Bu kez sorun ben :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bilmem_ki tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bilmem_ki
  1. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar erkek arkadsımla ayrılma aşamasında dönduk senağlama
    aslında ortada sebepte yok elle tutulur , birbirimzi sevıyoruz.. bana deger verır sever elinden geldiğince de ilgilenr .
    rahat yasamayı severdi hayatına grdıkten bi süre snra bıraz bundan vazgecti. o sevgiyi içinde yaşamayı seçiyor oysa ben görmek duymak istıyorum .. olabilidgince kırmaz ,söyledıklerıne dıkkat eder sabır gösterır:asigim:
    bana "neden bnı kalıbımın dışına cıkmaya zorluyorsun "diıyor , evet o öyle ama o içinde yaşarsa herseyı bu kez bn mutsz olacagım diyorum yanı yıne onu bişeylere zorluyorm
    bıraz ince düşünsen , biras romantık olsan ne kaybedersın -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
    ve sürekli gelecek endişesi taşıyorum .. evlenınce bana sevdiğini söyler misin , adımla mı hıtap etmeye başlarsın , benimle ilgilenr misin , sıradan bi evlilik olursa naparıs..vb
    o kadar küçük seylere takılıyrm ki bu halimden sıkıldm .. yapmıcam diyorum, olumsz düşünmicem , anımın değerini bilcem diyorum ama ıkı gun sürüyo etkisi kafamçokkarıştı
    bencilce davranıyrm sanki, ama elimde olmuo o an onları düşünemıyorm .. herkese karşı varolan anlayışmı onda kaybedıyorum :nazar:
    hayatı bu kdr detayıyla yaşamak istemıyorum bn :1no2: hayatımdaki başka olaylarda değil genel olarak evlilik konusunda olumszum , korkuyorum sürekli sıradan bı evlilik olmasından ..psikolojik destk alsam faydası olur mu acaba ..? uzun yazdım kusura bkmayın lütfen bana bı yol gösterin

2. 30 Kasım 2008
  3. EU2

EU2 Guest

tatlım çevrendeki olmsuz giden evliliklerden dolayımı bu tür konulara negatif yaklaşıyorsun acaba?? yada sevdiğin adamı başkalarıyla kıyaslıyor olabilirmisin??

4. 30 Kasım 2008
  5. yenidenbaxsxla

yenidenbaxsxla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evlenince bin beter olacak hiç kendini kandırma. Şimdiden bunları yapmayan bir adamdan evlenince yapmasını hiç bekleme. Evlilik sürecini olabildiğince uzun tut bence. Bunlar şimdiden batmaya başladıysa sana ileride çok daha gözüne batar.
    Bi de şu yazım şeklini bir daha kullanmazsan sevinirim. Anlamakta oldukça zorlandım. Güzel Türkçemizi bu şekilde kullanmaya hakkın yok.

6. 1 Aralık 2008
  7. bilmem_ki

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onu başkalarıyla kıyaslamak değil ama etrfmdakı olmszlukkları görüyorum sadece , :KK43:

8. 1 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Tatlım dövseydin arkadaşı!!!!:uhm:

10. 1 Aralık 2008
  11. bilmem_ki

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumun için sağol ama bn yeterınce olmsuzum zaten , fazlasına gerek yok
    bn yapmadıgını söylemedim ya ilerde değişrse ya monotonlaşrsa diyorum ..

12. 1 Aralık 2008
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    erkekler odundur genelde canım,istisnalar vardır o ayrı..benimde nişanlım aynı senin sevgilin gibi seviyorus ortada sorun yok ama nebileyim öyle biran geliyoki sıkıldımı benden diye düşünüyorum,ona sorunca ise herşey gayet normal..onun için sevgisinden yana şüphen yoksa ortada önemli bşy yok cnm..

14. 1 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

olumsuzluklara kapılarak güzel giden ilişkini yargılaman sevdiğin adamı sorularınla bunaltman sadece sana zarar verir canım sakın unutma

16. 1 Aralık 2008
  17. bilmem_ki

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya elimde olmuyo o an kaybediyorum kendımı , o anlayışlı insan yokolup yerine sürekli karşısındakıne söz gecrmeye çlşan bi diktatör oluyorum :KK43: snra bakıyorum ki haksızım , pişman oluyorum ama ne fayda kırılmasa söylenenler unutulmuyo

Son düzenleme: 1 Aralık 2008
  18. 1 Aralık 2008
  19. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Çevrede görülen duyulan, ve burda okunan olumsuz evliliklerden dolayı böyle düşünmen gayet normal...Ama bunu düşünmekten nasıl vazgeçersin bilmem ki tatlım :S

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.