bu köşe ve aynı renklerdeki üniteye halı perde ve aksesuar fikri...

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve H_E_A_V_E_N tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : H_E_A_V_E_N
  1. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar bu köşe takımı ile aynı renklerdeki tv ünitesini almayı düşünüyorum yastıklarını da kahve ve turuncu renk istedim nasıl tül halı ve aksesuar önerirsiniz yardım bekliyorum kızlarrr

2. 25 Mayıs 2010
  3. sumeyra86

sumeyra86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiden hayırlı olsun..anlaşılan beyaz ağırlıklı bir salonun olacak ve yastıklarla renk vereceksin..bence aksesuarlarla yastıklar mutlaka uyumlu olsun..ve bence renkli tül alma..sıkıldığında yastık kılıflarını değiştirip salonuna farklı bir hava katabilmek için beyaz zarif tüller güzel durur ve her renge uyum sağlar..halı konusunda açık renk hoş durur ama temizliği nasıl olur bilemiyorum..bende evlilik hazırlıkları içindeyim ve beyaz bir oturma gurubu olacak..kırmızı aksesuarlar ve yastıklarla renk katmayı düşünüyorum. bir önerim daha var.. duvar stickerı ile salonuna değişik bir hava katabilirsin :) kolay gelsin

4. 25 Mayıs 2010
  5. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım duvar stikerlarından aldım ben de ama siyah tabi almıştım daha önceden uyar mı bilemiyorum yani

6. 27 Mayıs 2010
  7. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar yastıkları turuncu kahve yerine kırmızı siyah yapıcam yani kırlentlerini aksesuarları da o renklerde alıcam nasıl olur sizce

8. 1 Haziran 2010
  9. casablanca2000

casablanca2000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayirli olsun heaven gule gule kullan
    bu arada bayildim kose takimina, beyaz olmasida cok hos
    bende kose takimimi degistirmek istiyorum
    nerden ve fiyati nedir bu takimin ogrenebilirmiyim?
    siyah-kirmizi-gri en cok kombine edilen renkler beyazlada guzel olurlar neden olmasin canim?

10. 1 Haziran 2010
  11. 25nisan

25nisan yeni hayat Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence kahve tonlarında yastıklar düşünebilirsin. mobilyana da uyumlu olur ama tabiki benim düşüncem bu :) halı da tavsiyem shaggy cinsi halı alman, açık krem tonlarında. ben evimde kullanıyorum çok memnunum kesinlikle kir toz derdi de olmuyor ve oldukça modern duruyor... :KK66:

12. 1 Haziran 2010
  13. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence mobilyanın renginden dolayı siyah+kırmızı hoş olmaz. ahşap kısım sadece beyaz olsaydı o zaman olurdu...

bu takımı kahve+turkuazla kombine etsen? çok ince çizgili mavi stor perde ya da beyaz tül ve kahve kalın perde kullanabilirsin. bej ya da kahve halı da olur bu renklerle...

14. 3 Haziran 2010
  15. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım köşe evgörden 2.100 tl peşin fiyatı 2.550 taksitli fiyatı kampanyalı bir ürünmüş kendisini de bizzat gördüm harika bir kumaşı var süet gibi ama deil deri süet karışımı gibi böle leke de tutmuyormuş çok hoş yani kocaman bir de acaip rahat bir köşe tavsiye ederim insanın oturunca kalkası gelmiyor :lepi: :icecream:

16. 8 Haziran 2010
  17. rumeysapembe

rumeysapembe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de kırmızı siyah asla düşünme mobilyalarında açık renk ahşap kullanılmış çok kötü olur

18. 8 Haziran 2010
  19. rumeysapembe

rumeysapembe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    turuncu yastıklar turuncu kalın perde beyaz tül ve açık tonlarda halıyla çok daha güzel olabilirdi