Bu Kadincagiz ne yapsinnnn???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kizlar senelerden beri burda komsumuz olan bir teyzemiz var bizim kücüklügmüzü bilir artik akaraba gibi olduk onunla, bu kadincagiz cok caresiz ne yapacagni sasirmis, bugün görüstük ve inaninki cok üzüldüm, ne yapiyim gülsüm bir akil ver bana dedi bende bilmiyorumki Seyran teyze dedim ama dur akil akildan üstündür KK dan bahsettim ve buraya konu acicam dedim..:nazar:

Bu teyzemizin malesef madde bagimlisi bir oglu var aslinda cocuk kötü bir insan degil ama iste bu pis aliskanligi herseyi mahfediyor....calismiyor, bütün gün evde yada arkadaslarinda, annesinden harclik aliyor hemen gidip yine kokain aliyor annesi para vermedimi ya evden caliyor yada kadinin evdeki degerli esyalarini alip satiyor...tedavi olmak istemiyor kac defa dil döktü annesi her imkan var burda oglum gel tedavi ol dedi, bir defa tamam dedi ama yarida birakip yine eski aliskanligna döndü...:çok üzgünüm:

Sürekli orda burda borc yapiyor sonra millet gelip parasini istiyor cogunluklada annesine veya diger kardesine gidiyorlar, yani öyle kötü bir durumki arkadaslar allah düsman basina vermesin... annesi babasi ayri adam burda yasamiyor türkiyede ama oda yildi bikti onunla ugrasmaktan onun borclarini ödemekten, hic unutmam seyran teyze bir defa gülsüm kizim bu cocuga harcanan paralarla almanyada dört katli bina alirdik dedi, sürekli söz veriyor tamam yapmicam diyor ve her seferindede ayni bilanco....:kızgın:

Gülsüm ne yapiyim sokagami atayim babasinami postalayim ne olur söyle diyor??:çok üzgünüm: (Buarada oglu 26 yasinda):kahve:

Ne yapsin kizlar bu kadin :enbuyukkk:

2. 2 Ekim 2008
  3. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ablacım çok üzüldüm inşallah iyi olur...
    ama bence bırazda babası ilgilense daha iyi olmaz mı?

4. 2 Ekim 2008
  5. nacide48

nacide48 05.06.2015 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy cok kötü biolayyyy ama ne yapabilirki kadın elinden geleni yapmış seydese sen tedavi olmassan kendimi öldürürüm falan üzülmezmiki ozaman annesine acaba böleleride üzülmüoki yaaaa düşünelim ya yazık kadıncağıza

6. 2 Ekim 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha kizlar bende cok üzüldüm onunla beraber oturup agladim!!:çok üzgünüm:

Babasina gitsin gitmesine ama adamda istemiyor artik bikti gerci bir babanin öyle bir lüksü yok kanimca ama zorlada olmuyorki!!:kahve:

Nacidecim bende söyledim Seyran teyze kendimi öldürücem falan de dedim, ah be kizim o bana deger verse beni böyle üzermi dedi:çok üzgünüm:

8. 2 Ekim 2008
  9. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    yapılacak tek şey emniyet güçlerinden yardım almak.sadece bunun faydası olabilir.insan canına,evladına kıyamaz yabancı insanlar doğruyu daha rahat yapabilir.bu tarz kullanıcılar için bir süreliğine acımasız olup devlet güçlerinden yardım istemeli bence

10. 2 Ekim 2008
  11. tedaviden başka cözüm yok..atsan atılma zsatsan satılmaz evlat bu işte..kadının durumu zor ilerde canını bile alır oğlu para için.ikna edin bence çocugu tedavi olsun.

12. 2 Ekim 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ah keske be güzelim keske....Tedavi lafini duydugu zaman daha cok fitiriyormus, istemiyor kendini bagimli görmüyor diyor annesi, istedigim zaman birakabilirim diyormus...

14. 2 Ekim 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Çok üzüldüm Gülsümcüm...:nazar:
    Acaba yetkililere haber verilse bir şey yapılamaz mı?
    Yani inan bu konuda bir bilgim yok da hani Almanya'dasınız ya belki daha duyarlıdır hükümet bu acı konulara..
    Tedavi merkezlerine yatırılır,iyileşir inşallah..:Saruboceq:

16. 2 Ekim 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Malesef laalecim, burda kisi kendi istemedikten sonra ellin kolun bagli hicbirsey yapamazsin...:nazar:

Cok güzel tedavi merkezleri falan var hükümet yardimci oluyor hemde 5 kurus cebinden cikmadan lakin kendisi istemiyor bagimli oldugnu kabul etmiyor...:1no2:

18. 2 Ekim 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Çok kötü bi olay gülsümcm canım benim ya :nazar:

Bi annenin en çaresiz olduğu anlardan biridir bu şekilde eli kolu bağlı olmak...

Bi psikologtan yardım alınsa,böyle böyle durum,nası ikna edebilirim diye sorsa annesi :nazar:

Olmaz mı acaba...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.