Bu kırgınlık geçiyor mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mavigece75 tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mavigece75
  1. mavigece75

mavigece75 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Burada yazmıştım eşimle ilgili sorunları aldatıldım falan filan...boşanalım boşanmayalım...çözelim kurtaralım falan okuyanlar biliyordur..Çok zor bir süreçten geçtim ve hala geçiyorumda..baya toparlandık sayılır..eşim bana destek olmaya çalışıyor...ben atlatmaya çalışıyorum...şimdi neden yazıyorum aslında sadece içimi boşaltmak ...bir yerlere yazmam gerekiyordu şu an o durumdayım bir yerlere dökmem gerekiyordu...ilk zamanlardaki o öfke kızgınlık bilmiyorum belkide eşimin ciddi anlamda sorunları olduğunu ve bu yaşadıklarımın sebebinin bu olduğu terapistimde söylediği için baya azaldı hatta yok...ama çok kırgınım bu nasıl geçecek bilmiyorum ..bazen boğazımı bir şey tıkıyor sanki..çok üzülüyorum..mütiş bir hayal kırıklığı yaşıyorum sanırım..bu nasıl geçecek bilmiyorum...neden çocuğumuz olmuyor diye testlere girdik eşimin sperm sayıları iyi çıktı ..hatta ilerlemiş bir varikoseli olduğu halde ..benim sevgili eşim bu varikoselde kaynaklanan rahatsızlıklarının nedenini çözemeyip iktidarını kaybolduğu fikrinede kapılmış..zaten kısır olduğundan şüpheleniyordu..ve basit bir ürolog kontrolü ve bir test onun bütün bu takıntılarınında yersiz olduğunu ortaya çıkardı..hatta bütün testlerim sonuçlanmadı ama sanırım benimle ilgili bir sorun var...gerçi hemen çocuk yapmak gibi bir niyetimde yok ama işte baktıralım dedik bir sorunumuz varsa bilelim...ay ben bunları neden yazıyorummm...başınızı şişiriyorum..ama arkadaşlar üzgünüm çok üzgünüm...ben bana asla kıyamayacak bir adam buldum sanmıştım...şimdi ne olur unut diyor ama işte arada böyle depreşiyor...içim eskisi kadar temiz değil...çok üzülüyorum buna..neyse içimi döktüm..okuyanlara teşekkürler...

2. 15 Aralık 2009
  3. papuli

papuli toprağım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insan aldatılmayı nasıl kabullenir bilmiyorum ama sende kabullenmiş değilsin kabullenmiş olsaydın şimdi buraya yazma ihtiyacı duymazdın işiniz zor allah yardımcınız olsun

4. 15 Aralık 2009
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    cnm hakkında hayırlısı olsun.kafamı sısırmedın ayrıca
    dertlesmek ıstersen herzaman yardımcı olmaya calısırım
    daha oncekı konunu da az cok bılıyorumm

6. 15 Aralık 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.502
    Ödül Puanları:
    363
    Unut deyince unutmak o kadar kolay olsa ne güzel di mi?mafoldumben
    Eşiniz umarım çok çaba sarfediyordur hatasını telafi etmek için..
    Ancak bu şekilde hayata dönebilirsiniz bence..:teselli:

8. 15 Aralık 2009
  9. EU3

EU3 Guest

bildiğm asla kırgınlık geçmiyor malesef tam tersi olsaydı onun kırgınlığı geçermeiydi :)

10. 15 Aralık 2009
  11. deniz_7

deniz_7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Zamanla acısı ve duygular azalır ama unutulmaz diye düşünüyorum.

12. 15 Aralık 2009
  13. nese35

nese35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bazen bir sözü unutamıyor insan affedemiyor bunu tabiki unutmak affetmek zordur ama karşı tarafın telafi etme çabası belki unutturmasada içini soğutabilir.Tabi bu senin rahatlamana yetermi onu zaman gösterir.

14. 15 Aralık 2009
  15. mavigece75

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    :1hug:teşekkür ederim....

16. 15 Aralık 2009
  17. mavigece75

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Şunu anladım ki kadınlar gerçekten güçlü ..eşim şimdi bana yeterki kendini iyi hisset sana iyi gelecekse hıncını alacaksan beni aldat diyor...hihoyyytdiyorda sadece acabasından bile bunalıma giriyor..zaten bana yetmediğini onu aldatmış olabileceğimide düşünmüş....oooff oofff...ama ben bütün bu yaşananlara rağmen özgüvenimi sağlam tutmaya çalışıyorum...sanırımda başarıyorum..oda çalışıyor ama sanırım bu öyle bir şeyki ne yapsa insana yetmiyebiliyor dibe vuruyorsunuz bazen anlıkta olsa...

18. 15 Aralık 2009
  19. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.407
    Ödül Puanları:
    238
    geçmez sevgi azalır sadece