Bu kadar şikayetçiyken neden benimle diye düşünüyor musunuz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.028
    Ödül Puanları:
    163
    Canım arkadaşlarım
    1,5 yıllık bir beraberliğim var bilenler bilir yarısı beraber yarısı uzak şehirlerde geçti
    Ve bir sürü sorun yaşadık onun eski sevgililerin yapışknalığı, benim eski sevgilimden olan yaralarımı bir şekilde sevgilimden çıkarmam eninde sonunda aynı şehre geldik

şimdi özellikle son iki üç aydır çok kavgamız oluyor ikimizde çok yıprandık,hatta ben ayrıldım ufak birşeyden - daha doğrusu eski sevgilimin yaptığı birşeyi yapacağından korktum bi ani bir yanılgı ile-
    sonra aynı evdeyken dedim bi an yanıldım aynı şeyi sende yapacaksın sandım, deyip barışma önerisinde bulundum o da kabul etti

hem beni sevdiğini söylüyor, sevdiğini hissediyorum da ,hem de çoğu şeyimden şikayet ediyor
    yani bende artık çıldıracak konuma geliyorum, şikayet ediyorsa niye beraber benimle hala ya da insan bu kadar şikayet ettiği bir insanı sevebilir mi diye?

Haksız mıyım arkadaşlar?

2. 20 Haziran 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    e çok normal canım.. Benimki de aynı.. her huyumdan şikayet eder.. alıştım Ben artık.. hatta dün msj da "Senin Bana şu 5 ayda çektirdiğini hiç kimseden çekmedim" dedi.. daha iyi aslında.. demek onca şeye rağmen vazgeçemiyorlar.. Bir zamanlar Bana aşık değil mantık ilişkisi onunki diyordum, şimdi ilişkimizin Bi mantiği kalmadiği için Bana olan aşkından şüphe etmiyorum =)

4. 20 Haziran 2010
  5. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hem Bak sen de aynı şeyi yapiyosun, şikayet ediyosun ama seviyosun da.. =) aşk Böyle Bişey işte kolay kolay vazgeçemiyosun.. aayy şu huyunu sevmedim ayrılıcam diyemiyosun

6. 20 Haziran 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    eğeeer şikayetler devam edemeyecek durumda olsa ayrılırdı zaten

8. 20 Haziran 2010
  9. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.028
    Ödül Puanları:
    163
    burcucum ama sen kırılmıyor musun?
    ben yanı elestırılmekten hoşlanmıyorum pek
    zaten bu kadar şikayetçi olsam ayrılırdım diye düşünüyorum
    birde ben onun bana olan duygularını daha çok mantık olarak düşündüm bugune kadar
    taa ki bigün bana anlaşamıyoruz ama kestiip atamıyorum diyene kadar
    birde özelden bir msj atacağım sana

10. 20 Haziran 2010
  11. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.028
    Ödül Puanları:
    163
    ama o zaman sürekli hayatınızdaki insanın sizi güzelliklerden çok böyle sıkıntılarla anması kırıcı değil mi?

12. 20 Haziran 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    yani mesela neyinden şikayet ediyor hep yani hiç şu yönun güzel demiyor mu hep kötü şeyleri mi söylüyor

14. 20 Haziran 2010
  15. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kötü bi durum ya. aksine ben hep sevgilime kızarım şöyle yapıyosun böyle yapıyosun sinir oluyorum üzülüyorum diye. sürekli ben eleştiririm ama o öyle yapmaz. mesela dün bile bana şu hareketin hoşuma gitmedi dedi sadece. bizde de ben hep derim bak hoşuna gitmeyen, sana ters gelen hareketim olursa söyle saklama diye. öyle değil mi ama? ben ona söylüyorum şöyle böyle yaptın kırıldım diye ama onda öyle bişey yok. ben biraz daha sabırsız fevri davranıyorum ama o daha ılımlı daha düzeltici davranıyo. ben uzattıkça uzatıyorum hırsımı alana kadar o öyle yapmıyo daha olgun daha mantıklı davranıyor... bilmiyorum... bende bi çok konuda şikayet edebiliyorum ama öyle aman aman aşılmicak şeyler değil. ufacık tefecik. şikayetçi olsam da vazgeçemem ki ondan, düzeltmek yerine neden vazgeçeyim...

16. 20 Haziran 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    benimki de sabahtan aksama kadar elestirip dururdu suyun soyle buyun boyle diye..
    valla o dayandi sanirim ya da oyle gozuktu ama ben dayanamadim daha fazla elestirilmeye bu yuzden kirilmaya ve bitti..

18. 20 Haziran 2010
  19. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.028
    Ödül Puanları:
    163
    işte tatlım o da senin gibi ben birşey yaptığımda mutlaka acısını çıkarır
    ama ben kıyamam uzatamam
    ben mesela hıncını alabilmesini de anlamıyorum
    baktı ki ben sabredemiyorum yüzümü çevirmeye başlıyorum ondan o zaman duruyor , tabi bu şimdilik