Bu konuda bilgisi olan varmi???

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Hollanda' forumundadır ve ceylanmelek tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ceylanmelek
  1. ceylanmelek

ceylanmelek Yasamak cok guzel! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaslar ucakla hollanda peyniri goturen varmi turkiyeye?? Genelde hep arabayla gidiyordu ama bunda kuzenim peynir istedi ama ucakla yolculuk yapilmasi gerekiyor goturebilirmiyiz?Ben et sut urunlerinin yasak oldugunu biliyorum o yuzden sordum....

2. 19 Şubat 2010
  3. saansli

saansli bebiscilerin duacisiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benn iki kere goturdum ucakla hollanda peyniri arkdsm su marketlerde satilan dikdortgen seklinde olanlar varya genelde 1 kg lik fln oluyo,,,ondan her iki seferindede 5-6 tane goturmustum kimsede bisey demedi,,,zaten tr den buraya getirmek ysak diye biliyorum ben,,,burdan orayaa goturursen kimsenin giki cikmiyo,,,,

4. 2 Mart 2010
  5. ceylanmelek

ceylanmelek Yasamak cok guzel! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Dank je wel canimopuyorumnanaktan
    Esimde goturulur diyor ama bi kac kisi atiyolar deyiince korktum yazik olmasin yani dedim sorayim ben yinede...
    Hollanda peyniri de gercekten cok lezzetli her ne kadar bizimki gibi olmasada ayri bir tadi var...HMMM LEKKERR cokacimcoook

6. 29 Nisan 2010
  7. ceylot

ceylot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar herkese once
    ben daha yeniyim daha dorusu ilk yazisim ,peynir konusuna gelince ben surekli gotuyoru gittikce peynir hemde teker mi deniyo hani en buyuk yuvarlaklardan hicte bisey olmuyo.rahatlikla goturebilirsin yani ,sorun olmaz.

8. 20 Haziran 2010
  9. mevrouw

mevrouw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hoi.. arkadaslar bende defalarca getirdim peynir hatta en son bikac ay once geldigimde getirdim kimsenin bisey dedigi yok .. ha tr den goturuyosan ona karisiyolar iste............
    kolay gelsin ....................