bu kadın beni delırtecek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zynpkvsr tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : zynpkvsr
  1. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kayınvalidem evlendigim günden beri bana yapmadığını bırakmadı inanın beni esimden ayırmak icin elinden geleni yaptı hala da yapıyo ya bende cok sessızım ya ona hic karsılık veremiyorum evlenırken bize eşya diye aldıgı tek şey 3tahta kaşık tuzluk ve biberlik düsünün. Ama soranlara gelinim benim kızım gibidir ben hep onların arkasındayım evlendiklerinden beri herseyi yaptım hepte arkalarında olcam diyor duyanda ne iyi kayınvalıden ne var kıymetini bil diyo sonunda benğ delirtecek dur bakalım

2. 23 Haziran 2010
  3. totomel

totomel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kaynananın bu davranışları bana bayağı tanıdık geliyosempatiksalakcinni aynısını bende yaşadım canım zamanında.şimdi valla kimsenin ne dediği umrumda bile değil,ohhh 5 karış yatıyorum 10 karış kalkıyorum kayınvalideciğim hakkındada sana yapılan yorumlar bana yapıldığındada gülüp hehe diyorum...9 senede hayat bana insanları çok kaideye almamayı öğretti sen ne kadar umursamazsan karşı taraf okadar kuyruğunu pısıp oturuyor.bana biri laf çaktığında suratına bakıp pis pis sırıtıyorum anlamayıp aptal oluyorlarkaydirigubbakcemile3

4. 23 Haziran 2010
  5. nrominan

nrominan Guest

delikafadulden wuwwww süpersin yaaa sen çözmüşün işi:lepi:

6. 23 Haziran 2010
  7. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ewet bi arkadaşımın kaynanasına mobilyaları alcam demiş ama borcunu oğlunun üzerine yapmış tabi ödememiş oğlanı aramışlar borcunuz ödenmedi diye gitmişler kadına kadında bana ne ben dul kadınım sizin eşyalarınız siz ödeyin demiş o gün bugündür konuşmuyolar arkadaşım duyuyomuş arkasından konuşulanları ben aldım eşyalarını yaranamadım bana yüz çevirdi kendi oğlum bile diyomuş
    allah sana kolaylık versin canım var böyle insanlar

8. 23 Haziran 2010
  9. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Keşke bende senin gibi olsam ama cok takıyorum bisey diyemiyorum icime atıyorm hep

10. 23 Haziran 2010
  11. totomel

totomel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok pis çözerim kimsede bağlayamaz birdahadelikafaduldenayyy genç yaşında kaynanam bana bunu dedi şunu dedi diye oturup üzülmek hırslanmak yerine kocişimle akşam hangi filmi seyredelim diye kafa yorarım.daha iyi..ohhh sefam olsun onlarda ne derse desinler isterse totomeli aslında anası değil ben doğurdum desin umrumda değil okadar yani(annemin yaptığı herşeyi kendi yapmış almış gibi anlatırda kendisi ehehe:)

12. 23 Haziran 2010
  13. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    oohh valla ne güzel bu gelinler köle izavramı ya anlamadımm

sende içine atmaya devam et konu sahibi arkadaş,yakın zamanda hastalanırsın o zamanda kimsenin umrunda bile olamzsın.
    o sana ne derse sende ona saygı içinde cvb ver susma,kendini ezdirme cnm.

bştan nasıl tutarsan öylee gider dişini göstericeksin yeri gelincee

14. 23 Haziran 2010
  15. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Senin kayınvalde de benimkinin bi degisik modeli:içelim:

16. 23 Haziran 2010
  17. minikkedicik

minikkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu yaştan sonra kayınvalideni değiştiremeyeceğine göre(değiştirmek için de asla uğraşma)sen değiştireceksin kendini.hiç umrunda olmasın .umursamazlığınla delirt onları.cevap vereiliyosan tatlı tatlı da lafını sok.zaten kötüsün.
    bide nekadar az görüşürsen okadar iyi senin için.

18. 23 Haziran 2010
  19. totomel

totomel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    7 sene aynı şeyleri yaşadım baktım bende şeker çıkmış,gırlağımda kist çıkmış,cart çıkmış curt çıkmış kimsede vah yazık sanaa dememiş daha çok edeceğini etmiş dedim kabahat sende totomel..hayatımın iplerini elime almak kolay olmadı tabiki çok yanlız kaldım sırası geldi dışlandım akrabalarını bile küstürdüler bana ama ben yılmadım...şimdi çevremde herkes var çok şükür ama bir kendisi yok oğlunun evine gelemiyor kovdummu?,istemiyorummu dedim? hayır...sadece bana kimsenin zarar vermemesini sağladım buda mesafe koymakla oldu.aranıza öyle bir duvar örki küsmeden kırmadan sadece o ne derse desin sen kendi bildiğinden şaşma kendi doğrularını yaşa..çocuğun varsa onun yemeğinden tut kocanla aranızda geçen tartışmalara kadar en ufak müdahalelerinde hayır ben böyleyim bu şekilde olacak diye diret.eni inir eden bir lafı davranışı olduğunda ona buz gibi ol konuş ama havada soğuk rüzgarlar estir anlasın kızdığını .kolay değil çok zor biliyorum yaşadım çünkü ama hayatımız kimsenin oyuncağı değil lütfen kendinize bunu yapmayın..