Bu kalaslar bana mı denk geliyor hep,lütfen bana da bir akıl verin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve destiny555 tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : destiny555
  1. destiny555

destiny555 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    163
    biriyle tanıstım,bir arkadasım vasıtası ile.ayrı şehirlerde oldugumuz ıcın telefonla görüştük 2 ay kadar.msn de bir kez birbirimizi gördük.ben begendimonu,sanırım o da benı begendı.ama telefonda hıc ılerıye donuk bır konusmamız olmadı ben de üstüne gitmedim belki yuzyuze görüşmeyi beklıyordur dıye.cunku benım de dusuncem o yöndeydi.neyse uzatmayayım.2 ay sure zarfı sonunda benım oldugum sehıre geldı yuzyuze gorustuk.bu yuzyuze gorusmenın uzerıne artık konuyu acar dıye umdum ama hala tık yoktu.yuzyuze gorusmemızın uzerınden de 1 ay falan gectı ve ben bı gun patladım.senın derdın ne dedım.ben oyle deyınce benden hoslandıgını soyledı.sımdı hala uzak sehırlerdeyız telefonla konusuyoruz.1 hafta once benden hoslandıgını soyledı.ama 1 haftadır hala cıddı dusunen bı ınsanın sorması gereken soruları sormuyor bana.konuyu hep ben acıyorum.ben soruyorum.şu konu hakkında ne dusunuyosun ya da ılerde boyle olursa ne olur dıye hep ben soruyorum.ve acayıp sıkıldım bu durumdan.sankı sadece ben ıstıyomusum gıbı..ben bu işi sonlandırmayı dusunuyorum.çekemem artık dıyorum ama bır tarafımda acele etme dıyor.ne yapacagım bılmıyorum.çok pasif.ve ben nefret ederım pasıf erkeklerden.

şimdi söyleyin arkadaslar.ben bu adamla acık acık konusayım mı olmaz boyle dıye,yoksa sabredeyım mı belkı duzelır dıye?

yorumlarınız benım ıcın onemlı

2. 2 Ağustos 2010
  3. alsancak

alsancak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    onun amacını kestiremdim şuan ama sorulan olman yerine soran sen olmuşsun sanki roller degişilmiş belkide bi engeli var ki açılamıo ne bilim ya da dedigin gbi çok pasif 2 kelimeyi biraraya getiremeyn cisten bence bi süre bekle ve bir iki denemelr yap düşüncelerini yokla zten anlarsın ne oldugunu sonrada açık açık konuş ve tavrını koy ortaya ne diyim yardımcı oldum mu bilmiorum ama şu an bunları düşündüm yazını okuyunca yerimseniben

4. 2 Ağustos 2010
  5. xsxekerkxixzcandy

xsxekerkxixzcandy İyi ki geldin pamuğum.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence arama sorma bir süre
    bakalım sorcakmı senin derdini
    kaçan kovalanır hesabı

6. 2 Ağustos 2010
  7. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Neden herseyi zamana birakmiyorsun, zaten uzakmisiniz birbirinize hemen ne gibi ileriye dönük bir beklentin var onuda tam anliyamadim???henüz 1 kere yüz yüze görüsmüsün zaten .. bu tutumun sürdügü sürece sanirim yakinda biter zaten aceleci olma yavas yavas egerki birseyler hissediyorsa zaten kendini belli eder kisi

8. 2 Ağustos 2010
  9. Nikoncan

Nikoncan Zeytinağacı bile yetmez Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sen bu adamla konuşmuşsun o da sana hoşlandım deyip kestirip atmış :KK3:
    ve yine hep sen konuşmuşsun, daha ne konuşacaksın ki zemuszemus
    anladığım kadarıyla umduğunu bulamamış ve kalbini kırmamak için söyleyemiyo sessizce ortadan çekiliyo
    zorla olmaz bazı şeyler
    açık açık konuşsan ya itiraz edecek :1ninca: ya da seni kırmamak için yalandan bir iki bişey söyleyip senin ondan soğuyup onu bırakmanı bekliyecek kaydirigubbakcemile

10. 2 Ağustos 2010
  11. destiny555

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    163
    ileriye dönük bir muhabbet açtıgımda arkası gelıyor.yanı o da konusuyor bır seyler soruyor.ama benım sıkıntım neden o da konuyu acmıyor.hadı evlendık dıyelım evlılıgıde mı ben ıte kaka tek basıma göturcem.bu tavırlarından bunu goruyorum.ben yapı olarak tezcanlı bır ınsanım.net olsun her sey isterim.hoşlandıysa eğer benden artık bır sonrakı aşamalara gecılsın hemen işte neyı beklıyor.o gelmiş 31 ıne bense 30 yasındayım.çocukmuyuz.menapoza gırcem lan.cocuk yapmak ıstıyorum.allalaa ya.

ben en ıyısımı bunun kıcına tepiği atayım ha nedersınız?

12. 2 Ağustos 2010
  13. destiny555

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    163
    bu arada sorunumla ılgılı yorum yapan herkese tesekkur edıyorum arkadaslar:)

14. 2 Ağustos 2010
  15. alsancak

alsancak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence atmalısın çocuk degilmş harbi 31 yaşşş belli bi tecrübe belli bi olgunluk sahibii olmalı ama adam pasif olsa ne yazar olmasa ne sen ise tez canlısın cık sarmadı bu benii

16. 2 Ağustos 2010
  17. destiny555

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    163
    yani beni de sarmıyor artık.onu gordugumde heyecanlanmıstım.ama sonra o pasıf durunca benım heyecan fıs dıye söndü.sonra benden hoşlandıgını soyleyınce yıne heyecanlanmıştım.fakat suan geldıgım nokta yıne fıss heyecan.zaten çok deli divane aşık değilim.hal böyleyken de sureklı konuyu benım acmam benı rahatsız edıyor.

18. 2 Ağustos 2010
  19. Nikoncan

Nikoncan Zeytinağacı bile yetmez Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    e bi zahmet sengözlerimebaksanab
    evlenince dert bitmiyoki anacım:nazar: