Bu kayınvalide beni öldürecek ya sizinkiler ne diyor?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve brcsdr tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : brcsdr
  1. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya delircem yaaa..aldığım herşeye karışıyor onu alma bunu alma şunu alma
    bebeğe küçük gelir şöyle böyle benimde ilk bebeğim ve insan ister istemez dayanamayıp alıyor ama genelde gerekli şeyle alıyorum.
    bende gizli gizli alıyorum ne yapayım ya zevkini yaşayamıyorum ya delircem eşimde bayılıyor aldığım herşeye.
    kendi annem bana hiçbirşey aldırmadı çoğunu kendisi alıyor kadın zevkle herşeyi yapıyor.
    benim kayınvalidede hem kendi birşey almıyor hemde alınanlara laf ediyor.bu ne perhiz ne lahana turşusu anlamadım.
    en sonunda bende kimseden benm beklentim yok gerekli olan şeyleri almak zorundayım dedim.bende şimdi inadına deli gibi alışveriş yapıyorum.laelaelaelaelae
    tüm hevesim kırılıyor ya:kızgın:

2. 14 Nisan 2010
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu konuda sikayetsciyim ama benimki biraz farkli...kayinvalidem gecen sene izine gittik yani türkiyeye...ben kendi sevkime göre bir sey almama firsat birakmiyor...kafasina göre gidip..cirkin seyler alip geliyor...onun aldiklarini anneme versem o bile giyinmes nine elbiseleri diye...okadar igrenc seyler aliyor..bende 1 kere bile giyinmeden cöpe atiyorum..evdede giyinipte kocisimin karsisinda nine kilikli halimle dolasamam .disarda okadar güzel giyinimli hanimlar görecek eve gelecek nine kilikli esiyle karsilasacak..sempatiksalakcinni
    bazende cok güzel seyler gönderimis gibi kargoylan gönderiyo..yine cöpe gidiyo..bosuna masraf yapiyo...

4. 14 Nisan 2010
  5. anten

anten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çocuğun yediği helal giydiği haram

aldığın o kıyafetlerin bir çoğunu gidiremeceksin zira hemen büyüğecek k.validene okadar kızma hevesle alıyorsun normal
    bende yaptım baktım çocuk büyüyor kıyafetler giymeden elimde kalıcak inanırmısın hepsini giydirip fotoraflarını çekmiştim

6. 14 Nisan 2010
  7. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    aynen canım benimkide öyle..o küçük olur o büyük olur eskimeden atılır bilmem ne........2 kuruşluk hevesim var dırdırla mahvettin dedim...boğası geliyor insanınalsanaalsanasmile..bebek benim bebeğim şimdi heves etmicem ne zaman edicem demi ama...:umursamaz:
    o pazenden 2 don dikmiş onunla büyütmüş..eee napalım...taş devrinde yaprak örtüyolardı bizde mi öle yapalım....yasakkelime

8. 14 Nisan 2010
  9. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm haklısında dün hastane çıkışı aldım.bide önceden tekli tulum zıbın falan almıştım takım değil.. eee sen zaten aldın neden bir daha aldın.

ona kalsa 2 tkm yetecek..pasaklı pasaklıııııııııııııııı...hiç sevmiyorum bende ....

zaten hrşeyini kendi annem ve ben aldıkk beşiğinden tüm kıyafetlerine kadar.

ya birde ilk torunu hiçmi meraklı olmaz insan yaaaaa...eski kafasıyla devam ediyor beni

delirtiyorrrrrr..

dedim aman sen hiçbişie karışma yoksa çok kötü patlayacağım zaten stres içindeyim hamilelik psikolojisikafamçokkarıştı

10. 14 Nisan 2010
  11. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benim şuan bir bebeğim yok ama inşallah bu ay göbeğimde minik bir parça olur...
    Benim kayınvalidemde çok karışır...Giydiğine içtiğine...Eltime çok yapmış bu konuda ama onlar ozaman beraber otururlarmış ses çıkartamazmış...Düşünün ya eltimin annesine ilk doğduğu zaman bebeği kucağına verdirmemiş...Mikrop kapar almayın kucağa demiş...Kendi hem bebeğe hiç bişey yapmamış hemde eltimin annesinin tüm aldıklarına laf etmiş...
    Banada şuan yediğimize içtiğimize eşimin maaşına karışmak istiyor ama ne ben nede eşim izin veriyor...Zaten bana sen yengen gibi değilsin sen beni dinlemiyorsun diyor...Bende eltim gibi olamam seninki cansa benimkide can diyorum istediğimi yaparım hem sizden bişey istediğimizmi var diyorum karışmayın karı koca arasınada girmeyin diyorum...Sonra bana değilde abimle yengeme beni şikayet ediyormuş...Çokta umrumda...
    Şuan 1 sene bebek olmadığı için bizim doktora gidiyoruz...Kimseninde haberi yok...Geçenlerde maaştan açıldı konu sanki eşim çok maaş alıyormuş gibi sorunmaya başladı acaba nereye harcıyoruz...Eşimde delirdi...Sizene benim maaşımdan nasıl harcadığımdan ben kaç ay oldu doktor parası ödüyorum haberiniz bile yok siz anca abime yapın dedi çekti gitti...
    Doğruda söyledi...5sene öncesi abime dükkan açmışlar içini doldurmuşlar üstünede araba vermişler ohhh ne güzel...Biz şimdi istiyoruz dükkan bize satın arabanızı açın diyorlar...Bizde bize nasıl davranırlarsa öyle davranıyoruz...
    Ne dertliymişim yaaa...

12. 14 Nisan 2010
  13. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ikinci üçüncü çocuk olsa tamam.ama ilk ve herşeye heves ediyor insan.kendiside zamanında süper şeyler giydirmiş resimleri var eşimin süperrr..
    ama neden böyle yapıyor aklım ermiyor ya.allahtan eşim benden yana oda çok hevesli yoksa hiç dırdır çekecek halim yok:bbo:

14. 14 Nisan 2010
  15. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    welcome:cnm ilk başta umarım meleğinize kavuşursunuz inşallahhhhh:KK46:

allah sana sabır versinnnnnnnnnnnkafamçokkarıştıvalla bizimki normalde bize karışmaz daha doğrusu ben karıştırmam bu konularda ben hassasım benim kayınvalidemle duvar duvara oturuyoruz bizde. ama ben biraz cevap veriyorum oda benim sinir olduğumu biliyor başka konularda karışmaz bana.
    sende karıştırma bence bu kadar stres yapma cnm kendine zarar.
    stres altında olursa bebek konusundada sıkıntı çekersin.
    kimsenin kimseye faydası yok:nazar:

16. 14 Nisan 2010
  17. myosotiss

myosotiss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    O konuda şanslıyım hiçbişeye karışmaz istediğimi alırım ilk torunu oda heyecanlı o da kendince örgü örüyo,dikiş hocası olduğu için nevresim falan dikicem dio.Kumaşını aldığımıda diker + kendide yedek alır.Görümcem ,kaynanam,annem oğluşuma çalışıo her geldiklerinde ellerinde bişey oluyo.Alışwerişe bu hafta çıkıcam ama birçok şeyi tamam sayılır kaydirigubbakcemile2

18. 14 Nisan 2010
  19. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    ayy bütün kaynanalar aynımı acaba benımkıde tam tersı onu alma bunu alma değil.sankı kendı bebeği onu alcam bunu alcam maaş alcam çarşıya gtcem mevlut takımını alcam,o renk alınmaz bu renk alalım alışverışe gtmeberaber gder herşeyı bı gunde alırız.sankı kndı bebeği bnden fazla özenıyo delımı nesınır oluorumbnde bebeğimn herşeyını kndm secmk beenmek ıstyorum ben secıcem ışteeeee:umursamaz: