Bu kez de Babalar Gn

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dilmuh tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dilmuh
  1. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    babam benim ben daha küçücük bi çocukken,senin nereye gittiğini bile anlayamayacak durumdayken gittin çooooooooook uzaklara.özledim baba demeyi elini tutup parka gitmeyi bana çikolata getirmeni herşeyi herşeyi özledim ya babam.babalar günün kutlu olsun.seni çooooook seven kızınnnnn...

2. 21 Haziran 2009
  3. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yokluğununun 2 yılı....oysa asırlar gecti sankıı o kadar özledim kı senı.okadar çokk kanatlarının altına girmeye ihtiyacım varkii,sar benı baba sev benııı..çok yalnızım babamm.hasretın giderek büyüyor içimdeee...Senın çok sevıyorum babacımm mekanın cennet olsunnn....

4. 21 Haziran 2009
  5. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
  6. 26 Ekim 2009
  7. kirmizigulum001

kirmizigulum001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim babacigim, seni cok ama cok ozledim ! Sen gittiginden beri kendime guvenimde yokoldu. Inan sana okadar ihtiyacim varki Babacigim, ellerini opmeye sarilmaya seninle konusmaya okadar ihtiyacim varki anlatamam...15 yasimdayken kaybettim seni, bu sene tam 11 sene oldu ama inan yokluguna hala alisamadim. Babam deyip sarilmayi ozledim, sana doyamadan kaybettim Canim Babacigim..Seni cok ama cok Seviyorum !!! Allah mekanini cennet etsin insallah ve Allah senden razi olsun bana boyle mukemmel bir baba sevgisi tattirdigin icin !!! Allah'im sana kabir azabi yasatmasin insallah senağlamasenağlamasenağlama

8. 6 Kasım 2009
  9. alkim

alkim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    babacıgım seni çok özledim seninle dertleşmeye çok ihtiyacım var sen bizi bırakıp gitdiginde dünya durmuştu büyük bir boşluk anlatılmaz bir acı bense yaşayan bir ölüzamanla acının yerini özlem alıyor o en kötüsü çok geceler yüregimde bir yanmayla uyanırdım öyle büyük bir özlemki anlatamamseni rüyamda gördüğüm gün mutlulukla uyanıyorum seni çooook özlüyorum canım babacıgım mekanın cecnnet olsun

10. 10 Kasım 2009
  11. prensesim87

prensesim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize allah sabır versin
    mekanları cennet olsun başınızsağolsun canlar:gitme: