bu konu gerçekten sıkıntı haline geldi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ela. tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar arkadaşlar bu forumun uzun süre takipçisiyim...özellikle saç problemi alanında yazılarım vardı..ben 2-3 yıldır yoğun saç dökülmesi yaşıyorum..zaman zaman azalıyor zaman zaman artıyor aşırı derecede..ne fön çekilebiliyor ne taranıyor çoğu zaman saçım ama oldukça bakımlı giyimine makyajına temizliğine son derece önem veren biriyim hatta çevremde bile bebek yüzlü lakabıyla sesleniyor ailem eşim dostum...derkennn ben nişanlıyım..nişanlımla allah nazarlardan saklasın mutluyuz...nişanlımda bakımlı,yakışıklı parfümsüz dışarı çıkmayan jölesi kafasından eksik olmayan kısacası bakımlı biri...en takıntılı olduğu konu bir bayanda saçç maalesef...malesef diyorum kendisi ile tartıştım bugün sorunumu biliyor bunalıma bile girdim bir ara bu konu yüzünden hep destek oldu sağ olsun kel olsan ne çıkar sen benim eşim olcaksın dedi iyi hoşş...
    ama bugün bana ela niye saçına artık özensizsin demez mii yıkıldım neymiş fön çektircekmişim maşa yapcakmışım ya sorunumu biliyosun saçlarım çok dökülüyor zor tarıyorum bir taktım kafaya ben kendime bu kadar bakarken bir kulp bulmasına özensiz dediği de topuz yapıyorum son 1 haftadır..delirdim bugün ağladım elimde olsa seve seve gidip kuaföre fön çekin dicem istemem mi içim gidiyor ama sorunum ciddi hatta egzamadan dolayı azdı tedavi görüyorum..yani kızlar çevremde ne bakımsız kızlar kadınlar görüyorum eşleri nişanlıları tapıyor benim ki beni bakımsız görünce davranışı bakımlı gördüğünden çok farklı...çok canım sıkılıyor uzun süre beraber olmasam dicem güzellik delisi offf bugün ki sözü şu niye allahım saçla çok takıntılı sorunlu insanı verdin bana dedi ben bağırınca ona sinirden ipler koptu çok mutsuzum...dilerim o yakışıklılığına zeval gelsin de beni beğenmemezlik yapamasın...çok kırgınım çok üzgünüm..

2. 22 Eylül 2010
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    ee yaşlandığında nolcak bacım. yaşlılığı bırak hastalıkta sağlıkta diyoz yani.. bu yine bişi deil insanlar neler yaşıyo. yani saçma geldi bana biraz.

4. 22 Eylül 2010
  5. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    kusura bakma ama tam bir öküzlük yapmış.pes diyorum.senin sağlığınla ilgili birşey bu nasıl bir duyarsızlıktır.alsanaalsanasmile

6. 22 Eylül 2010
  7. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ela cım hayatım nişanlın üzmek istememiştir seni
    hassas noktana dokundugu için bu kadar koymuştur sana
    diyorsun ya önceden böyleydim ama şimdi değilimnişanlınbu durumu seni üzdüğünü unutup eskisi gibi değilsin demiş
    bazen odunluk yapıyorlar
    sen de söylersin bu nednelerden dolayı taramaya bile korkuyorum sen maşa yap filan diyorsun de

8. 22 Eylül 2010
  9. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşlar çok gücüme gitti gerçekten normalde bakımsız olsam tamam kendine biraz bak diyebilir...birde çalıştığı yer bayanların olduğu bir yer ...acaba beni artık güzel mi bulmuyor...

10. 22 Eylül 2010
  11. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım aslında beni dermatologlara hep o götürdü ağladım benimle ağladı ama bilmiyorum çok kırdı beni bugün..hep ağladım ...ben istermiydim böyle olsun..allaha şükür saçların iyi abartıyosun sen diyip duruyor iyice deli oluyorum

12. 22 Eylül 2010
  13. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sanmam ela cım
    önceki konularından biliyorum seni hassas noktana değinmiş senin o yüzden bu kadar kırılmışsın
    gecen sene benim de dökülüyordu üzülüyordum eşim de heryer saç filan diye hayıflandı çok gücüme gitti
    sonra üzüldüğümü anlayınca dr a gidelim istersen neden dökülüyor acaba filan demeye başladı
    seninki de öyle bir durumdur
    patavatszlık etmiş

14. 22 Eylül 2010
  15. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim üzülme lütfen
    bu arada adaşız benim ismimde ela...
    herneyse bu sorunun yüzünden doktora gittinmi yapabiliceğin bişiler varmı
    erkek arkadaşının seni üzmek isticeğine inanmıyorum canım ben...
    ama yinede ayıp etmiş..

16. 22 Eylül 2010
  17. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saç konusu bayanlarda gercekten hassas bir konu
    kuaför istediğinden kısa bile kesse insan çok üzülüyor kendimden biliyorum
    halbuki ne var bunda yine uzar

18. 22 Eylül 2010
  19. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canımm peki ne kadar kötü ki saçların yani şuan hayal edemiyorum şekil verilicek kadar dikkat çekmicek kadar iyisindir heralde..