrından şüphelendiği için mail adresine girmiş ve bumm.benim maillerimi okuyunca benim varlığımı öğrenmiş.cuma iş çıkışına geldi yanındada meslektaşımla beraber.ona inanmazsam diye.herşey açığa çıktı.tüm yalanları.aldatılmam.ve hüsran.kızda şok bende.
    yüzleşmeye gittik :KK70: deliyimdir ben biraz.başta kabul etmedi.diğer kıza çamur attı.o benim peşimde bana kafayı taktı diye.kafayı taksa bile sen neden ona hayır diyemedin 3 ay boyunca.kafası karışıkmış.aynı anda 2 mizide sevmiş ama bana aşıkmış.hayatımda duyduğum en saçma sözler.bu yaşımda aldatılmanında tadına varmış oldum.bide sarılmaya çalışmıo mu baana.herhalde birimizden birini kurtarmaya çalıştı aklı sıra.
    bu 3. gün.bakalım daha neler öğrenicem.belkide bi 3. daha vardır.

2. 12 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok:

gerçek mi bu olay :bbo:

4. 12 Temmuz 2010
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    aynı anda 2 mizide sevmiş ama bana aşıkmış
    birde yüzsüz. lafa bak. sarılmayada kalkıyor. ayy böylelerini var ya..kötükedihüso...

6. 12 Temmuz 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ay bide sarılmayamı çalısıyor
    normalde böyle durumlarda sallamayın gitsin derim ama bunu bi guzel benzetmek lzım

8. 13 Temmuz 2010
  9. pegasus83

pegasus83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gerçek.bende sanki biri bana kötü bir şaka yapıormuş gibi hissetmiştim ilk duyduğum dakikalarda.ağlayamadım bile güldüm sadece.zannedersem şok yaşadım.bir başka bayan sizin iş yerinize geliyor.böyle böyle bir durum var diyor.
    hazmedemiyorum.ne yapmalıyım diye düşünmekten başka hiçbir şeye odaklanamıyorum.
    içimdeki duygular tarif edilemez.ben böyle sevmemiştim ya.böyle hayal kurmamıştım.sonu böyle olmamalıydı.
    bugün diğer bayanla buluştuk.sanki 2 mizde birbirimizden güç alıyoruz.yeni bir arkadaşım oldu.düşünüyorumda bundan sonra böyle sevebilecekmiyim bu denli güvenebilecekmiyim artık bir başkasına.aynı durumu yaşayacağımı düşünerek korkucakmyım.
    çünkü bu adam tam bir profesyonel.ama bir o kadarda centilmen.gözünüzün içine bakarak yalan söyleyebiliyor.inandırabiliyor.sizi dünyadaki en değerli varlığıymışçasına davranıyor.hediyelere boğuyor.para harcamadan çekinmiyor.gel desen geliyor.göz yaşı dökebiliyor.ailesi ile tanıştırabiliyor.arkadaş ortamımız aynı.iş yerine götürebiliyor 4 ay önce..( masasını odasını bu bayana temizletebilecek kadarda terbiyesiz ) ( bu dönemde o bayanda benimle olan ilişkisini biliyormuş aralarında bi ilişki yokmuş.sadece kıskanmış.bayan anlattı bunu)...her dakikam bu olanları düşünmekle geçiyor.bana söylediği yalanları keşfetmeye çalışarak.keşfedince ne olacaksa.daha fazla kırıklık daha fazla hüzün daha fazla gurur kırılması.
    bunları size yazmak bi nebze de olsa rahatlatıyor beni.önerilerinize bu dönemde neler yapabileceğimi söyleyeceğiniz örneklere ihtiyacım var.pls yrdm

10. 13 Temmuz 2010
  11. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence şükür et ne olduğunu anlamışsın canım ucuz kurtulmuşsun sewin

12. 13 Temmuz 2010
  13. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allahın sevgili kuluymussun ki gercegi görmüssün ya görmeseydin ve siz ciddi bir adım atsaydınız inan hersey daha zor olurdu .. Ama sunu da söylemeden gecemiycem o ne sacma laf öyle ikinizi de sevdim ama sana asıgım!! Yok daha neler ..

Yası bası varmıs ama kurdugu cümlelerde hiic is yok ..

14. 13 Temmuz 2010
  15. çikolatalxixsxuxt

çikolatalxixsxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaşadıkların için üzüldüm. ben de yakın zamanlarda kötü bir ilişki yaşadım ve bitti çok şükür. büyük bir ihtimalle aldatıldım ama bir türlü ispatlayamadım. tıpkı senin gibi bir daha aşık olur muyum, güvenir miyim, sever miyim diye endişelenmiştim ama güzel haber:tekrar sevebiliyorsun, aşık oluyorsun ve de güvenebiliyorsun. yaşadığın şaşkınlığı anlayabiliyorum, benim eski sevgilim de eğitimli, kültürlü,kibar,romantik,bana dokunmaya kıyamayan, yüzüme bakmaya doyamayan, şiirlerle, mesajlarla, hediyelerle şımartan vs. vs. bir adamdı. değil onun böyle çarpık bir hayatı olduğunu, bana bu kadar acı vereceğini düşünmek onun dünyada iyilik,güzellik ve sevgi için yaratıldığına inanırdım(çook safmışım ya da aşkın gözü körmüş). neyse çok uzatmayayım, bu dönem de yapabileceğin en güzel şey, mümkün olduğunca düşünmemeye çalışmak. ayrıca bence öbür kızla görüşmeyi de bırakmalısın. daha fazla detay daha çok canını yakmaktan başka bir işe yaramaz ki. önemli olan sen bu adamın beş para etmez biri olduğunu öğrendin ve senin için bitti. onunla ilgili her şeyden soyutlamalısın kendini. acın, nefretin, kızgınlığın ya da her ne hissediyorsan o geçene kadar başka başka şeylerle ilgilen, yeni sosyal ortamlara gir, ama çok düşünme,kafanı dağıt. gelecek için de fazla endişelenme çok düşünmediğin ve her şeyi oluruna bıraktığız zaman mutluluk seni buluyor, emin ol.

16. 13 Temmuz 2010
  17. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    aldatmış işte yapıcak bişey yok birdaha görüşmeyin olsun bitsin

18. 13 Temmuz 2010
  19. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Boşverin ya. Tabi kolay değildir boşvermek, insan üzülür, sinirlenir, gururu incinir. Ama bu durumlarda hep şunu derim; başınızdan bir kaza geçmiş gibi düşünün. Diğer bayanla da çok fazla görüşmeyin, arkadaş filan da olmayın. Onu her görüşünüz yaralarınızı tazeler, ne gerek var.
    Bir iki gün tatil yapın, bir kuaföre gidin ve yeniden başlayın.