Bu mutluluğun sonu kötü mü olur acaba?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve unattainable tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : unattainable
  1. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlarr merhaba tekrardannn kafamı kurcalayan bırseyler var paylasmak ıstedımmmmmm...:eek:

Bunalrı ayzdgm ıcın kımse bana kızmasın lutfen daha ne ıstıosun gıbısınden bazen dusunuyorumda paylasmam gerekıyorr sızınlee

Bız uzun zamandır beraberız cokta mutluyuz masaallaahh ama son zamanlarda gunde 3 defa gorusmeye basladık sabah benı almaya gelıyor ıse bırakıyor bu aralar ıs dısında sınavlarımda var oglen sınava gıtcegmde kendı ısını falan ayarlıyor benı sınava goturuyor aksamda ısten almaya gelıyor ve bunların dısında msjlar ve teelfon konusmalarıda cabası...Ben cok mutluyum sıkayetcı degılım ama bırsey olcak dıyede korkuyorum cok sık gorusyoruz ne bılıyım sıkılırmı yada bu kadar gorusmek cabuk ayrılıkmı getırır dıye korkuyorum.Bıde zanar olayı tabııı :nazar::nazar:hanı ınsan dusunut bazen ozlemek ıster falan gercı ben her dk ozluyorum yıne ama ne bılıyım..Elımde tel gorenlerden bazılarını cok muhabbet tez ayrılık getırır falan dıyor ıcım tuhaf oluyorr ben 10 da cıkıyorum ısten smdı yıne almaya geldı ben yıne heyecanlıyım ılk gun ku gıbı.Ama bazende dıyorum sankı yenı cıkmaya baslamıs gıbı bu kadar sık gorusmenın sonu kotu olur mu dıye:nazar: Kımse kızmasın bana doyumsuzsun daha ne ıstıosun falan dıye ınanaın oyle bırsey degılll sonu kotu olur dıye korkuyorummm o halınden memnun gorunuyor ama.. benı anlayan bırılerı olsun lutfen artık mirmirmirmir

2. 21 Nisan 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153

evet dogru söyLemi$ler..... siz evLenince zaten her Allahın günü ßirlikte olacaksınızz... Görü$ürken özlemek nasıL oluyor anlamadım ßen?:nazar: ßence ßiraz araya zaman koyun...Özlemek demek her dakika görü$mek demek değildir..Özlemek saßretmektir, ßirßirinize alı$mı$sınız ßelli ki.. ama fazla monotonla$tırmaya gitmeyin ili$kiyi....

4. 21 Nisan 2009
  5. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Alakası yok tatlım, ben hergün görüyorum, hiç soğumuyorum...He şu doğru çok görüştüğünde daha sık kavga edilebilir..Hem 3 gün ortalama bir süre görüşmek için.Haftada bir görüşsen bu kez de göz görmeyince gönül katlanır mı diye sorarsın :mymeka:
    Bunlara hiç kafanı yorma ve ilişkinin tadını çıkar canım :1hug: Aşağıya indiğinde de aşkını kocaman öpppp :asigim:

6. 21 Nisan 2009
  7. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Heee günde 3 kezmiş pardon :nazar: Biraz aza indir a.s

8. 21 Nisan 2009
  9. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bugunu dolu dolu yasayin!!.... yarin ne olur ayrilirmiyiz, nazarmi deger bir birimizi cok gore gore usanirmiyiz gibi seyler dusunmeyin!.... her gunun ayri lezeti vardir her gunun ayri ayri lezetini tadin!... bugun sevgilisiniz bunu yasayin, yarin nisanli olursunuz onu yasayin , sonraki gun evlenirsiniz onuda doya doya yasayin icinizde hic birsey kalmasin ilerde evlendikten snra durulma oldugunda nede dolu yasamistik diye yad eder anarsiniz yerimseniben ...
    daha ne istiyorsun ama insanlarin gozune gozune sokma nazar gercekten vardir canim ( nazar yarisi mezar ) Allah korusun nazara NAS ve FELAK suresini oku gerisinden hic korkma senin gibi sansli olabilmek icin insanlar neler yapardi masallah sana:nazar:a.s.

10. 21 Nisan 2009
  11. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    bende nazara inanırım bencede ilişkini fazla başkalarının gözüne sokma
    biraz daha seyrek görüşün nazara gelmeyin hem azıcık özlem kötü olmaz canımyerimseniben

12. 21 Nisan 2009
  13. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende nazara cok ınanaıorum ıste cokta mutluyumda ıste naparsın dusunmedende edemıorum bısey mı olur dıyeee..Ama smdı ben ona ne dıcem kı gorusmeyelımmı dıcem bıde cok kıskanc smdı dıo ben senı almaya gelmesem ya aksam aksam bısey olursa dıo oda haklıda bazen boyel yıne mı demeden kendımı alamıorummm :nazar:

14. 21 Nisan 2009
  15. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

sagol canım ya gercı evet mutlu olduktan o andan zevk aldıktan sonra ıste nazar göz..:eek:

16. 21 Nisan 2009
  17. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Büyükler doğru demiş canım.Aynı işyerinde çalışan eşler için de böyle derler.
    Günde üç kez talim yapan asker gibi git gel,bence çocuğa da yazık:1no2:
    ışinden olacak sonunda olacağı o..
    Bu arada yok yaaa ben sıkılmam diyorsundur içinden bu yazdıklarımı okuyup,
    Ama sıkılırsın bi gün ya da evlenmeden evliymiş gibi her daim görüştüğünüzden daha sonra buraya evlendik ve heyecan bitti,eski flört günlerimiz özledim diye yazabilirsin:nazar:.
    Azıcık özleyin bakem,tütün birbirinizin burnunda ince incesengözlerimebaksanab
    Umarım bir ömür bitmez heyecanınıza.s

18. 21 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

böyle bır konuda cem ylma zın bır espırısı var
    halkta çok gülünce aglanıcagına dair bi düşünce var
    bakın saatlerdir gülüyosunuz korkmayın ben hep gülüyorum diyor.
    basıma bısey gelmedı dıyor, bakın bu düşüncenızı yıktım dıyor ,

korkma o yuzden hıc bosuna iş olcagına varır ıyı olcaksa olur olmıcaksa zaten olmaz
    ama gunde 3 kere bulusmak da ınsanı canından bezdırebılır cıdden
    haklısın böyle düşünmekte her sey guzel yanlıs bır sey mı olucak der ınsan :) ıster ıstemez, ama öyle düşünme.