Bu modeli kendimiz nasıl yapabiliriz?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve BiSTRa tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : BiSTRa
  1. BiSTRa

BiSTRa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Arkadaşlar bu saçı en kolay evde kendimiz nasıl uygulayabiliriz hangi aşamalardan geçirmemiz gerekir illaki maşamı kullanmalıyız. Bilen böyle bir modeli ben daha önce denedim çok ta güzel oldu diyen varsa tecrübesini paylaşabilirmi?

Saçı yaptıktan sonra sertleştirmeden uzun süre şeklini bozmadan ne ile sabitleyebiliriz kullandığınız memnun kaldığınız ürünleri söyleyebilirmisiniz Şimdiden teşekkürler

2. 17 Eylül 2008
  3. yatukyarim

yatukyarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu model sadece maşayla olur başka türlü olmaz.eğer saçların kuruysa 7\24 saç şekillendirici kullanabilirsin yağlıysa eğer saç köpüğü kullan.bunları kuaförüm tavsiye etti

4. 17 Eylül 2008
  5. @rxuxya@

@rxuxya@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla sen gece yat sabah kalkınca böyle oluyor.benimkiler sabah uyanınca hep böyle oluyor....

6. 17 Eylül 2008
  7. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sadece maşayla olur diyen arkadaş doğru söylemiş başka şansın yyok yanlız maşayla yapmadan önce çok az jole kullanırsan dalgalar daha belirgin ve saçlar parlak görünür ve kalıcı olur

ama bazıları bu konuda doğuştan şanslıdır sabah kalktıkarında böyle görürnen saçlarda var ama biraz dağınık görünüyorlar itinayla yapılmış gibi değil... fazla doğal olmak isteyenler sabah kalksın ve saçlarını hiç taramasınlar:)

8. 20 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

JOHN FRIEDA nın bakım serumunu ıslak saça uygula ve kurut sonra maşayla büyük büyk parçalar al saçından aynı bunun gibi olur.....

10. 20 Eylül 2008
  11. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bayılıyorum bu kıza ya benimde saçlarım akşam yıkayıp yatınca sabah böyle oluyor maşaylada çok yaptım saçımı ama dalgaları böyle olmuyor o zaman

12. 21 Eylül 2008
  13. brokencorpse

brokencorpse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bunu bigudiyle yapamazmıyız ?

14. 23 Eylül 2008
  15. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynen katılıorum arkadasa...sacların nemliyken biraz biraz alıp elinde dola tuttur tel tokayla.2-3 saat dursun (sacının kalınlıgna göre,benmki ince telli 2-3 saat yetiodu) acınca aynen böyle oluo spreyle sabitledin mi olay tamamdıryerimseniben

16. 23 Eylül 2008
  17. meyrik

meyrik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben akşamdan saçlarımı yıkayıp tarayıp sonrada elimde karıştıryorum biraz kurusun diye. sabah kalktığımda saçlarım öyle dalgalı oluyor. tabii bunu sabitlemek için hafif jöle yada şekillendirici kullanılabilir yoksa gün içinde zamanla açılıyor.

18. 23 Eylül 2008
  19. bendenxixzz

bendenxixzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende masayla yapıorum bu modelı