Bu maskeler saçlarımı kurtarır mı dersiniz?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

3 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar yine merabalar:1closedeyes:biliyorum bıktınız benden ama napiim bitmio bu saçlarımın sorunu..:tomato: takip edenler bilir röflemi yeni yaptırdım ve saçımın tarihi oldukça karanlık:1ninca: dün mecitefendi bakım yağı aldım daha önce de dax super gro ya başlamıştım..bugün mecitefendiyi sürdüm saçıma bazı yerleri tam ıslatamadı ben de dax ı da sürdüm..dax ım bitti kutusunu yıkamadan mecitefendi yağını ona koydum belki daha iyi olur diye:bbo:..şimdi benim size sorum ben entele de almak istiyorum;entele mecitefendi ve gliss maske çok mu asğır gelir saçlarıma 3ü birden yoksa daha da iyi mi olur?yani ya tamamen biticek saçlar ya da hayata dönücek bilmiyorum artık yorumlarınızı bekliyorum..dax tan memnun kaldım ama şimdi bi de onu alırsam bi sürü olcak maske..bi de kızlar ben hangi maskeyi,bakım yağına uygularsam uygulayayım kuru saça uyguluyorum yani banyodan önce yapıyorum..sizce bu yüzden etki etmio olabilir mi?yani aksi halde yapsam da saçımı çok kez şampuanladığım için yıpranıcağını düşünüyorum..fikirlerinize ihtiyacım var:çok üzgünüm:

2. 3 Haziran 2008
  3. Unicornbe

Unicornbe Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    canım benım sana onereceım uzman sac bakım yagı var her aktarlarda goruom ben ve ara ara kullandım cokta memnun kaldım saclara gusel bakım yapıo ve cokta gec kırıklarım oldu benım beslıo gercekten bırde onun harıcınde sarımsak yagı bıraz zahmetlı amakafamçokkarıştı defne yagının onerırım uclarına saclarına uygula uzamasınada yardımcı oluo gusel bı bakım saglıo saqlıklı bunlar cnm hem sacında rofle var yenı doal yontemler dene dax bı sure ara verebılrsın bunları haftada bı uygula yazda gelıo hem doal yontemler daha ııyı sımdlık bunlar ıyı gelır sanaa.s.

4. 3 Haziran 2008
  5. Unicornbe

Unicornbe Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    uzman bakım yagı karısık yag canım ıcınde sac ıcın olan butun yaglar mevcut..

6. 3 Haziran 2008
  7. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar
    saçı kaliteleştiren daha sağlıklı yapan ne gibi önerileriniz var yaa benim saçımda bir iyi bir kötü bu aralar hepten kötü saç tellerim normalde tek tek sağlıklı genelde bir sorun var bu evigen ampuller ne derece fayda sağlıyor kaç kere uygulamak gerekiyor?yağlarla saç toparlanmıyor sanırım en azından benimkiler peki maske olarak öneriler var mı ama etkisini gördüğünüz dfn garlı maske nasıl o da durulanıyor ama etkili mi

8. 3 Haziran 2008
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım maskeyi saçını bı kere şampuanla daha sonra ıyıce nemini al saçının havluyla o şekilde uygularsan daha ıyı sonuç verir. çünkü saç ıslakken kendini iyice salar ve buda saçın aralarına daha ıyı nufuz etmesini saglar yaptığın bakımın. ama daha sonrada saçını bı kere sampuanlayıp durula. yanı çok sampuanlama ki saçında da kalsın azcık. anca oyle kendine gelir umuyorum

10. 6 Haziran 2008
  11. yayen

yayen Guest

arkadaşlar bilmiyorum ama bakım kürleri saç bakım maskelerinden daha yoğun bakım sağladığı saçlarınız aşırı yıpranıksa