bu konuda bir fikri olan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve suakci tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : suakci
  1. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bütün testleri, ultrason vb. sonuçları gayet normal olan, herhangi bir rahatsızlığı olmayan (polikistik over gibi) birisinin adetleri neden düzensiz olur? yaklaşık 2,5 aydır adet omuyorum. fizyolojik hiçbir sebebi yok, psikolojik anlamda büyük bir gerginlik yaşamadım ama yok... hamile de değilim...peki ben neyim? bu arada dr. a nedenini sorduğumda bana "Allah bilir" dedi:) güler misin ağlar mısın?...
    FİKRİ OLAN BANA CVP VERİRSE ÇOK MEMNUN OLURUM!

2. 30 Mart 2008
  3. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm benimde adetlerim düzensizdi her zmn fakat sonradan kendiliginden düzeldi ..Doktora gittigim cok oldu kis wardı bende onlar engelleyebilir dediler ama senin doktoruna gelince tuhaf cnm bence sen ii bir doktora görün !!

4. 30 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bencede iyi bir doktora görünmelisin..mutlaka bir nedeni olmalı adet düzensizliğinin..

6. 30 Mart 2008
  7. gxuxldenm

gxuxldenm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede sen doktorunu değiştirmelisin bendede vardı önce troidden dolayı çıktı troid düzene girdi progstan dediler ve gerçektende kan tahlilklerim o şekildeydi ayrıntılı bi tahlil vermen gerek bence

8. 30 Mart 2008
  9. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güldenm peki sen hamile kalabildin mi? ben de ayrıntılı bir tahlil verdim ve tüm tahlil sonuçlarım iyi çıktı yani herhangi bir sorun yoktu...

10. 30 Mart 2008
  11. gxuxldenm

gxuxldenm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :teytey:evet canım Allahıma şükerler olsun isteyen kullarının kollarını boş bırakmasın benim bebişim şimdi 17 hafta 5 günlük oldu darısı sizlerea.s.