Bu Kış Kürk Çok Moda

Konusu 'Mont, Kaban, Pardesü' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : dj_oznur_0106
  1. dj_oznur_0106

dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Bu kış hem bedenimiz hem ruhumuz ısınacak. Markoff Kürk kış 2005 kolleksiyonu iddalı modelleri ile dikkat çekiyor. Kadın bedeninin çizgilerini ve kıvrımlarını kolleksiyonuna yansıtıyor. Birbirinden şık ve gösterişli etholler, manşonlar, bolerolar bu yılki Markoff koleksiyonunda dikkat çeken öğeler.

Markoff yeni kürk modelleriyle her zaman farklılığını hissettirirken, her sezon yenilediği kalıplar ve kesimlerle hiç bir yerde bulamayacağınız sıra dışı yaratıcı ve farklı tasarımları ile müşterilerine kışa merhaba diyor

Beklenmedik yerlerde karşımıza çıkan aksesuarlar ve neşeli detaylar kolleksiyonu farklı ve iddalı kılıyor. Soğuk kış günlerinde kadınların vazgeçemediği kürklerle son derece havalı bir kış geçirebilirsiniz. Sezonun olmazsa olmazlarından kürk şallar, kabanlar günlük kıyafetlerinize şıklık katarken, gecelerinizin de vazgeçilmez aksesuarları olacaklar ve Markoff Kürk ile yeni sezonun trendini ilk siz yakalayacaksınız.

Markoff farklı ve iddalı kürk tasarımları ile bu kış kendinden çok bahsettirecek.

Bu yılın kürk modasında, tavşanlar, tilki, astragan kürkler göze çarpıyor. Renklerde kahve, taba ve yeşili toprak tonları takip ederken her sezon olduğu gibi siyah sezonun vazgeçilmezi arasında. Koleksiyonda, nakış ve Osmanlı desenleriyle bezeli modeller oldukça dikkat çekici.

Bu kış kürkünüze tezat yaratacak farklı aksesuarlarla yeni sezonun trendini ilk siz yakalayacaksınız.

Markoff bu kışki kolleksiyonunu ‘Kürkünüzün içinde kendinizi özgür hissediyorsanız başka hiç bir şeye ihtiyacınız yok’ sloganıyla sunuyor.

Firma sahibi Boğaç Gökçaylar ‘dünya modasını iyi etüd edip yorumladığımız kolleksiyonumuzda herkesin kendisine yakışanı bulabileceği çeşitliliği sunuyoruz. Markoff’da model alternatifi çok fazla. Amacımız farklı, alımlı ve kaliteli modeller ile müşterimizi memnun etmek’ diyor.

2. 20 Temmuz 2009
  3. ressamona

ressamona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kürklere çok karşıyım şıklık uğruna hayvanların katledilmesine dayanamıyorum giyenleride kınıyorum:eek:lmaz:

4. 12 Ağustos 2009
  5. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    gerçek kürk giyen kadınlar çirkin kadınlardır!

6. 21 Kasım 2009
  7. prensesfb

prensesfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    [​IMG][/URL][/IMG]

8. 21 Kasım 2009
  9. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kolay kolay kimseden nefret etmem; ama kürk giyen insandan gerçekten nefret ediyorum. Gülşen bi klibinde kürk giymişti birisi ordan sordu işte kürk giyiyorsunuz hayvan severlerden tepki almaktan çekinmiyor musunuz dedi Gülşen'in cevabı gerçekten ondan iğrenmeme sebep oldu, cevabı şöyledi: Ben hayvanları çok seviyorum, o yüzden üzerimde taşıyorum dedi ve kahkaha attı.kötükedihüsokötükedihüso

10. 28 Kasım 2009
  11. prensesfb

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
  12. 28 Kasım 2009
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ben seviyorum çok şık duruyo ....gerçek olmayan tabi gerçeğine bende karşıyım !!

14. 28 Kasım 2009
  15. prensesfb

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
  16. 28 Kasım 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    siziöldürüp derinizi soyup giyseler ne dersiniz. alternatif olaraK çok güzel kumaşlar imitasyon peluşlar varken. arkadaşlarıma katılıyorum.
    KÜRKE HAYIR...

18. 28 Kasım 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    Şunun sevimliliğine bakın.
    ne tatlı bir yavru fok değilmi.
    ama belki
    son dakikalarını yaşıyor
    neden mi,çünkü kürkü için ,insanoğlu gelecek. ve onun ,başına sopayla, vura vura öldürecek.
    tüfek yada bıçak kullanmayacak.
    kürküne zarar vermemek için.
    bir katliam yaşanacak. , ailesi ve diğer foklar,o kürk giyen kadınlar için katledilecekler.
    konuyu açan üye,umarım bunları tekrar hatırlarsın.
    düşünmediysen de,biraz düşünürsün, belki.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2009