Bu nasıl bi biberondur ya :S

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pamukannesi tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pamukannesi
  1. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar dr brown biberonunu aldım.. içinde boru gibi uzayan bişi var yerimseniben onu çıkartınca sızdırıyo.. çıkartmayınca da sanki az akıyo gibi geliyo bana... gıcık oldum.. çok da pahalı.. ne etcez bilen var mı?

2. 4 Nisan 2010
  3. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de teyzem kullanıyordu o bebeklerin midesine hava dolmaması gaz yapmaması için var diye biliyorum ben cnm

4. 4 Nisan 2010
  5. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    o parca bebek cok hizli emmesin dogal olarakta gaz yapmasin diye var yavas emen bebegin gaz sorunu digerlerine oranla daha az oluyo az hava yuttuklari icin..sakin icindeki parcayi cikarma...

6. 4 Nisan 2010
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    olay o boruda zaten. cıkarma boruyu yawas aksın dogal akıs bıberonu zaten. bebegın kendı cekecek sütü efor sarfedıcek. boruda gaz ıcın olan bı aparat cıkarırsan bı anlamı kalmaz.

8. 4 Nisan 2010
  9. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    az akması anne memesi izlenimi verir. böylelikle hem mama hem de anne siti alan bebekler anne memesinden uzaklaşmamaış olur. ben avent kolik biberon aldım biberon gaz yapmıyordu ama biberonun rahatını gören benim oğluş çabuk kesildi anne sütünden :KK43: keşek ilk aylar dr browns kullansaymışım. bu akış özelliğini bilmiyordum. sadece kolik biberon sanıyordum.

10. 5 Nisan 2010
  11. boncuklar

boncuklar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yavaş akması çocugun yorulmasına neden oluyor.benım arkadasımda kullanıyordu.bebeği yoruldugu için emmekten vazgecıyordu.bıberonu degıştırdı şimdı bebişi daha fazla beslenıyor