bu mailden ne anlam çıkarmalıyım sizce..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hamis tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : hamis
  1. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende 2 ay olacak 4. yılına girmiş olan ilişkim biteli..

ayrılırken hep ayrılsakta ben hep yanındayım neye ihtiyacın olursa ara dedi bende saol olmaz bi şeye ihtiyacım dedim yani benim görüşüm ayrıldığım sevgiliden dost arkadaş olmaz görüşmem hiçbir şekilde..

neyse 1 ay kadar şehir dışındaydım maillerime filan bakamadım işte geldiğimde baktım ki mail atmış "slm nasılsın neden hiç mesaj atmıyorsun ben sana ayrılsakta hep yanında olacağım demiştim bi cvp yaz ne olursun " aynen bunu yazmıştı bende "ö.... sen algılayamadın herhalde ikimizde söylenecek sözlerimizi söyledik.ben dost arkadaş kalırım ara sıra arar hal hatır sorarım gibi bi zihniyette değilim olmadım da bunu sana söyledim diye hatırlıyorum "diye yazdım.bu arada hattımı filan değiştirmiştim face den de silmiştim. msn den de engelledim ama mail atabiliyormuş demekki.dün gece baktım ç.içiydi ama maile cevap gelmedi sizce bana yazmasındaki amaç ne olabilir kızlar ben barışmak istemiyorum zaten tamam o terketti ama beddua etmiyorum sadece değerimi anlasın pişman olsun istiyorum diyorum hep.ilişkimiz boyunca her türlü problemde ayrılmak istediysemde ayrılmadım destek oldum kendisine zaten ayrılalım dediğimdede o bırakmazdı yalvardığı zamanlar bile çoktur.en son bana sen haklısın galiba en iyisi ayrılık gibisinden bi konuşma yaptı bende itiraz etmedim çok sevdiğim halde ayrıldım.bitmek zorunda değil herşeyi başabiliriz gibisinden umut verici konuştum bitmesini istemediğimi belli ettim ama kararlıydı..
    bende daha fazla uzatmadım ayrıldıktan sonra bi kaç kez msn de ve facede konuştuk ama ben ayrılınca arkadaş olarak kalmayacağımı kesin bi dille belirtmiştim..4 yıllık bi ilişkiyi yüzyüze bile konuşmadan bitirdi bunu yapabildi bi süre öncesine kadar çok üzülüyordum buna ama artık koymuyor o kadar.acaba diyorum beynim savunma mekanizması gibi bişey mi geliştirdi yoksa gerçekten mi üzülmüyorum ben..
    ve o şimdi benim için ne düşüyordur

Son düzenleme: 12 Kasım 2010
  2. 12 Kasım 2010
  3. keynes

keynes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülmez olur musun tabiki üzülüyorsun ama üzüntünü algılayamıyorsun.çünkü zamanında okadar üzülmüşsün ki artık bu yanında hiçbirşey kalıyor ve beynin bunu algılamıyor.ben de yaşadım görsem bile dayanamam dedim ama yıllar sonra karşılaştım bir alışveriş merkezinde.uzun uzun baktık birbirimize ve okadar dönüp arkamı bile bakmadım canım istemedi çünkü.
    gel gelelim senin ne yapman gerektiğine.bırak bitmiş bir şeyi başlamasın cevap yazman bile kabahat zannımca.bırak herşey dozunda kalsın yeter o ona.onun msj atmasının nedeni ya seni çok özlüyor ya da bir ilişkisini daha bitirdi eskilerden medet umuyor...onun hakkında kötü birşey söyleyemem mutlaka ama sana tek tavsiyem bırak kafan böyle daha rahat kalsın...

4. 12 Kasım 2010
  5. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    hazir üzülmüyorken, artik canin yanmiyorken hicbir anlam cikarma derim ben...
    birak öyle kalsin...
    sen cok güzel cevap vermissin...
    zaten yazdiklarin onun canini yakmistir ve inan bana o coktan pisman olmustur...
    madem barismak istemiyorsun, hic kurcalama, hayatina devam, dün artik gecmis oldu...

6. 12 Kasım 2010
  7. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yani ilişkimiz sırasında bile eski sevgilisiyle görüşen arkadaşlarımız olur onaylamazdık bizde.benden bunu beklemesini anlamıyorum işte öyle çapkın soytarı tipli biri değildi benden sonra hemen birini bulup sonra onla olmayınca bana tekrar dönecek karakterde biri değil yani ama sanırım onu arayıp sormamam bişeyler yazmamam onu bana bu maili yazmaya itti..

8. 12 Kasım 2010
  9. keynes

keynes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hamis,
    bırak herşey tadında kalsın üzülen sadece sen olursun başka kimse değil...

10. 12 Kasım 2010
  11. keynes

keynes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    afedersin hamis yanlış tuşlara basmışım kusura bakma...

12. 12 Kasım 2010
  13. keynes

keynes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir tuhaflık var galiba tuşlarım inadına yanlış yazıyor üstüne gitmeyecem:)

14. 12 Kasım 2010
  15. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım önemli değil benim ismim yazılınca hamile olarak çıkıyor daha öncede diğer topiklerde de bu olmuştu yani :))

16. 12 Kasım 2010
  17. keynes

keynes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanki bilerek yapıyormuşum gibi oldu üzüldüm bir an neyseki tek ben değilmişim:)

18. 12 Kasım 2010
  19. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yok yok tamamen kk dan yada benim şansımdan kaynaklanan bir durum :))