bu kayınvalide ve eşi nerden buldum ben......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkdaşlar sizden akıl isityorum belki bilen arkdaşlarım vardır kayınvaldeyle yaşadığım problemleri ama artık dayanamıyorum hem eşime hem kayınvalidem beni deli edip bırakıcaklar sonunda çok şey yaşadık ama buna rağmen eşim sürekli bizim gitmemizi onların gelmesini istiyor bende mesafe koymak isityorum sonra tamm dedim eşimn hatrı için giderim sırf onlar çok gelip gitmesin diye ama eşim de hadi gidelim dediğimde yrn yrn diye gün üzerine gün atıyor neyse bugün gidecektik normalde aradı gidecekmiyiz diye sordum yok dedi ben çağırdım....
    ben de eşime, bu tartışmlar üzerime yürümeler hatta saldırmalar olduğu için iki görümcem tarafından biri evli biri hiç evlenmemiş hasta üstelik(sara hastası)eşim annnlerin gelmesine bi şey demiyorum ama onlar geldiğinde ya sen de evde olursun yada akşam üzeri gelirler gece giderler evlerimzin arası araçla 10 dk...ikisinide kabul etmedi 1.sini etmemesindeki neden bi gün boyunca evde duramazmış boğlulrmuş 2.si ise annesinin tarzı değilmiş o öğlen gelip gece 11-12ye kadar oturmayı seviyormuş ayy çokk sinirlendim ki ben bu kadar şey yaşadıltan sonra onlarla yalnız oturmaktan çeikniyorum yine bi şeyler yaşarım diye çünkü saldırganlar sürekli tartışırlar eşimde beni yok sayıyor çok şey yaşadım 11 ayda ve bu bende ister istemez tedbir gerektrdi onlara karşı lütfen söyleyin ne yapamalıyım nasıl bi tavır takınmalıyım....

Son düzenleme: 21 Haziran 2010
  2. 21 Haziran 2010
  3. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Eşinizde bir hoş yani. Size sormadan neden çağırıyor ki. Belki evinizde yemeğiniz yok,ağırlayacak durumunuz yok. Artık bu sefer böyle geçecek mecburen ama onlar gittikten sonra ciddi ciddi konuşun. Merak ettiğim konu eşinizin görümceleriniz ile ilgili yorumu nedir? Yani bu olaylarla ilgili haklı mı buluyor onları?

4. 21 Haziran 2010
  5. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sormadan çağırmasını geçtim eşime madem annler gelecek sende annnlerle beraber ol yani evde ol bi gün de dışarı çıkma o annesine bi gün sabahtan akşama tahamuul edemiyo ama o tahamüülü benden bekliyor eşim kayınvaldiemler için normal değil onlar der her zamanda onları kırmaz benim kızdığım benim şartlarımn yok sayılması....

6. 21 Haziran 2010
  7. Pozi

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    O zaman sizde onların ters davranışlarına aynı şekilde karşılık verirseniz (sabrınız taşarsa yani ki umarım taşmaz) sizide kırmayacak ve normal değil benim eşim agresif deyip savunabilecek. Yani olay o insanlarda değil eşiniz ve sizin aranızda çözümlenecek. Bu nedenle kavga en son çar olmalı. ıkna etmeye çalışın derim ben.

8. 21 Haziran 2010
  9. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önceki konularınızı hatırlıyorum .

Eşinizin diretmeleri,herşeyi kafasına göre yapması,annesinin ağzına bakması
    sizin fikirlerinizi önemsememesi,eşinizin sorumsuz davranışları,
    face de kendisini bekar diye tanıtıp evli olmasına rağmen profiline bekar diye yazması...

Bunlar hepsi değil anımsadıklarım bu kadar..

Eşinizde çok hata var çook guclubacismile

Evlendikten sonra neden anlamıyor bu erkekler anne kuzusu olmaktan çıktıklarını.Neden hala annelerinin dediklerinden çıkamıyorlar,
    neden eşleri hanımları değil de savundukları hep anneleri oluyor...
    Bu nedenler sürüp gider böyle..

Eşiniz çok ama çok sorumsuz bir adam kusura bakmayın.

10. 21 Haziran 2010
  11. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Eşin evde boğuluyormuş demek bütün gün.
    Madem ailesini bu kadar seviyor ve evine davet ediyor, o zaman boğulmayacak, oturacak ailesiyle.
    Sen sıkıntı çek diye çağırıyor heralde.
    Senin boğulman gerekirken, o boğuluyor demek ki.
    Bu kadar yakınsınız madem, bu nasıl oturmadır öğlenden geceye kadar.
    Madem annesi öğlenden geceye kadar oturmayı seviyor, oğluyla beraber otursun o zaman.
    Yok öyle boğuluyorum filan.
    Eşin çok tuhaf biri feryalcan.
    Ailesinden dayağı bile yiyen sensin, onlarla tek başına geceye kadar oturmak zorunda olan yine sensin.
    Nereye kadar...

12. 21 Haziran 2010
  13. Pozi

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Çok doğru arkadaşım tebrik ederim vereliniortak

14. 21 Haziran 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi de ailesinden dayak yemesi olayı vardı dimi...:umursamaz:

Bu nasıl bir evliliktir...

16. 21 Haziran 2010
  17. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Sen boğuluyor olabilirsin ama eğer beni annenlerle gün boyu baş başa bırakırsan boğabilirim anneni diyebilirsin..

18. 22 Haziran 2010
  19. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet aslında haklısnz zaten onun bu sorumsuz davranışları beni sinir eden bana erkeklik taslayan ama annesine geldi mi kuzu kesilen biri işte...